Jump to content

INFO Clio Sport 197/200


_vts_

Recommended Posts

Odličan na prvu! 

A drugog niti nema. Nije baš da možeš birat. Ko ga stvarno hoće... nebu se puno premišljal.

Link to comment
Share on other sites

Tatek ide peske da ga vidi.... ak ok ide domeka.

Jesi pazario?

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ima nalju s ringa, to je ovih 1.026 eura preko 10k. :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Nisam ni sumnjao da ga neces uzet tata :D

jesi jadan.... nisam ti ja kriv kaj moras staru kantu vozit. Kukas ko curica serviserima, prvi bi promjenio auto, al da nemas love. Stoga nemoj me vuc za jezik. 

Link to comment
Share on other sites

jesi jadan.... nisam ti ja kriv kaj moras staru kantu vozit. Kukas ko curica serviserima, prvi bi promjenio auto, al da nemas love. Stoga nemoj me vuc za jezik. 

Mali jadan si ti. Vec si jedno 25auta promjenio u postovima i govoris da kupujes. I to su sve pile bile nabrojane. Sad zadnje je trophy na redu. Super brate ali nemoj onda se tim hvalisat, jadno je. Kad kupis pohvali se i niko sretniji od mene da mozes. A znao sam da neces ovog uzet. Ja barem kazem da nemam i da si ne mogu priustit. Naravno da bi. A po servisima neidem vec godinama, samo tocim i vozim, problema nikakvih osim potrosnih dijelova. Nemoj ni ti mene vuc.

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Sigurno ne vrijedi te novce, ali je to autokuca pa nabiju cijenu. Ali bas da je ubijen sumnjam..

Link to comment
Share on other sites

Prvo da odgovorim mom dragom prijatelju zrmiju koji se tak fino ponasa, a najveca je pi**k* ovdje.

Reko da cu uzet twingo gt uzo... reko da cu uzet dustera uzo. Reko da cu ugradit na dustera to i to i da cu zatamnit sajbe napravio. Ti misli kaj oces i j**e mi se, na ovom forumu ima ljudi a tako i hrpe kretena. 

Kolega reko, neda mi zena.   Dao bi 55 do 58 za njega.  Povlacim se, s ovcama se nemogu raspravljat.  Nisam doso u banku da polazem racune nek na forum.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

@zeko ne daj se isprovocirati kolega. Covjeku koji kupi Twingo GT ženi ovako i naruči Dustera u full-u i slaze si ga dalje po svom gustu za teren, Zrmi kaze da nema love za jedan Clio, 70-80 iljada kuna.

Koga zanima taj 200 nek ga ide gledati, u auto treba 15 t kuna uloziti odmah, pa je covjek preskocio. 

Ovo nemas para za njega (btj ko da je covjek isao gledati F458 Italia, a ne Clio 200) mi je u rangu kad je meni cero objasnjavao da nemam 50 iljada kuna za reno 5, a meni glupo pisati da pola tih para potrosim na moru sa zenom, jer cu ispasti bahat. A to sto Zlatan radi cijelu godinu ko konj i brine se da svi imaju kruh na stolu, putuje i trazi šanse za uspjeh i posao, nema veze. 

U sto se forum pretvorio, uspjesni i financijski stabilni su nepodobni, jer ovi ostali broje u lipu koliko sto kosta i misle da svi tako zive... Kad netko moze i zeli i to podijeli s forumom iz gusta (jer da nije iz gusta za te pare bi se kurcio sa rabljenim BMW ili Audijem), onda je uvijek prisutna ta jedna zajedljivost (osim ovih normalnih clanova). 

Ono u stilu, nemas preklapanje retrovizora?

Nije bilo jabuke? 

 

Link to comment
Share on other sites

@zeko ne daj se isprovocirati kolega. Covjeku koji kupi Twingo GT ženi ovako i naruči Dustera u full-u i slaze si ga dalje po svom gustu za teren, Zrmi kaze da nema love za jedan Clio, 70-80 iljada kuna.

Koga zanima taj 200 nek ga ide gledati, u auto treba 15 t kuna uloziti odmah, pa je covjek preskocio. 

Ovo nemas para za njega (btj ko da je covjek isao gledati F458 Italia, a ne Clio 200) mi je u rangu kad je meni cero objasnjavao da nemam 50 iljada kuna za reno 5, a meni glupo pisati da pola tih para potrosim na moru sa zenom, jer cu ispasti bahat. A to sto Zlatan radi cijelu godinu ko konj i brine se da svi imaju kruh na stolu, putuje i trazi šanse za uspjeh i posao, nema veze. 

U sto se forum pretvorio, uspjesni i financijski stabilni su nepodobni, jer ovi ostali broje u lipu koliko sto kosta i misle da svi tako zive... Kad netko moze i zeli i to podijeli s forumom iz gusta (jer da nije iz gusta za te pare bi se kurcio sa rabljenim BMW ili Audijem), onda je uvijek prisutna ta jedna zajedljivost (osim ovih normalnih clanova). 

Ono u stilu, nemas preklapanje retrovizora?

Nije bilo jabuke? 

 

Vidim da te jako pogadjaju ti retrovizori, spominjes ih valjda u svakom postu direktno ili indirektno. Nitko nije zajedljiv, niti me smara sto se ljudi kurce kupnjom ovoga ili onoga. Onda ok kupi, stavi post i super. Davnih dana je mene kolega zajebo pa ispao pi**a pa sto sad. Ako nekom napisem nesto losije odmah je podjebavanje i ljubomora. Pa castimo se medjusobno, znas citam ja i ostalo. Recimo ti non stop u podjebu sad spominjes te retrovizore. Pa super meni je smjesno. Zabavljamo se. Jbga drago mi je da imas i da mozes, no ima i drugih koji rade i koji bas  ne potrose na ljetovanje 25000kn. I mene zanima vec kad dijelimo info zasto u clio koji kosta 80k+ treba ulozit jos 15? Jel netko svjestan sto znaci 15000kn na clio a da ga utegnes? Bez izdrkavanja tipa gewinde i lonac i te gluposti sto si priuste ljudi kojinstvarno mogu. Znaci da je auto u raspadu. Jel za 15000kn kod Reneka kupim dijelova al doslovno svega!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Neovisno o vasoj raspravi sa zrmijem me zanima sta tolko ne valja na cliu da ima 15tk troska. A @zeko ako mislis dat 58k kuna za clio 200 sa recarom krivi auto gledas.

Link to comment
Share on other sites

Nije stvar u preklapanju retrovizora, vec u tome da si ti loš čovjek. Ono 200 Cup, 98 iljada, Recaro, prva boja, sve prvo i to je jedino sto napises? Ima li preklapanje retrovizora? A vidis da nema. Vidis. Znaci stari moj, gori u tebi. E zato to ponavljam. Nije bilo jabuke? O tome se radi. Boli mene kita tko za koliko radi i koliko troši daj Boze da svi imaju za sve svoje zelje pare. Ja sam naveo da mi je to u tom rangu, zajedljivost bez razloga. Stari moj,cisto za primjer, prijenos, rega, 4 nove gume su 10.000kn. O cemu ti pricas? Problem 2000€ uloziti u auto? Ajmo ovako sto treba gotovo svaki Clio Sport koji kupuje vlasnik koji drzi do svog auta:

- prijenos vlasnistva 

- lezajevi amortizera

- kugle gornje/donje 

- gume ako nisu nove

- veliki servis ako je proslo vise od 3-4 godine (auto se vrti na 7500, pa tko to ne napravi po meni je idiot)

- redovni servis ako nije napravljen u manje od 5000km (ponavljam auto se vrti na 7500rpm, nije naodmet servis

- kemijsko (svatko tko drzi do sebe, zeli cist auto od nule)

- jos puno sitnica koje se skupe (kočnice npr.)

Vec smo presli 2000€ 

Di smo sad?

Link to comment
Share on other sites

Dobro ja regu ne racunam al ajde. Gornje kugle rijetko odlaze al drugo stoji. S tim da to drugo nije 15tk jer ne racunam regu ?

Link to comment
Share on other sites

Dobro ja regu ne racunam al ajde. Gornje kugle rijetko odlaze al drugo stoji. S tim da to drugo nije 15tk jer ne racunam regu ?

stari nije govno nego se pas posro’

sve je to tu negdje

Link to comment
Share on other sites

Ti si nasao rijedak auto u smisllu pojmova HR oglasnika u ovom trenutku, a kolegi zeko se ne uklapa u racunicu i amen. Uostalom, da auto valja, nebi ga Roca prodavala :lool: :lool:ne velim da ne valja, tko to hoce i ima lovu za zezanciju, ubost ce ga. Ja razmisljam da ga piknem samo radi speedline cup felgi :lool: al to sam ja. Srecom pa sam na godisnjem

 

Dečki, a tko ima veceg?:hahahe:

Alo dečko, Zlatan te prati :cool:

Edited by GTT
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.