Jump to content

INFO Megane Sport


Skuja

Recommended Posts

A jebiga, desi se s**nje. Ne moraš ni kriv bit. Možda ga iznenadio 4control, izletila životinja, tko zna... 

Link to comment
Share on other sites

Ne vidim u oglasu da piše da nije bio karambol....ali svejedno, jako bezobrazna cijena od prodavača, s obzirom da zna da je bio fino razvaljen.

Link to comment
Share on other sites

Jbg, potrosilo se na limariju pa treba povratit ulaganje 😆

Pol prednjeg kraja je ustvari novo i ima nula km

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-r-2.0-t-265-cup-recaro-31000-km-top-stanje-oglas-30621257

 

Što je sa ovim vozilom? 

Bio je pred cca godinu takav jedan na lanistu. I prosao za 13t€ cca u roku odmah na njuskalu.

Ovaj ima sve,a nema ništa. Prodaje se po izboru što novi vlasnik hoće na njemu. U kakvom je trenutno stanju ako ga je tko išao gledati. Tj što je na njemu. 

Je li itko gledao vozilo i zna što o njemu ? 

Čudna mi je navigacija..ima u sredini joy,  a ekrana nema ,bio razbijen pa je sklepana armatura naprijed ? .  Auto ima dobru opremu i za tu godinu ide veliki ekran sa takvim sjedalima.. 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja osobno tako tjuniran primjerak ne bih kupovao, a sad tko voli...

Edited by GTT
Link to comment
Share on other sites

To vec i na papiru zvuci razvaljeno! A i ko zna u kakvom su mu stanju prekidaci retrovizora i prozora, to valjda nije pimpao😂

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Kad sam BMW kupovao išao sam kod njih probati jedan.
Cijena je bila visoka pa sam očekivao dobar primjerak.
Nakon par dana natjeravanja kad mogu doći pogledati auto jer je uvijek bio kod nekog od zaposlenih otišao sam razočaran.
Iako je na satu imao 66.000 km izgledao je i vozio se ko da ima 660.000 km HR cesta.

  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Isto I ja kontakt telefonom da odvedu auto mehanicaru da ga pogleda I nikako nisu imali koga poslat pa je auto bilo u prijatelja posudjeno itd itd.Mislim da je najbolje zaobic....

Link to comment
Share on other sites

Sad vidim da je Fenoliga. Želio sam ići pogledati Cooper JCW GP i bio zainteresiran, komunikacija je bila prepotentna, kao da se prodaje Regera u najmanju ruku i naravno auto je bio negdje “vani”, zovite sutra i te spike, na što sam se nasmijao i zahvalio. 

Edited by GTT
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne znam ništa o automobilu, ali složio bih se s komentarima iznad. Kad vidim da se radi o šverceru, koji naziv i opis oglasa piše velikim slovima, prodaje sportski automobil dodatno dorađen (a k tome u šest godina drugi vlasnik i samo 5-6 tkm godišnje), tako nešto samo preskačem koliko god atraktivno izgledalo.

Link to comment
Share on other sites

taj ima krugova na ringu vise nego martinko kožice oko mjenjaca (a tamo je ima stvarno puno)
[emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji38][emoji38] a taman je mislio da je ekipa zaboravila na to[emoji16]
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Preporuka nekog auta za sestru do 110000kn. Ona bi nekog Captura. No mozda znate nekoga da ima nesto tak i u stilu Megana dobrog?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.