Jump to content

INFO Clio Sport 197/200


_vts_

Recommended Posts

9 minutes ago, Mladen said:

Ja postajem sve veci poklonik 197-ice iako nisam mislio da ce tome biti tako.

197 je sve cijenjeniji auto kako godine prolaze i profilira se na tržištu. Perfohub, Widebody, Atmo, Šaltung, Brembo 4 pot... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Čudo su kako drže cijene. Pred 4 ,5 godina su se uzimale po tim cijenama ,i manjim sa 50 60 70tkm i dosta opreme i cak stvari nabacanih. Danas je ista cijena id 130 150 180tkm 🙈.... svaka čast tržištu. 

Isto tako i 250 megane,dobio je na cijeni u nazad 2 godine 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ljudi su naučili cijeniti vozačke strojeve, pogotovo jer vide kojim putem je krenula autoindustrija. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Ne vidim razlog zašto ljudi sakriju tablice..
To sta ti ne znaš i sta ja ne znam nije ni bitno... Bitno je da ni oni ne znaju[emoji23][emoji23][emoji23]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Vidio sam i taj prvi oglas, ako nije u meduvremenu bio neki zajeb s autom bit ce da mu je nesto drugo iskrsnulo pa se jos da spustit cijena ako mu je stvarno hitno. Moram provjerit financije pa ga mozda zovnem u utorak da vidim u cemu je stvar. Onda jos treba rijesit propusnicu za ZG 😅

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, iScream said:

Vidio sam i taj prvi oglas, ako nije u meduvremenu bio neki zajeb s autom bit ce da mu je nesto drugo iskrsnulo pa se jos da spustit cijena ako mu je stvarno hitno. Moram provjerit financije pa ga mozda zovnem u utorak da vidim u cemu je stvar. Onda jos treba rijesit propusnicu za ZG 😅

Požuri kolega, imam informacije da ima još interesenata. To će ti brzo otići po toj cijeni.

Edited by GTT
Link to comment
Share on other sites

Vidio sam i taj prvi oglas, ako nije u meduvremenu bio neki zajeb s autom bit ce da mu je nesto drugo iskrsnulo pa se jos da spustit cijena ako mu je stvarno hitno. Moram provjerit financije pa ga mozda zovnem u utorak da vidim u cemu je stvar. Onda jos treba rijesit propusnicu za ZG [emoji28]
Propusnica se može dobiti za kupoprodaju vozila, koliko sam čuo.
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, GTT said:

Požuri kolega, imam informacije da ima još interesenata. To će ti brzo otići po toj cijeni.

misliš, kupit ćeš ti ako neće on :D

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Krule said:

misliš, kupit ćeš ti ako neće on :D

Ma jok. Danas nakon voznje 172-ojke nakon dugo godina opet, sumnjam da će 197/200 opet kod mene. 172 je jedna mala, lagana brutalna igračka, dok je 197 puno ozbiljniji i sigurniji auto, no to nama luđacima očito ne odgovara :lool: 

Edited by GTT
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, GTT said:

mala, lagana brutalna igračka,

Isti slučaj kad se sjedne u nešto ispod 1.000 kg sa stražnjim pogonom i preko 150 KS, kratak MOR i špera i udri. To 197/200 ne može, ali je i dalje ozbiljna sprava. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, GTT said:

Ma jok. Danas nakon voznje 172-ojke nakon dugo godina opet, sumnjam da će 197/200 opet kod mene. 172 je jedna mala, lagana brutalna igračka, dok je 197 puno ozbiljniji i sigurniji auto, no to nama luđacima očito ne odgovara :lool: 

hoćeš reći da si kupio RS-a i nisi mi se dns pohvalio? :roll:

Link to comment
Share on other sites

On 11. 04. 2020. at 21:27, iScream said:

https://www.index.hr/oglasi/renault-clio-rs-200/oid/2237517

Poznat mi je auto i table, a i ovaj drugi na fotkama, ko da su auti tu s foruma... Neki info?
Gledam ga vec par dana i razmisljam da ga uzmem.

Provjerite dobro auto!!! Bio ga prijatelj gledat, dovezli ga u radionu od Belinica i odustao nakon par minuta. Ne znaci da je krama, ali ono sta pise da se mora polirati je zapravo lakiranje, motor je jedva upalio i odmah se ugasio. Vjerovatno se nesto rasulo u getribi. Auto je nevozan i ide jedino na slepi

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Pa to je u biti super jer znaci da cijena ide dosta dole i da je pravi kandidat za 250t

Link to comment
Share on other sites

Znaci te fotke s oglasa bi mogle bit gro stare jer na slikama koje su izbliza auto izgleda pic-pic...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.