Jump to content

INFO Megane Sport


Skuja

Recommended Posts

Jedan takav je bio jače zabijen ali neznam točno koji..

Di je tvoj Clio završio??

Link to comment
Share on other sites

Hvala na infu,poznato mi je da je jedan te boje bio udaran pa zato i pitam jer nisam siguran jeli ovaj.@balev,clio je na Krk isao,poslije sam vidio da ga je u dijelove prodavao na njuskalu,jer mu nije trebao cijeli auto.

Link to comment
Share on other sites

Btw cicovspu, bit ce dobro ako je to sve sto mu se dogodilo,ne smeta mi ;) hvala

Link to comment
Share on other sites

@balev,clio je na Krk isao,poslije sam vidio da ga je u dijelove prodavao na njuskalu,jer mu nije trebao cijeli auto.

Baš sam si i mislo da je na Krk otišao kad sam vidio, čuo da ovaj tamo ima tako nešto.. :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Lik cak nije osobno ni dosao po njega,vec poslao neke frendove i lovu. Sad ako motor ne prodam za cash,potrazim zamjenu za neko auto meni za gust,dizla karavana za zenu i sina imam :D

Link to comment
Share on other sites

Lik cak nije osobno ni dosao po njega,vec poslao neke frendove i lovu. Sad ako motor ne prodam za cash,potrazim zamjenu za neko auto meni za gust,dizla karavana za zenu i sina imam :D

Za koliko si ga dao ako nije tajna?!

Link to comment
Share on other sites

@proclio nisam skuzio post,na mobitelu sam pisao. Vjeruj mi,nije to neko mjerilo,imam dosta ljudi u policiji koji ga mogu provjeriti,ali sad ti dam jedan primjer. Kupi frend Seat Leona,naravno,provjerio ga preko rege prije ali nista prijavljeno u policiji itd. Kad ga je dovezao,skuzio je da je napravio pocetnicku gresku,pogleda je broj šasije onaj ispod šajbe,ali,na muldi nije. Nakon dan dva skuzi da je mulda mijenjana i da nema broja šasije. Vratio liku auto i uzeo lovu natrag,srecom nije bilo problema oko toga. Sto je najgore,taj od koga ga je kupio isto je kupio auto da nije vidio da fale brojevi na muldi,pa ga je vratio prvom vlasniku...

Link to comment
Share on other sites

Pa di's ti Knindža...nema te vidit ko ni 100 eura...

...kupuje se Megane, a...? Lipooo...znaš šta ti je činit kad/ako ga uzmeš...kava u Vodicama ti en gine...ja plaćan.

Link to comment
Share on other sites

Pa di's ti Knindža...nema te vidit ko ni 100 eura...

...kupuje se Megane, a...? Lipooo...znaš šta ti je činit kad/ako ga uzmeš...kava u Vodicama ti en gine...ja plaćan.

nisam od sramote moga pisati po forumu,imao sam Cupru SKN stage 2 :D hehe,ma ko brani,iako znam ja tu i tamo na kavu i motorom neletiti,al to tebi nije to :D

Link to comment
Share on other sites

nisam od sramote moga pisati po forumu,imao sam Cupru SKN stage 2 :D hehe,

Ajde, dobra je Cupra...još ako je 1P linija... :dobroje:

ma ko brani,iako znam ja tu i tamo na kavu i motorom neletiti,al to tebi nije to :D

Ne pravdaj se, šta fali dobrom motoru...kad se bogato udam kupit ću gixxera 600 k8/k9 :laugh:

Link to comment
Share on other sites

je,bila je 1p linija,2007 godina cca 300ks i 400NM ;) ako se bogato udas,prodam ti r6 2008 godinu :D i platim kavu :D hehe

Link to comment
Share on other sites

je,bila je 1p linija,2007 godina cca 300ks i 400NM ;)

...i...šta ti se okrenilo u glavi da nakon TFSI-a dignutog na 300-tinjak ks ideš na 225-icu i to prvu verziju, običnu. Aj da je bar F1 il R26 sa šperom...

ako se bogato udas,prodam ti r6 2008 godinu :D i platim kavu :D hehe

...malen mi je R6...ipak san ja kljuse sa 193 cm...

Link to comment
Share on other sites

Nesto mi je za firmu trebalo pa sam se rijesio Cupre,ionako uvijek imam bar jedno u rezervi auto :D a i mislim se da prestanem vozit motore,žena,dijete kod kuce pa mi svaki put to prođe kroz glavu kad sjedam na motor,a tu nema vise gusta kad tako razmisljas... ili da pocnem voziti kao kakva baba,jedino (nemoguce) rijesenje.

Oprat cemo te vrucom vodom da se skupis :D

Link to comment
Share on other sites

Ima jedan iste boje koji se prodaje u Dubrovniku za malo para pa je to mozda spominjani razvaljeni...

Link to comment
Share on other sites

Ima jedan iste boje koji se prodaje u Dubrovniku za malo para pa je to mozda spominjani razvaljeni...

danas ga idem pogledat za jednog RKH člana :D

prodavatelj je Baldo Šmok s Grude :D

Link to comment
Share on other sites

opet me zvao lik,kaze da je ovaj u zaprešiću bio udaren malo u prednji desni ćošak,da je promjenjen branik i far samo. Ovaj sto je u dubrovniku za "malo para" je bio u auto kuci 8000 € prije tjedan dana. Da li ga je kupio da zaradi,ili ne valja,ne znam :/

Link to comment
Share on other sites

Sigurno ga nije kupio da izgubi. :)

Link to comment
Share on other sites

opet me zvao lik,kaze da je ovaj u zaprešiću bio udaren malo u prednji desni ćošak,da je promjenjen branik i far samo. Ovaj sto je u dubrovniku za "malo para" je bio u auto kuci 8000 € prije tjedan dana. Da li ga je kupio da zaradi,ili ne valja,ne znam :/

valjda je to u istom sudaru bilo di je i prag sje.... jedino što je ovo promjenio a prag je sigurno od ljeta pa do sada nedavno bio takav...

Link to comment
Share on other sites

Sigurno ga nije kupio da izgubi. :)

neki ljudi se zalete pa poslije prodaju sa visokom početnom,a niskom krajnjom cijenom samo da se rijese (navlakusa za naivne) :D:) kazu,sta budala kupi,ni pametan ne moze prodati :D

Edited by ABAS1
Link to comment
Share on other sites

valjda je to u istom sudaru bilo di je i prag sje.... jedino što je ovo promjenio a prag je sigurno od ljeta pa do sada nedavno bio takav...

:dobroje: hvala,svaki info je dobrodosao :piju:

Link to comment
Share on other sites

ovaj iz zapresica je bio slupan kod bivseg vlasnika, branik visi i dalje, nije bas slozen najbolje, ljusti se boja sa haube, prag je popravljen, unutrasnjost je tak tak, vozacko sjedalo prilicno unisteno, plastike na vratima klasicno izgrebene, volan u dobrom stanju

ima na jos par mjesta na karoseriji znakova hrdje i guljenja laka

vozio sam auto na zimskim gumam i trese volan da je to nenormalno, s tim da je to vrlo vjerovatno do guma,mijenjana je letva volana na autu i napravljen je veliki servis prije 50.000km, auto ima 140.000km a ne 120.000 kao sto pise u oglasu, stavljeni novi amortizerii mijenjane kocnice nedavno

osobno bi kupio takav auto ali za cca 1000€ nizu cijenu, ali tek nakon detaljnog pregleda kod mehanicara i odma ulupao tih 1000 eura u popravak

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.