Jump to content

INFO Clio Sport 197/200


_vts_

Recommended Posts

22 minutes ago, GTT said:

Ako ide na rate ja bi kupio 😂

Njemu mogu dat jer pljenim megsa ukoliko zakaze isplata 😂

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, asterix said:

Koliko krzna se traži? Detalji o vozilu?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 

Imas inbox.

Link to comment
Share on other sites

Interesa ima,samo je pitanje jel ces dobiti sve u lovi ili kroz zamjene

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Mladen said:

Interesa ima,samo je pitanje jel ces dobiti sve u lovi ili kroz zamjene

Vidjet cemo, tko bude nudio bolji traktor i vise njive... 😂

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Prosli vikend sam dobivao corsu dizel i onda poslije golf 6 gtd karavan pod racun. Ali bih radije spustio i cijenu da netko ponudi lovu nego da moram dalje preprodavati. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Mladen said:

Prosli vikend sam dobivao corsu dizel i onda poslije golf 6 gtd karavan pod racun. Ali bih radije spustio i cijenu da netko ponudi lovu nego da moram dalje preprodavati. 

Mislim da bi golfa cak lako i prodao, nas narod pati za vag grupacijom...

Ali da, lova je uvijek najbolja opcija...

Vjerojatno ovaj tjedan ide na njusku tako da vec sad se veselim ponudama...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

@98ztom o tom ne znam ništa ali kolega @Mladen prodaje isto crvenog clia, sa puno stvari složenih na novo, također imaš cijelu temu od auta na forumu. Čak je i jeftiniji :D

 

 

Link to comment
Share on other sites

Znam da forumski kolega prodaje istog takvog, ali iz prethodnih postova sam zaključio da mu ne igra nikakva zamjena te je ujedno to jedini problem😅

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Vidjam ga cesto...bit ce da ga tamo drzi netko iz susjedstva da ne kisne i mrzne vani

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Obzirom da me stalno ljudi pitaju za bilo koji crni Clio RS sa prednjim spojlerom koji se prodaje na njuškalu ...dali je to tvoj bivši auto? ...evo sada vam mogu pouzdano napisati da je ovaj dolje... moj bivši auto; ...valjda je još uvijek u top stanju :nezna:

https://www.index.hr/oglasi/renault-clio-sport-2-0-rs-recaro/oid/2666958

Link to comment
Share on other sites

On 27. 12. 2020. at 16:12, yutasknight said:

Obzirom da me stalno ljudi pitaju za bilo koji crni Clio RS sa prednjim spojlerom koji se prodaje na njuškalu ...dali je to tvoj bivši auto? ...evo sada vam mogu pouzdano napisati da je ovaj dolje... moj bivši auto; ...valjda je još uvijek u top stanju :nezna:

https://www.index.hr/oglasi/renault-clio-sport-2-0-rs-recaro/oid/2666958

Hvala @yutasknight na pojašnjenju. Ja sam sadašnji vlasnik pa pišite u PM ako vas još nešto zanima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Koje bi bio najbolji set opruga za sporta da se ne gubi previse na udobnosti? Eibach?

Link to comment
Share on other sites

Imam trenutno eibach na oem amortizerima, nisu cup jer sa cup amortizerima bi bilo jos tvrdje. Auto se vozi odlicno ako su svi dijelovi ovjesa kako treba.Ako je cesta dobra super je to za razliku od oem opruga ali kamo je cesta losija iskreno meni pretvrdo, neki kazu da je h&r meksi, neki da je tvrdji.Mislim da cu probati jos tu kombinaciju ili prelazak na kw, ako se u medjuvremenu ne odlucim na drugi auto.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@fastrs nisi napisao koji eibach imaš.

@Lucky_ZG eibach pro kit(crne opruge) za tvoje pitanje.

 

H&R slovi za najtvrđu oprugu.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Optimista ima pro kit jer mislim da uopce nema u ponudi sport line , barem nije bilo kad sam ja gledao. Ove su -20/-25mm

Edited by fastrs
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Optimista said:

@fastrs nisi napisao koji eibach imaš.

@Lucky_ZG eibach pro kit(crne opruge) za tvoje pitanje.

 

H&R slovi za najtvrđu oprugu.

i dalje su mekanije od 200cup opruga, samim time i udobnije,

Eibach je mekši od HR, i sportline i prokit, ali ne spuste ga baš lijepo ko hr.

Grams je nešto tvrđi od HR, i Cook isto

 

ak ti smeta da je neudoban a želiš samo malo spustit ga , uzmeš stare cup opruge od r27 (one su mekanije nego 200cup) ili najlakše nabavit eibach, spusti ga nekih 15mm i imaš optimum za sve

 

Edited by Marekk
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.