Jump to content

megane 2, krckanje prednjih vrata


vlado112

Recommended Posts

Da li je netko mjenjao onu oprugu u kutijici kod prednjih vrata, s vremenom više ne pomaže nikakvo podmazivanje, jednostavno krcka kao na autu starom 20 god.

Link to comment
Share on other sites

Vjerujem da je to graničnik vrata.

To je boljka na francuzima.

Probao sam rastavljati i podmazivati,ali ništa.

Morao sam kupiti polovno,staro 1g, za 50kn.

Link to comment
Share on other sites

gdje si nabavio polovni? znaš li možda koliko je novi? pomalo neugodna situacija kad je netko u blizini a vrata pucaju kao iz tenka da izlazim

Link to comment
Share on other sites

ma nije u tome problem kod mene, meni se baš iz one kutijice u prednjem dijelu vrata čuje pucketanje kad se otvaraju vrata, otvarao sam tu kutijicu i podmazivao, ali izgleda treba baš zamijeniti tu oprugu

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

da li su se gdje pojavili povoljniji ili zamjenski graničnici vrata za megane 2? u ovlaštenom su i dalje cca. 1000 kn

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Vadim temu iz mrtvih da pitam da li se kutija od granicnika moze otvoriti da se podmaze, kod mene krckaju zadnja vrata tako da mi nije bas bitno al bi bilo fino kada bi se bar malo ublazilo.

Link to comment
Share on other sites

ne može, može se na silu skinut gornji limeni poklopac ali ne pomaže podmazivanje, odu neke plastike unutar kutije

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.