Jump to content

INFO Clio Sport 197/200


_vts_

Recommended Posts

Vidim svakakve cijene tih auta pitam se koliko moj vrijedi koji ima sad blizu 250000km. Novi motor stavljen na 85000km. Novi mjenjac stavljen na cca 120-130000km od clia 200. Isto tako rade mi kvake i handsfree, pali na zub, glazba top, sjedala recaro koza/alcantara top, unutrasnjost top, novi oem auspuh srednji i zadnji lonac, nema lufta nigdje. Oprema sva bez el.krova i tlaka u gumama. Redovna izmjena ulja u motoruni mjenjacu plus oboje keramika. Mjenjac naravno ne krci! 

Nedostaci: j**e me brava vozackih vrata i prednji diskovi za zamjenu. Eventualno preventivno mislim pred ljeto te letece zamjenit. Prednji branik istucan of kamencica. Inace je auto sjedi, pali i vozi!

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Goran_ said:

 

 

I ponosni vlasnik takoder i kovane hybridne r26 197ice  😁

 

😂😂😂😂😂

😁😁😁

Slobodno se raspis o ovome, mislim da nece nitko zamjeriti 😀

A ni slike ovih drugih spomenutih nisu na odmet

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, margax said:

Slobodno se raspis o ovome, mislim da nece nitko zamjeriti 😀

A ni slike ovih drugih spomenutih nisu na odmet

Moram rijesit jos drugu pumpu goriva, povrat i prelivnu posudu i mapirat, jer je bazna mapa unutra...

 

Kad bude gotovo onda cu se raspisat 😉

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zrmi RS said:

Vidim svakakve cijene tih auta pitam se koliko moj vrijedi koji ima sad blizu 250000km. 

1500€ ako je regan ako nije onda oko 1000.. mijenjan motor, mijenjan mjenjac.. ganjo si ga na hladno i sigurno je bio čipovan.. 

  • Like 1
  • Haha 5
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Ima primjeraka sa 250000 koji su u boljem stanju od nekih sa 80000 tak da je sve to relativno... ak je auto dobar mene osobno bas ti kilometri ne smetaju... naravno u prodaji se svatko zapikne na to

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Općenito je teško naći sport izvedbu svakog "starijeg" auta a da je u dobrom stanju, jer skoro svi kad tad prođu kroz ruke nekog nadobudnika..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hahahha. Naravno. Neka, drzite se vi ovih u super stanju za 7-8000e. Ja barem znam kakav je moj i da sam prvi vlasnik. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 05. 01. 2020. at 9:52, Optimista said:

Fale mu recarosi 😛 

Nebu ih nikad imo, jer sam alergican na njih 😁

Ili prave skoljke ili nis 😉

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
4 hours ago, Miha1512 said:

Pozdrav ekipa. U potrazi sam za clio 3 rs-om. 

Imate mozda kakvu informaciju o ovom cliu? 

https://www.index.hr/oglasi/prilika-renault-clio-sport-2-0-16v/oid/2165372

taj auto ti  prodaje jedna starija zena, original kilometri. Inace, nije gazen, ali definitivno ima boljih i ne vrijedi te pare. Istu cijenu trazi vec 2 3 godine.... njega je i vox gledao.
-sjedalo vozaca ima gore (ne znam jel lijevo ili desno) punknute kopce pa se stalno izvlaci spuzva i tapecir

-aero paket je ostecen sa svih strana, jedan je cak strgan,

image.png.c6a2a53d933e184f4eadd8e4dbee62b3.png

-stalno je bio parkiran penjanjem na rinzol

-kad sam ga ja gledao prije 2 godine, tada je pustao vodu negdje i parilo je iz njega i nije htjela spustiti niti lipe, odgovor je bio "Kaj mislite da pusta boš pumpa ili kaj? nema tu kaj biti pokvareno"

- ogrebotina ima dovoljno

 

Ali da ima sve od opreme, e bome ima.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Tog je Vox gledao dok je još imao 35tkm, tako nešto i odustao od njega, već onda je imao nedostataka za te kilometre. Viđam auto tu i tamo na zapadnoj strani grada u prolazu i ono što ja na prvu mogu reći da djeluje dosta derutno i umorno izvana, mogu misliti kakav je izbliza. Tko voli...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ga gledao pred 2 3 g. Dok je 25 30Tkm imao. Oko 8500 mislim da je zadnja bila. Tada je bilo dosta toga za izmjenu. Unutra leglo miševa pod haubom , recaro za pretapecirati  itd... oko doma sportova se stalno parkirao,i na vanjskom parkingu.  Lip dobio  i dosta kozmetickih stvari.  Tada je i poklopac ventila  standardno slinio itd. Ugl. nisam ga uzeo zbog dosta sitnica. Tko ga misli imati i dosta stvari izmjenjati ,obnoviti imati za sebe ok. Ali 7.5 bi mu max dao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zapusten je auto dosta ovako na oko sta vidim po slici. Ima malo km ali ipak su tu i godine, pogotovo ako nije garaziran stalno parkiran po gradu. Mislim da je to malo prevelika cijena, za dovest ga u red treba jos ulozit. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

kad sam ja ponudio 7500€, rekla mi je da ce ga za te pare "konzervirati" jer je jako rijedak primjerak tako ocuvan...ostat ce joj vjecno za te pare :D 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, homer said:

@majki2901 nemaš ti pojma. To se uzima bez pregleda. Ima i boš pumpu e

 

 

 

ma ak je gospođa rekla da je to ok, nemaš ti uopće kaj razmišljat... samo toči, regaj, sedi, vozi...

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Evo ih par “novih”, ima tko kakav info više o njima?

Ovaj ima kilometara, ali izgleda super

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-clio-2.0-16v-sport-oglas-30710668

Jedan koji se čini uredan na slikama:

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-clio-2.0-16v-sport-oglas-30751323

Nimbus koji izgleda vrhunski na slikama:

https://www.index.hr/oglasi/renault-clio-sport-197/oid/2115261

Ima tko kakav info o ovima?

 

Link to comment
Share on other sites

Ja postajem sve veci poklonik 197-ice iako nisam mislio da ce tome biti tako.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.