Jump to content

INFO Clio Sport 197/200


_vts_

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Nazalost nije bas vrijeme za prodaju takvih auta,ali kada ga slozim kako sam zamislio,mislim da ce se prodati.

Link to comment
Share on other sites

Jbg svi samo gledaju,ja sam ga kupio i bio spreman novu getribu kupiti,ali nije trebala sva sreca,sad za tu lovu sto sam mislio na getribu potrositi,mogu auto dovesti u perfektno stanje,i naravno netko ko ga kupi da nema kune ulaganja.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Kolega je odlučio ozbiljnije razmisliti o kupnji 197-ice (nakon što ga već skoro dvije godine provociram sa svojim 182), ova 2 su mu zapela za oko (jer su blizu :D) pa me zanima da li netko zna nešto o njima.

 

Jedan je iz Auto Deni:

 

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-clio-2.0-16v-sport-oglas-13499676

 

Nemam baš povjerenja prema salonima rabljenih, ali nikad ne znaš...

 

Drugi je od privatne osobe:

 

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-clio-sport-reg-08-15-cash-6990-eur-oglas-14683957

 

Ako netko ima kakve informacije o ova dva, neka napiše...

 

Hvala!

Link to comment
Share on other sites

Da kupujem 197, ne bi ga uzimao s običnim sjedalima, tražio bi ga od prvog vlasnika i bez posrednika/prekupca, da ima ispod 100000 km i ne bi dao preko 7500 eura za njega. Obzirom da taj auto i nije baš neka tražena roba, odlučan kupac s kešom u džepu ga vozi doma takvog kako sam gore napisao. Bez imalo problema...

Link to comment
Share on other sites

Da kupujem 197, ne bi ga uzimao s običnim sjedalima, tražio bi ga od prvog vlasnika i bez posrednika/prekupca, da ima ispod 100000 km i ne bi dao preko 7500 eura za njega. Obzirom da taj auto i nije baš neka tražena roba, odlučan kupac s kešom u džepu ga vozi doma takvog kako sam gore napisao. Bez imalo problema...

 

Prije cca 10 godina imao sam slične kriterije. Rezultat je bio da dobar auto nije baš bilo lako i bez problema nać. Također oni dobri nisu bili ni blizu donjeg ranga cijene, već su ti koji su zadovoljavali moje kriterije bili gornji rang cijene. U pravilu su auti od prvog vlasnika bili daleko bolji od ostalih. Kod prekupaca je bilo zaista svega. No pravilo kod prekupca je, ako je nešto dobro to je 40% skuplje nego ista kvaliteta od prvog vlasnika.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Vjerujem da ce ti se ostali javiti ali po meni je ovo pretjerana cijena... I to a za minimalno soma eura...

Link to comment
Share on other sites

Planiram kupit clio sport 200 od 2009.god na dalje pa me zanimaju iskustva vlasnika, na što bi trebao obratit pažnju kod kupnje i slično. Dali je netko možda pogledao ili zna nešto više o ovom autu http://www.njuskalo.hr/auti/renault-clio-2.0-16v-sport-200-oglas-12318174

 

 

Potrazi malo forum za Clio 197 sve je vise manje receno. Clio 200 ti je skoro isti auto, ovjes je malo tvrđi (cup i obicni). Prve tri brzine su krace, glava motora je nesto dorađena, par konja vise i malo momenta vise u niskim i srednjim okretajima. U globalu bolje auto od 197 iako nisu to astronomske razlike. Pogledaj i na 197mice moze se nac ocuvano i povoljno auto, a cijene su im smjesne.

Link to comment
Share on other sites

Ja bih potražio neku 197-icu sa malo km, i od prvog vlasnika, jer se može proći osjetno povoljnije nego RS 200, i ima veći izbor.

 

Što se tiče ovijesa na 200, Cup je tvrđi nego na R27(197-ici), a običan je ovijes mekši od običnog na 197-ici.

Edited by Goldin
Link to comment
Share on other sites

Ja bih, zbog getribe, usprkos tome sto mi je 197 ljepsi, isao na 200.

 

Ja bih dodao, usprkos tome što mi je isto 197 ljepši, išao na 200 jer troši 2L manje.

Link to comment
Share on other sites

Clio 200 ali malo razbijen sprijeda...da mozes staviti haubu/branik/blatobrane/farove od 197-ice...jer je puuuuno ljepsa.

;)

Link to comment
Share on other sites

Jbte 2L manje trosi. Hm onda bi meni u gradu trosio 8.5L s malo tezom nogom jer se sad vozim s prosjekom 10.5L. Hahhah

Edited by Zrmi RS
Link to comment
Share on other sites

Jbte 2L manje trosi. Hm onda bi meni u gradu trosio 8.5L s malo tezom nogom jer se sad vozim s prosjekom 10.5L. Hahhah

 

Meni je po Zagrebu sa 197 bio prosjek oko 13L po ljeti, a zimi i 15L. Na otvorenoj se spuštala na nekih 9,5L. Iako mi je prijašnji vlasnik pričao o ovome što ti govoriš, i vidio sam BC s prosječnom od 7,8L, ali je često putovao na relaciji ZA-KA po staroj cesti tak da oću reć iz iskustva da se vidi osjetna razlika. 

Edited by Tomislav
Link to comment
Share on other sites

Znaci ja brojku od 15 nikad nisam vidjeo. Pa ni 13. Ok mozda bibju i vidjeo da doslovno koljem auto, no neznam tko bi po mojim kriterijama dugo vozio gradom tako bez da ga maknem s ceste. Moj zimi trosi max 12.5-12.8. Vise od toga ne. Sad je oko 10. Imam getribu od 200.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.