Jump to content

INFO Clio Sport 197/200


_vts_

Recommended Posts

Znam ciji je to auto bio i ja sam nesto bio prije pol godine pitao za auto i dobar je bio.

Kolegi ocito ne odgovara. Nije on dužan kupiti auto radi forum XP-a. Svi nesto virtualno prejudiciraju, a nitko nema šrš u džepu i da ode vidjeti auto :lool: Kome paše, kupit će. Tako jednostavno. 

Mislis na moj 197?

Ne, mislim na tristača od moje pokojne bake Ljubice. Mulac!

Edited by GTT
Link to comment
Share on other sites

To samo valjda ovima koji voze 200. Njima vrijedi valjda preko 100000 jer je toliko bolji. A nema ni preklapanje retrovizora. Onak 200 nije toliko bolji auto da vrijedi toliko vise, a onda vec kad gledamo ulaganje onda cemo 2000e pripisat svakom, a ne samo jednom autu. Po tome dolazimo do cijene jednog solidnog novog auta, a ne polovnog, musicavog i ne ekonomicnog. A onaj ko.ima novce i treba gust uzet ce novog. Opet extra glupo razmisljanje. Regu ni ja ne racunam jer to moras svakako. Ako prodaju auto s tom cijenomna sve sto je kolega nabrojo je neispravno i treba uloziti onda tu prica staje.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

200 cup je osjetno bolji auto ako ga mislis drzati u serijali. Ako ne nije velka razlika.

Al i meni je blesavo ic gledat auto ako ga ne mislim kupit, ne nuzno taj kojeg idem gledat nego generalno. 

Link to comment
Share on other sites

Pa mozes ti Zrmi plakati koliko oces, ali tvoj auto nikad nece biti 200, a ako se netko ne moze pomiriti s cinjenicom da mu auto ne vrijedi 50k kuna si ti. Ja cu svog prodavati za minimum 80t kuna i imam 5 ljudi koji zele da im prvim javim kad cu prodavati. Ako ti i tvoji pajdasi mislite da gs mozete kupiti za manje, izvolte’ pun ih oglas :lool: 

Link to comment
Share on other sites

Ma ja sam samo htjeo rec kako se ne slazem s Leom da ne moze trazit 200 s recarom za 58k...moze, jer ako u auto ima toliko ulaganja to onda vise nije cijena od 58k za 200 s recarom. Nego 58k + ulaganja. Jednostavna matematika za nekog tko hoce shvatit.

Nema tu matematike jer ti niko nece prodat 200 cup sa recarom. Mozes ti trazit kolko hoces.

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Zrmijev je dobar ako ne i najbolji od 197 jer ima novoji motor getribu od 200 kw v1 ulte i recaro. Meni bi to puno znacilo ko kupcu, ali ja sam takav, ko i marek. Svejedno mi je za km kad je zrmi sve promijenio 3 puta na autu.

Link to comment
Share on other sites

Jos samo da karoseriju zamijeni cijelu i moze u Rocu u salon :lool: daj nemojte me hebat... 

 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Jos samo da karoseriju zamijeni cijelu i moze u Rocu u salon :lool: daj nemojte me hebat... 

 

Kako god to okrenes auto je u vrh stanju bez obzira kaj ga niko ne voli ?

A i ulaganje u auto ne spusta cijenu auta nuzno za istu kao sto ni ne podize puno cijenu. Moj meg ne vrijedi vise od 15 da ne znam kak okrenes a ne zelim ni govorit kolko sam ulozio u njega, ne samo tuninga nego i drugih stvari bez obzira sta je u super stanju bio kad sam ga uzeo.

Link to comment
Share on other sites

Marek je tu najbolje prosao. On je u globalu dobio cca 130000kn za auto. Necu rec d aje auto preplacen jer svaki vrijedi koliko je netko spreman platit pa tako i vasi auti pa i moj. No u svijetu gdje se cijene krecu tak kak se krecu on je dobio cijenu kao da je dva prodao. Samo za primjer da je novi bio na popustu jebackom toliko. I ja bih volio takvog kupca. Mene zaustavljaju i pitaju za cijenu, a ja ga nisam dao ni za 100 000kn. Tak da meni auto ipak nest znaci jer sam ga sam kupio i odrzavam ga najbolje sto mogu. Da imam vise bio bi mrak mrakova. I jedan od brzih. Ali evo nemam. Al bar imam retrovizore na preklapanje uz pomoc struje hahahah

Link to comment
Share on other sites

Je, je inace ljudi hodaju okolo i nude ti 100 iljada kuna za 197 sa skoro četvrt miliona :lool: A ti odbijaš :rotfl:

Jedan od bržih, to si negdje mjerio nešto, video imaš, nešto? 

Što se tiče preklapanja retrovizora, bolje da to ne spominješ više, jer si se sam posrao sa time, a kao sto vidis vec se i kolege na forumu u drugim temama zajebavaju na tu temu - pametnome dosta. 

Vozi i suti Zrmi, pametniji si takav.

Edited by GTT
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Je, je inace ljudi hodaju okolo i nude ti 100 iljada kuna za 197 sa skoro četvrt miliona :lool: A ti odbijaš :rotfl:

Jedan od bržih, to si negdje mjerio nešto, video imaš, nešto? 

Što se tiče preklapanja retrovizora, bolje da to ne spominješ više, jer si se sam posrao sa time, a kao sto vidis vec se i kolege na forumu u drugim temama zajebavaju na tu temu - pametnome dosta. 

Vozi i suti Zrmi, pametniji si takav.

Nudili su mi pametnjakovicu. I nisam htio. Opet ne citas sa razumijevanjem. Bio bih jedan od brzih da mogu. Ne da jesam. Jbga nisam kao ti ali znam stisnut. Da imas dvije osobe koje se uz tebe sprdaju. Evo to me toliko pogadja da cu se ubit odmah. Ajde druzi se s Duster ekipom i obavezno dislajk na sve moje komentare!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nudili su mi pametnjakovicu. I nisam htio. Opet ne citas sa razumijevanjem. Bio bih jedan od brzih da mogu. Ne da jesam. Jbga nisam kao ti ali znam stisnut. Da imas dvije osobe koje se uz tebe sprdaju. Evo to me toliko pogadja da cu se ubit odmah. Ajde druzi se s Duster ekipom i obavezno dislajk na sve moje komentare!

Duster ekipa. Stari moj, dno dna. 

Idi slazi usis zraka (vrućeg) i mani se pametovanja, jer kao što vidiš, ne ide ti. Dislajk više manje, 10500 postova, ispod 250 reputacija, ja bi logout napravio davnih dana :lool: 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Duster ekipa. Stari moj, dno dna. 

Idi slazi usis zraka (vrućeg) i mani se pametovanja, jer kao što vidiš, ne ide ti. Dislajk više manje, 10500 postova, ispod 250 reputacija, ja bi logout napravio davnih dana :lool: 

Opet tebe, pa 80% tih njegovih postova je iz ere prije lajkova. Cjooooj.

:ahaa:

 

Jedini razlog zasto ga nisi prodao, Zrmi,  je sto nemas novaca za nesto takvo novije. Kako si i sam nedavno rekao. I to je potpuno razumljivo,  ali nemoj se bahatit s izjavama da ga nisi htio prodat jer je to malo ili on vrijedi vise.

Ne ne vrijedi, auto ima 10godina, 220tkm, drugi motor, drugi mjenjac. Istina bolji motor ili mjenjac, ali netko tko trazi orginalnu 197 ili da je sve cisto i uredno zavedeno u papirima nece ti se ni javit.

Istina,  imas jebacke gewinde ali i one imaju vec neku hiljadu i nisu vise nove. A ako se sjecam tvojih postova dosta se odbija auto od ceste. 

I jos hrpu toga, ali zbog nicega od toga ti auto ne vrijedi skoro duplo vise (da se razumijemo, ne vrijedi ni isto) od nekih tu na forumu koji su, skoro, orginalni sa +-100tkm.

Zato uzivaj u svoj predivnom auticu i vozaj se. Ja znam da bih da je moj i nebi me jebalo dal neciji ima El retrovizore ili nema.

Voli svoje, postuj tuđe. 

 

 

Btw, ako netko ulaganje u servise ili upgrade misli da moze vratit kod prodaje je lud covjek. Jbt kao da ja trazim za svoju kanticu 5000€, a ne vrijedi 1500 samo zato jer sam u zadnjih 2 godine  sasuo (previse) love u njega za 2 takva.

Edited by margax
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kako se prejebavate to nisu istine...

Cinjenica je da dobrih, utegnutih, sa malo km 197ica nema puno. 200tki jos manje. Kad dodas cup/recaro izbor je takav kakav je. Realno auti od GTTa i slicni ce imati istu cijenu po dvije tri godine unaprijed. Guglajte malo stare oglase i skuzit cete da su cijene za dobar 197/200 bile iste 2015/2016 kao i danas dvije godine kasnije. Jebeni zakon ponude i potraznje. Ja sam kupovao Swifta GTI prvi put 1999e i onda 2002e. Cijene su 2002 bile iste jer ih je u meduvremenu bilo jos manje na cesti u dobrom stanju i ostaje ti samo da razmislis hoces/neces. Danas je takva situacija sa 197/200.

Druga cinjenica je koju sam pisao prije par dana Zrniju - nema boga da njegov mega utegnuti auto sa 220.000km ide po istoj cijeni kao moj sa 105.000. Naravno uvijek moze doci Marrekov kupac, pa mu dati 12 somova eura ali realno nitko ziv ga nece nazvati ako ga oglasi i za 8000, a ponasa se kao da ne zna da je 7000 vjerovatno iber ibera kaj moze dobiti za njega i to eventualno ovdje gdje je netko procitao sto je sve napravljeno. Ostatak ce bez razmisljanja kupiti auto sa Njuskala koji ima 140.000km za iste pare. Bez obzira da li je realno losiji od njegovog.

Treca stvar nema veze sa autima nego je tuzno stanje uma ove zemlje - cim netko “ima” naljepi se hrpa muha kojima to smeta. Dobro vam je napisano - nitko od takvih se ne pita sto i kako radis 350 dana godisnje da bi imao realno samo malo vise od prosjeka. Da ti se dogodi da mozes samo 7 dana na godisnji, a mogao bi platiti npr 21. Da kad zazvoni telefon otides sa obiteljske vecere na moru, sjednes u auto napravis 400km radi jednog sastanka od sat vremena, sjednes ponovo u auto i vratis se na veceru koju su svi vec pojeli, otisli spavat i propustis i to malo odmora kojeg imas. Nitko od zajedljivih se ne pita da radi posla cesto ne stignes ispucat taj preskupi tank 100tke. Nije ih briga kaj ne vidis zenu/dijete po dan-dva iako ste u istom gradu, pa cak i stanu jer ti dodes doma u 11 navecer prebijen ko macka i drugi dan u 7 ujutro ides dalje. Da ne spominjem putovanja i ostalo kad te nema. Nitko se ne pita da li bi i sam mogao zaradivati 10-20-30% vise da krene vise raditi, da pristupi zivotu i poslu kao necemu sto vraca tek kad mu dajes pun ku**c sebe. Sve to ima cijenu. Ima ljudi kojima je placa od 4000kn dovoljna. Ima ljudi kojima nije. Razlika je uvijek u tome da li si zadovoljan sa zivotom ili ne. Nitko, barem od ovih par ljudi koji pisu ovdje nije dobio na lotu niti nasljedio od staraca. Rade. Ko konji. I kad treba i kad ne treba. Ali zato imaju to malo vise koje uzasno boli ove druge... neka, utjesit ce ih retrovizori na struju.

Edited by rise
Link to comment
Share on other sites

Ne rise, nikoga ne boli briga koliko neko ima i kako je zaradio. Hvaljenje do beskonačnosti mi je smiješno. 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Vidim retrovizori na struju bas jebu. A samo pitao jel auto ima tu opciju. Al jbga nisam lajkao cijeli njegov auto, njegova sjedala i manju kilometrazu. Sad me forumasi razapinju zbog pitanja misleci da me to sto on to nema tjesi. Pa ako ste u cijeloj toj prici shvatili pitanje o retrovizoru kao podjeb onda vam je evo mozak stvarno pileci neka se ne uvrijede mimoze. A moj posao nije prelazak 400km da bi s godisnjega ostavio veceru s obitelji, ali je poprilicno zahtjevan i kad ti dnevno prodje 200ljudi, kad te svaki dan netko zove i nesto treba jer svima Zrmi pomogne onda znam sto znaci odmor. Kad t u svoje slobodno vrijeme okolni problemi vuku nazad na posao a ti si svoje zavrsio. Sve ja to dobro znam. I da svoj auto nisam prodao jer nebih znao sto uzeti a da bude tih performansi i tog stanja. Uzeo bi bolji ali nemam za bolje pa stoga cu ovo vozit i radije dat autokuci gdje cu uzet drugog nego se natezat tu na njuskalu s pametnima koji ce mi prakticki dat isto. Za sad znam da kad sjednem u njega vozim se di treba iakons tim autom nikad ne znas. Imao on 20 ili 220000km. 

A ovaj GTT je valjda jako osjetljiv sto mu auto nisam rekao da je fenomenalan. Nego sam pitao jel ima el pr retrovizora. Stari.pa tebe to j**e ne mene. Tebe jebu moji postovi jer tu pricas o nekom vrucem dovodu zraka, dakle pratis moje postove, gledas reputaciju i to je valjda jedino sto te j**e. Evo neka mi admin stavi post broj 1 i reputaciju 0 ako ce te to smirit. Evo auto ti stvarno izgleda jebacki, mozda nisam rekao ali evo govorim ti sada i mislim ozbiljno. Te retrovizore si mozes slozit nije bed. A nije ni losa opcija kad negdje prolazis usko pa ih samo preklopis. Pomoglo mi xx puta. Jer kad ti ga netko odvali cifra od cca 2600kn nije mala. Doduse ti za 200-tku su jeftiniji jer nemaju motor.

I ti autici svaki polovni koji bi i uzeo trebaju ulaganja osim ako zaista nisi frik. Jer hrpa ih kaze da je u top stanju jer uopce ne kuze kad imaju negdje nekakav luft u ovjesu. Ja svoj auto ne dam i jos zbog toga sto znam kako ga odrzavam, a da uzemem neciji i da mi nesto vrisne roknio bi se. Da trazim nesto polovno nikad to ne bi bio auto koji bi gledao osim od nekoga tko je bas picajzla. Rijetki su takvi i auti i vlasnici. Jesam ja medju njima ne znam, no nakon jednog sranja nebih mogao progutat drugo. Zato ga i vozim vise kao daily drive car nego kao da bjezim od murije jel vozim bos :D. 

Naravno da imam srece ko Marek da bih ga odmah rijesio jer za to uzmes novi auto, bas me briga kakav ali za 130000kn pf. Jos mi to neide u glavu. 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dobro, sad kad smo se svi zabavili lijepo jucer navecer, ide jos tko gledati taj bijeli 200? :zivili:

Link to comment
Share on other sites

Dobro, sad kad smo se svi zabavili lijepo jucer navecer, ide jos tko gledati taj bijeli 200? :zivili:

Nisam u Zgrebu al bi se tam zaletio samo da pitam za kolko bi mog prodavali koji je 2009.g. sa 65.000km i uredno servisiran. Doduše, nemam recaro ni cup ovjes, al se špiglini zatvaraju na struju a imam i usb priključak za radio. Čisto usporedbe radi, zanima me njihova procjena jer mi se čini da bi po ovom dobio nešto malo manje nego kad sam ga kupio 2013.g. s nepune 4 godine starosti i 28.000km. Baš me zanima što je sve rađeno na tom autu u tih 100.000km sad kad znam što se sve dešava na njima. Ako ništa od tog nije mijenjano, onda se treba dobro pripremiti na to.

Zrmi, auto ti je sigurno 10 puta očuvaniji i uredniji od mog, znači pic-pic, Imamo isti problem, da i meni netko ponudi 100.000kn, ne bi ga dao jer ne bi mogao kupiti ništa tolko zabavno i brzo. I nakon 197-ice i ove 200-tke, još uvijek nisam vidio auto na cesti koji bi mi mogao biti zamjena po mojim kriterijima. Ako Bog da, ovaj zauvijek ostaje kod mene, registriran, ili bez tablica u garaži, al zabadav ga ne dam. Zato je i moj twingo, kao prvi i jedini auto koji sam ispeljao novog iz salona, još uvijek u familiji pa ga sad žena vozi jer nakon 17g. ima 136.000km a vredi kolko, možda 1.000 eura.

Znam da sve ima svoju cijenu, ali ak je Zrmi (bez uvrede) kreten, onda sam i ja, jel ga isto tako ne bi dao sam tak kad zna da takvih očuvanih auta nema na tržištu. Nisam još dobio na lotu al sam u 2 slučaja kupio savršeno očuvane primjerke s vrlo malo kilometara i dobro ih platio. Želim svu sreću svakom ko traži sporta da nađe nešto tako očuvano a još i jako jeftino.

U konačnici, nije mi jasno čemu tolka rasprava oko cijene. Za te nofce se uvijek može kupiti neki fenomenalan golf, passat ili cc, sa cca 380.000km, dok starost nije upitna. Zato sam i kupio 4 godine starog sporta s 28.000km i uživam. Moram priznati da to većini nije bilo normalno jer sam trebao kupit karavan-dizela, al eto, ima nas svakakvih. 

Pusa, bok.   :hey:

 

Link to comment
Share on other sites

Nitko ne bi prodao dok ne treba prodat. A jednom kad dode lova, pa cete pozeljeti nove bolje aute ili ne dao bog ode lova, pa cete morati prodati onda ce vam i tih 6-7 somova eura za 10+ godina stari CS biti super.

Ne budite djeca, postoje neki realni okviri koliko sto vrijedi. To sto Zrni ne bi prodao za 7 ili ja ne bi kupio njegov za 9 ne znaci ni da smo ja niti on u pravu ali CS nije Bugatti iz 1944 koji je jedan na svijetu i tesko je napraviti procjenu nego jeftini autek kojih ima na trzistu (cak i HR, a gdje ne po ostatku svijeta) i vrlo lagano ga je kategorizirati novcano. Ovo sve ostalo su male nijanse koje ce napraviti max 10% razlike u cijeni izmedu nekoliko slicnih primjeraka.

 

Link to comment
Share on other sites

Zvao sam čovjeka, dolazi mu čovjek baš gledati auto... ako ne ode, zaletit cu se do njega, ako je uredan, uzet cu ga. Motor sam riješio ako ću ga trebati :yeah:

Link to comment
Share on other sites

A navodno je to neki susjed koji bi prosao s posla ga vidjeti, ne djeluje skroz ozbiljno. Vidjet cemo.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.