Jump to content

INFO Clio Sport 197/200


_vts_

Recommended Posts

Da... Netko sigurno nešto zna - ali ovo "u pozadini" me posebno interesira ? :)

u pozadini je bilo u kontekstu cijene :D,

neznam nista o ovom autu,da ne bi bilo,

samo sam htio pomoc tebi u pronalasku,a ovaj mi je zapeo za oko upravo zbog cijene,pa godiste,pa km :D

Link to comment
Share on other sites

u pozadini je bilo u kontekstu cijene :D,

neznam nista o ovom autu,da ne bi bilo,

samo sam htio pomoc tebi u pronalasku,a ovaj mi je zapeo za oko upravo zbog cijene,pa godiste,pa km :D

Hvala! Kužim te nemaš frke... Ovog sa njuskala sam gledao (link iz mog prvog posta) ali nisam nigdje tu na forumu uspio naći da je već netko pisao o tom autu.

Clio inače ima novi volanček i novu prednju šajbu (ostale su iste god.)... :nezna:

Dajte mi recite volan ima električnu servo podršku i to znači kad primjerice s "običnog" volana pređeš na taj - imaš osjećaj da električni teško okrečeš kao da je bez serva (u stajanju) ili ??? Nekak mi je čudan bil...:zubo:

Edited by _vts_
Link to comment
Share on other sites

Hvala! Kužim te nemaš frke... Ovog sa njuskala sam gledao (link iz mog prvog posta) ali nisam nigdje tu na forumu uspio naći da je već netko pisao o tom autu.

Clio inače ima novi volanček i novu prednju šajbu (ostale su iste god.)... :nezna:

Dajte mi recite volan ima električnu servo podršku i to znači kad primjerice s "običnog" volana pređeš na taj - imaš osjećaj da električni teško okrečeš kao da je bez serva (u stajanju) ili ??? Nekak mi je čudan bil...:zubo:

Normalno se mota jednom rukom, dlanom, osim kad je auto ugasen. Nesto je tvrđi od ostalih city vozila.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 months later...

Puno ih je da, ali mnogi stoje po nekoliko mjeseci. Bilo je i primjeraka koji su prodani u roku tjedan dva.

Sad ko će ga znat. Zasićeno tržište ili šta je u igri.

Link to comment
Share on other sites

Cijene nikad nisu bile niže, a još će padati...Treba danas prodati auto za koji se zna da troši oko 12 l...

Link to comment
Share on other sites

Cijene nikad nisu bile niže, a još će padati...Treba danas prodati auto za koji se zna da troši oko 12 l...

 

i to troši 12 po Zagrebu. Ja bi se dao kladit da će moje relacije trošit oko 8-9. (tu mislim o odlascima na posao). Vožnje za gušt me nije briga pa da i 25 troši.

Link to comment
Share on other sites

Nova generacija masine.....hm valjda je mislio nova generacija mjenjaca s prijenosnim omjerima hahahha. Malo vole posladit oglas.

 

Usput po Zagrebu troši i vise od 12, i ne samo po Zagrebu. Ni Osijek nije nista manje. Cijene su zaista za takav auto, pogotovo onaj crni smjesne. To je i jedan od razloga zasto ga nikom necu doslovno poklonit.

Link to comment
Share on other sites

Blue

Meni je prije godinu i pol jedan pametan covjek rekao;
Radje dodaj jos malo para i uzmi Megane RS, puno je bolji auto od 197. Bio sam dovoljno pametan da ga poslusam

Link to comment
Share on other sites

Blue

Meni je prije godinu i pol jedan pametan covjek rekao;

Radje dodaj jos malo para i uzmi Megane RS, puno je bolji auto od 197. Bio sam dovoljno pametan da ga poslusam

 

užasno ih je malo.

 

ovaj mi je recimo zapeo za oko, ali mi je to preskupo s obzirom koja je godina i faza 1 je.

 

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-coupe-sport-2.0-16v-turbo-oglas-8946682

Link to comment
Share on other sites

taj je navodno su super stanju, vlasnik mu je VedranR26 ili tako nesto, auto bio komplet lakiran preko zime i dosta toga odradjeno na njemu. Naravno, to je ono sto se pise na forumu, tj sto je on pisao, trebalo bi auto pogledati detaljno, pa ako je OK skinut jos malo cijenu i uzet ga

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da cijenu opravdava stanje auta...jer za 8500 eura mora biti apoteka. Kao i svakog rabljenog...pretresti ga do zadnjeg vijka, odvesti u ovlasteni i npr. kod Belinica...i ako je stvarno ok onda vrijedi te novce.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Mislim da je ovaj prvi (sivi) oglašen i na forumu.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.