Jump to content

INFO Clio Sport 197/200


_vts_

Recommended Posts

Kolega, otišao je u dobre ruke, ima da dobije sve kao da mi je dijete! Zvat ću te za akrapović evolution koji prodaješ :yeah: 

crvene ultrice su top na bijelom, i akrapovic gore, majka, imam i karbon haubu, tako neke detalje, ma avion bi bio skompletian ko moj bivši Akrap :D

 

moze moze, samo javi, meni to tolko srcu drag auto da nemogu ni opisat, navozio sam se svačeg svojeg i od frendova, aili 200cup s auspuhom mi je top, malo šteka na ravnom ali ovako zabavan auto teško je nadmašit

Link to comment
Share on other sites

Kolega, otišao je u dobre ruke, ima da dobije sve kao da mi je dijete! Zvat ću te za akrapović evolution koji prodaješ :yeah: 

Opet si poceo skupljati :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Kolega, otišao je u dobre ruke, ima da dobije sve kao da mi je dijete! Zvat ću te za akrapović evolution koji prodaješ :yeah: 

sad meni prodaj ovog drugog i sve smo rijesili :D 

Link to comment
Share on other sites

sad meni prodaj ovog drugog i sve smo rijesili :D 

eto i svi će biti sretni i zadovoljni! :yeah:

Link to comment
Share on other sites

eto i svi će biti sretni i zadovoljni! :yeah:

:D

ja sam zakljucio da ipak ne zelim ostaviti 10+ somova eura za treci auto....krenuo sam sa 5-6 za 133ojku, pa dodao jos malo da bude i CS u igri i onda dosao do ovoga...a stvarno mi ne treba, kupujem iskljucivo za gust i mentalna blokada mi je da dam 5 znamenki na taj auto :D 

ako si ozbiljan za prodaju 197ice - salji na PM detalje :yeah:

Link to comment
Share on other sites

Ja bi isto 197 neki za promjenu malo

hm, ja imam 197, ti imaš gt turbo... :lool:

 

Link to comment
Share on other sites

ja se nadam da bu GTT odlucio prodat mi 197icu jer mi je vec muka od njuskala, kombinacija, oglasa i rasturenih krama :D

 

Link to comment
Share on other sites

ja se nadam da bu GTT odlucio prodat mi 197icu jer mi je vec muka od njuskala, kombinacija, oglasa i rasturenih krama :D

 

stani u red ?

Link to comment
Share on other sites

ja se nadam da bu GTT odlucio prodat mi 197icu jer mi je vec muka od njuskala, kombinacija, oglasa i rasturenih krama :D

 

Kako ćemo sad to. Trenutno imam četvero zainteresiranih. Vox2 je prvi, rise drugi, jebiga, morat ću neku licitaciju otvoriti.

Link to comment
Share on other sites

ja sam mislio da sam prvi...barem prema postovima :( 

enivej, GTT sve znas, lova je na hrpi rijesimo sve u roku sat vremena ali licitiral ne budem jer cemo doci do cifre po kojoj sam mogao skupiti 200tku prekjucer :D

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ma ne bumo, pa nisam ja budala neka. 

Strpite se malo da vidim koji je plan. Gume idu sigurno sa 197 na Cup-a, jer su potpuno nove, a sa Cup-a P Zero Nero na 197 (jako dobre, ali nisu nove, mislim da su 4 sezone stare). Moram vidjeti i s kojim setom zimskih ce ici 197, jer sam uz Cup dobio još set felgi sa zimuljama. Moram vidjeti koje su mi bolje. Miltek sigurno skidam sa 197 i ide gore serijski auspuh. To je uglavnom to, ali kazem moram vidjeti i izvozati 200, da vidim uopce koji mo više odgovara. 

Cijena bu korektna, ne mislim traziti sulude novce, ali opet to je sve individualno. 

Najviše me sad muči što sam mu refreshao ovjes i stavio kugle pojacane za 2500kn, ne znam jel bi i to selio, iako Cup nema ni milimetra lufta. Nemam pojma.

Link to comment
Share on other sites

Joj koje grde brige imas. Bas mi te zao.

Fakat ti nebi bio u kozi. Hahahahhahhaa

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ma ne bumo, pa nisam ja budala neka. 

Strpite se malo da vidim koji je plan. Gume idu sigurno sa 197 na Cup-a, jer su potpuno nove, a sa Cup-a P Zero Nero na 197 (jako dobre, ali nisu nove, mislim da su 4 sezone stare). Moram vidjeti i s kojim setom zimskih ce ici 197, jer sam uz Cup dobio još set felgi sa zimuljama. Moram vidjeti koje su mi bolje. Miltek sigurno skidam sa 197 i ide gore serijski auspuh. To je uglavnom to, ali kazem moram vidjeti i izvozati 200, da vidim uopce koji mo više odgovara. 

Cijena bu korektna, ne mislim traziti sulude novce, ali opet to je sve individualno. 

Najviše me sad muči što sam mu refreshao ovjes i stavio kugle pojacane za 2500kn, ne znam jel bi i to selio, iako Cup nema ni milimetra lufta. Nemam pojma.

 

nemoj ga sad razjebat :D 

uzmi gume, ostavi pojacane kugle i auspuh (kupit ces akrapa). daj mi ponudu i do vikenda smo rijesili :D

a i ti i ja i ostatak foruma znamo da si zaljubljen u 200tku i da nema sanse da ti je 197ica draza...ako nista drugo onda radi recara :D 

Edited by rise
Link to comment
Share on other sites

Kakav si ti manijak :lool:

Ne bum niš razjebal’. Gume su tako i tako izvrsne na 200, ali mi glupo dat nove sa 197 a ostavit ove na 200. Kugle ostavim ajd’, jer je na 200 sve utegnuto, za auspuh moram vidjeti još.

197 je ljepši odnaprijed puno, da ovaj 200 nije bio Cup s Recarom, ne bi ga išao ni gledati. 

Link to comment
Share on other sites

Ovo za nos si u pravu big time! Ne kuzim taj korak natrag... ista prica i s meganom 3 facelift.

Al hebe ti se, ti si za volanom, a dok ti se ga gleda, radi to s guza :zubo: 

Link to comment
Share on other sites

Ovo za nos si u pravu big time! Ne kuzim taj korak natrag... ista prica i s meganom 3 facelift.

Al hebe ti se, ti si za volanom, a dok ti se ga gleda, radi to s guza :zubo: 

ma pa nos su shebali bas totalno. Premekan je, 197 je agresivniji puno! 

Imas pravo, zguza inace volim to raditi :lool:

Link to comment
Share on other sites

Kakav si ti manijak :lool:

Ne bum niš razjebal’. Gume su tako i tako izvrsne na 200, ali mi glupo dat nove sa 197 a ostavit ove na 200. Kugle ostavim ajd’, jer je na 200 sve utegnuto, za auspuh moram vidjeti još.

197 je ljepši odnaprijed puno, da ovaj 200 nije bio Cup s Recarom, ne bi ga išao ni gledati. 

ja se nadam u nedjelju na kavu sa CSom :D 

Link to comment
Share on other sites

ja se nadam u nedjelju na kavu sa CSom :D 

ak nebum na moru s gospođom da probam izaći iz kazne :lool:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.