Jump to content

INFO Megane Sport


Skuja

Recommended Posts

moj bivsi se prodaje, znaci ja sam ga uzeo na 60000, frend ga od mene kupuje na cca 74000, ja popusio 10000€ na autu , on popusio 30 000 kn, mijenjao za imprezu ...

Ne kužim kak si uspio popušit 10000€ na R26 a vozio si ga 14000 km? I još on da je popušio 30000 kn... Pa koliko si onda ti platio auto?

Link to comment
Share on other sites

Ne kužim kak si uspio popušit 10000€ na R26 a vozio si ga 14000 km? I još on da je popušio 30000 kn... Pa koliko si onda ti platio auto?

očito puno

Link to comment
Share on other sites

pogledaj moju garažu, platio sam auto 120000 kn, auto me ispao 180000 u konačnici, od mehanike je napravljeno sve 100%, nešto ulozeno i u izgled i u tuning!

marin je uzeo auto , auto je bio na fizičku osobu, auto sam prodavao za 105 000 , on je uzeo IC, komplet ispuh, usis, kočnice, ovjes,crijeva,školjka itd. itd.

vrlo jednostavna računica.

butorac nas slavni se tak dobro brinuo za auto da su na 60000 km napravili servis, sjebali remenje, na autu su falile neke plastike, neke stavri bile strgane, sve 4 felge pogrebane, auto je imao rupica od tuče itd.

e sad, 2x OEM xenon žarulje 2500 kn

nosači motora, 3 komada 1800 kn

svječice ( jer je rekao napravit servis pa očito nije ) 600 kn

disk pločice 900kn

disk pločice 550 kn

gume 4800 kn

naruđba rege i rega 450+ ostalo

K&N 450 kn

strut bar 300 kn

senzor radilice na getribi 250 kn

brisaci 330 kn

uređivanje felgi , krova i lakiranje lajsni 3500 kn

pa blow off, pa crijeva itd.

servisi komplet, auto je bio 100% i milijon drugig napisanih i nenapisanih stvari

stoga, vrlo je lako utuc 60000 kn u 9 mjeseci u taj auto, ja ovo kaj sam nabrojao vecina je bila do rege, znaci 3 mjeseca

stoga, taj megane kad je otišao od marina je bio TOP r26 u Hrvatskoj, a večina kaj vidim su neodržavani krampovi koji se samo teraju.

btw, nas trojica nismo do skoro 90 000 uspjeli uništit kuplung, ovjes, letvu volana, ma apsolutno.ništa ...

Link to comment
Share on other sites

Onda je taj lik treci vlasnik a ne drugi kako pise u oglasu...

Bok, ja sam vlasnik gore spominjanog bijelog R26, pa evo da kažem par riječi. Naime, DRUGI sam vlasnik auta, prvi "vlasnik" je bio Erste S- leasing, a koristio ga je Kruno, vama poznat kao "racer"!.

Auto sam uzeo prije mjesec dana, registrirao prije 7 dana, promijenio neke neispravne sitnice, i stavio ga na "bubanj".

Za razloge prodaje, kao i za sve ostale informacije slobodno mi pošaljite PM, ili me zovnite na mob.

Poz, Davor.

Link to comment
Share on other sites

Razmišljam o prodaji svog Megane-a, uletio mi je Evo IX u kombinaciju za solidne novce! Nije hitno,niti mi je neki cilj ga prodati, jer sam sa autom jako zadovoljan!

Auto ima 93500 km, napravljen na 93000 veliki servis( remenja,natezaci,svijecice,diskovi, ulja,antifriz...) michelin pilot sport 3 nove gume. Auto je tip-top! Šaljem slike na mail ukoliko ima zainteresiranih! Neću ga stavljat za sada na oglase pošto mi kao što rekoh nije hitno! Mislio sam zadržati megane-a i kupiti Evo,ali nemam nažalost dovoljno mjesta u garaži, jer imam Koleosa,Kangooa,Meganea i jedan vw polo 1997. godište koji mi je sentimentalna vrijednost ( bivši djedov auto).

Ja sam auto platio 9500 e, uložio u servis, tepihe, plastike itd cca 8000 kn i kupio 4 nove gume cca 5500 kn! Cijena fixno 10000e ( ili ti ga moguci buduci vlasnik je dobio veliki servis, tepihe, nove rukohvate i rucicu mjenjaca na poklon)

Upiti na 0994859510 ili na harry.pajic@gmail.com :nezna:

Link to comment
Share on other sites

Razmišljam o prodaji svog Megane-a, uletio mi je Evo IX u kombinaciju za solidne novce! Nije hitno,niti mi je neki cilj ga prodati, jer sam sa autom jako zadovoljan!

Auto ima 93500 km, napravljen na 93000 veliki servis( remenja,natezaci,svijecice,diskovi, ulja,antifriz...) michelin pilot sport 3 nove gume. Auto je tip-top! Šaljem slike na mail ukoliko ima zainteresiranih! Neću ga stavljat za sada na oglase pošto mi kao što rekoh nije hitno! Mislio sam zadržati megane-a i kupiti Evo,ali nemam nažalost dovoljno mjesta u garaži, jer imam Koleosa,Kangooa,Meganea i jedan vw polo 1997. godište koji mi je sentimentalna vrijednost ( bivši djedov auto).

Ja sam auto platio 9500 e, uložio u servis, tepihe, plastike itd cca 8000 kn i kupio 4 nove gume cca 5500 kn! Cijena fixno 10000e ( ili ti ga moguci buduci vlasnik je dobio veliki servis, tepihe, nove rukohvate i rucicu mjenjaca na poklon)

Upiti na 0994859510 ili na harry.pajic@gmail.com :nezna:

:frown: di da novce uzmem!

Link to comment
Share on other sites

Za tu lovu si mogao novi kupiti :zubo: ili bi ti prodao ja moj za 180k kn rado :bigl:

nemreš mi prodavat muda pod bubrege ... hint glacier white vs liquid yellow big.gif

Edited by VedranR26
Link to comment
Share on other sites

nemreš mi prodavat muda pod bubrege ... hint glacier white vs liquid yellow big.gif

nisko udaraš :bigl:

ali i dalje mi nije jasno kako si toliko love potrošio :nezna: .....pogotovo jer neke stvari idu i na garanciju (nosač motora recimo)..... original xenon imaš tu na forumu po nekih 750 kn/par......

Da...i što se tiče letve volana.......razlog mijenjana kod gotovo svih je tvornička greška, a ne da ju je netko vožnjom uništio

Link to comment
Share on other sites

pogledaj moju garažu, platio sam auto 120000 kn, auto me ispao 180000 u konačnici, od mehanike je napravljeno sve 100%, nešto ulozeno i u izgled i u tuning!

marin je uzeo auto , auto je bio na fizičku osobu, auto sam prodavao za 105 000 , on je uzeo IC, komplet ispuh, usis, kočnice, ovjes,crijeva,školjka itd. itd.

vrlo jednostavna računica.

butorac nas slavni se tak dobro brinuo za auto da su na 60000 km napravili servis, sjebali remenje, na autu su falile neke plastike, neke stavri bile strgane, sve 4 felge pogrebane, auto je imao rupica od tuče itd.

e sad, 2x OEM xenon žarulje 2500 kn

nosači motora, 3 komada 1800 kn

svječice ( jer je rekao napravit servis pa očito nije ) 600 kn

disk pločice 900kn

disk pločice 550 kn

gume 4800 kn

naruđba rege i rega 450+ ostalo

K&N 450 kn

strut bar 300 kn

senzor radilice na getribi 250 kn

brisaci 330 kn

uređivanje felgi , krova i lakiranje lajsni 3500 kn

pa blow off, pa crijeva itd.

servisi komplet, auto je bio 100% i milijon drugig napisanih i nenapisanih stvari

stoga, vrlo je lako utuc 60000 kn u 9 mjeseci u taj auto, ja ovo kaj sam nabrojao vecina je bila do rege, znaci 3 mjeseca

stoga, taj megane kad je otišao od marina je bio TOP r26 u Hrvatskoj, a večina kaj vidim su neodržavani krampovi koji se samo teraju.

btw, nas trojica nismo do skoro 90 000 uspjeli uništit kuplung, ovjes, letvu volana, ma apsolutno.ništa ...

Zašto si prodao tako složen auto? Mislim ulupao si toliko para u njega pretpostavljam da uživaš u njemu a ne da ga prodaš i popušiš na njemu 10k €

Link to comment
Share on other sites

@ Gtt sacuvam ti ga ja dok ne opljackas obliznju postu hahaha ;-)

Ozbiljno, koliko ti je hitno za prodaju?

Razmišljam, cijelu noć nisam spavao, isplati li se zamijeniti Williamsa za F1 :frown:

Ne znam, nisam pametan što napraviti, cijena je dobra ako ti je auto tako uredan kako kažeš.

Link to comment
Share on other sites

gtt! nazovi me pa ti sve objasnim! auto je uredan po tvom standardu! nije hitno za prodaju, covjek za evo me moze cekat tjedan dana, ja sam u fazi sakupljanja novaca! megane je takav da pokusavam sve iskombinirat da ga ne moram prodat, cak razmisljam i o najmu garaze! uglavnom nazovi me!

Link to comment
Share on other sites

gtt! nazovi me pa ti sve objasnim! auto je uredan po tvom standardu! nije hitno za prodaju, covjek za evo me moze cekat tjedan dana, ja sam u fazi sakupljanja novaca! megane je takav da pokusavam sve iskombinirat da ga ne moram prodat, cak razmisljam i o najmu garaze! uglavnom nazovi me!

Ajde čujemo se popodne, OK? :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Zašto si prodao tako složen auto? Mislim ulupao si toliko para u njega pretpostavljam da uživaš u njemu a ne da ga prodaš i popušiš na njemu 10k €

ma ima jos tu puno toga, ono kaj sam imao na papiru sa regom i kaskom ( oko 184 000 kn ) kaj sam imao zadnje papire i dokumentaciju.

imao sam bmw peticu i staru 8 godina i r26 starog 4, prodao sam da kupim rs250 ali sam uzeo novu astru jer mi je trebao dizel te računam na godinu ako sve bude planski uzet trophya ...

sve u svemu greška :)

Link to comment
Share on other sites

gtt! nazovi me pa ti sve objasnim! auto je uredan po tvom standardu! nije hitno za prodaju, covjek za evo me moze cekat tjedan dana, ja sam u fazi sakupljanja novaca! megane je takav da pokusavam sve iskombinirat da ga ne moram prodat, cak razmisljam i o najmu garaze! uglavnom nazovi me!

Jadan moj bivši auto sad je već postao kao Drpička :tup:

Link to comment
Share on other sites

Prodao si ga, daj odvoji se više od komentara na taj auto! Kupi ga nazad ako ga nisi prebolio! :tup:

kažeš ti, bivša je uvijek bivša

:fucka:

Link to comment
Share on other sites

Kupljen evo IX!

Megane ide na bubanj definitivno, pošto mi je žao da stoji na cesti parkiran, jer kao što rekoh, mjesta u garaži nema! Da se ne ponavljam, slike šaljem na mail!! :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.