Jump to content

Dijelovi - originalni vs. zamjenski, upiti, iskustva, preporuke


sikanjic

Recommended Posts

ako ti ista znaci, preporucuju ga na tfsi masinama za filter goriva

Link to comment
Share on other sites

U zadnje vrijeme gledam zamjenski termostat za clia 197. Nebih uopće razmišljao o zamjenskom ali je OEM nedostupan već jako dugo. U kutiji od Gatesa je Vernet, u kutiji od Valea isto Vernet, pa onda Vernet sam i imam opciju NRF. Uzeo sam NRF jel iskreno nema šta drugo osim Verneta koji se raspadne za mjeseca. 2 Gatesa su mi isporučili Vernet a na upit za Valeo u kutiji su mi javili da im rade firma Vernet. Onak užas. Jednog NRF- a sam ugradio frendu u sporta i kaze da je zadovoljan. Jednostavno tu kod nas nema šta drugo uzet. 

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Pozz ljudi,

Gdje se može (na kojoj stranici) upisati VIN pa da po njemu mogu tražiti dijelove, odnosno izvući OEM broj nekog dijela?

Link to comment
Share on other sites

Hvala za odgovor i linkove, ali na žalost ne pronalazi moj VIN, a i one oznake verzije, motora... mi nisu baš jasne.

Talisman X47 ili XFD?

Motor L2M...? koji?

Evo VIN od mog auta pa ako mi može netko objasnit

VF1RFD00760773343

 

Edited by Zeus
Link to comment
Share on other sites

Rekao bi da je tvoj talisman XFD zato jer ti je 3,4i5 oznaka u VIN broju RFD. 

Motor L2M ne vidim na popisu.... Mislim da to i nije oznaka motora

Možda u prometnoj imaš negdje zapisano model vozila (vehicle type) 

Dalje ti nemogu pomoći. Morati ćeš pričekati nekog tko se više bavi novim autima. 

Ja starudije vozim gdje su i označavanja bila jednostavnija. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.