Jump to content

INFO Clio Sport 197/200


_vts_

Recommended Posts

On 18. 11. 2023. at 12:26, M12 said:

ajmo  reć  i  da  nije  cijena problem osim što mi se ne sviđa ova linija

nego jel poznat kome ovaj?

 

clio.jpeg

Taj nije neka sreća

Link to comment
Share on other sites

On 18. 11. 2023. at 12:26, M12 said:

ajmo  reć  i  da  nije  cijena problem osim što mi se ne sviđa ova linija

nego jel poznat kome ovaj?

 

clio.jpeg

Protukla mašina bila

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Dosta jaka cijena, zanimljiva boja, šteta da nema recarose.. 

Ima dosta 197 na oglasu sad na fejsu

Link to comment
Share on other sites

On 09. 02. 2024. at 10:28, ph-quick said:

Jesu ti iza sivi, a napred crni pojasevi? Ili je samo do svjetlosti i kuta fotkanja... 

Naprijed su crni otraga su sivi... mislim da netreba dodatno pojasnjenje zasto je to tak 😉

Nhf ...ali nije mi vise jasno kad ce ljudi shvatit da dobar 197 ili 200 kosta 12+... sve jeftinije od toga je festival beskonacnog serafljenja.

Na kraju se ti prodaju dalje, svako nes malo poserafi po autu, popusi lovu i shvati da je jeftinje ga se rijesit uz mali gubitak nego zabijat lovu dalje i uvijek imat polu proizvod

 

Edited by Goran_
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sve tocno napisano. "Auto u dobrom stanju, nema ulaganja", pogledas ga uzivo, treba utuc 3000 eura u njega da bude solidan. Pregazilo ih je vrijeme/vlasnici nazalost.

Link to comment
Share on other sites

Nova rx-8 u najstajanju. :D dovodovoljno jeftin i ljudi ih samo uniste i daju dalje...

Link to comment
Share on other sites

Sudbina većine Renault Sportova. 

Nažalost. 

Kupi, iživi se, poderi ga i prodaj dalje, ne daj bože nešto uložiti. 

Link to comment
Share on other sites

Ne samo sportova nego svih renoa, i svih ostalih marki. U ovome je narodu održavanje auta zadnja stvar koju u zivotu vide, sjecam se prije par godina isao sam gledati kod jedne zene Golf Plus, ima dvije sjedalice otraga, obje male, znaci mala djeca. 

Gume ljetne, bilo je ljeto, ali totalni slick. Znaci nemaju nijednog milimetra ripne. Nijedna, nigdje. Diskovi ko papir, plocice 1 mm. Amortizeri masni, motor masan. Bio je 2.0 TDI 140 ks. Malo sam ga izgazio i otiso.

  • Thanks 1
  • Haha 4
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, ivan.martinko said:

Malo sam ga izgazio i otiso.

Probao grijanje se kaže 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.