Jump to content

Relej maglenki GTT


Mladen

Recommended Posts

Gdje se nalazi relej od maglenki na R5 GT turbo?!

Znaci od zadnje je na ploči sa osiguracima a gdje bi trebalo traziti od prednjih osigurac ili relej neki?!

Link to comment
Share on other sites

Gdje se nalazi relej od maglenki na R5 GT turbo?!

Znaci od zadnje je na ploči sa osiguracima a gdje bi trebalo traziti od prednjih osigurac ili relej neki?!

relej maglenki ti je iza desnog fara ili negdje na žicama koje idu kroz branik.

Ja imam jedan, a od Jure sam dobio instalaciju na kojoj su dva releja. (valjda za svako svijetlo po jedan)

Link to comment
Share on other sites

A nemoj tako...te žute su mi must have a kad stavim jos žute zarulje u lampe,glavni sam si a za ostale mi nije toliko bitno...

Link to comment
Share on other sites

A nemoj tako...te žute su mi must have a kad stavim jos žute zarulje u lampe,glavni sam si a za ostale mi nije toliko bitno...

Onda nabavi i meni jedan... :zubo:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jel postoji jos mozda nesto slicno releju ili neki osigurac,tamo ispod u onoj kutiji gdje su osiguraci,a da je povezano ili ima veze sa maglenkama?

Ili da cak hoce zujati,a nije od pumpe goriva? :nezna:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.