Jump to content

INFO Clio Sport 197/200


_vts_

Recommended Posts

9 hours ago, iScream said:

Znaci te fotke s oglasa bi mogle bit gro stare jer na slikama koje su izbliza auto izgleda pic-pic...

Slike su jedno, stvarnost drugo. Da je bolja cijena bi bio ok. Uz sve kaj treba cijena ispadne ko plavi iz Samobora koji je top stanje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Realno,ja sam malo u cudu kolika je potraznja za 197/200 u ovom trenutku.

A cijena ovisi opet o dosta faktora,ali dva osnovna su po meni jel kupac trazi da se samo vozi ili trazi projekt vozilo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I za 250 265 su potraznje.  Dobri sada da se pojavi...ode odmah . Clio 4 rs je tako tako..a 5 rs navodno ne bude .

Edited by Vox2
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, El.komandante said:

Od vox-a bivsi???

Nije od Voxa imao navigaciju i paket udobnosti i vidljivosti? Tak mi nekako po sjećanju ostalo...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, El.komandante said:

Moguce da samo podsjeca radi naljepnica, oz-a...

Do kad si na Vrbanima :bigl: 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, El.komandante said:

ako nadjem garazu mozda ostanem i nakon svih ovih blokada 😆😆😆

Naći će se garaža, što ne vičeš :) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ova 197ica zadnja, bila kod poznanika u Selcima, ubijan auto, blokadira  na hladno itd. Ja ga nebi uzimao.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, El.komandante said:

Od vox-a bivsi???

Nije moj.. moj ima idalje sve sajbe zatamnjene,  milteka, ovjes,ultre,  navi ,veliki spojler itd..  :) i navodno se obje moje 197ice skrivaju u Zg. Uzeo bi ih opet nazad obje 🤣🤣🙈

Edited by Vox2
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Optimista said:

Ova 197ica zadnja, bila kod poznanika u Selcima, ubijan auto, blokadira  na hladno itd. Ja ga nebi uzimao.

Također, prije tog dečka u Selcima, bio kod Cvitića

Link to comment
Share on other sites

Također, prije tog dečka u Selcima, bio kod Cvitića

Nije mu bilo lako[emoji85]


Sent from my iPad using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Provjerite dobro auto!!! Bio ga prijatelj gledat, dovezli ga u radionu od Belinica i odustao nakon par minuta. Ne znaci da je krama, ali ono sta pise da se mora polirati je zapravo lakiranje, motor je jedva upalio i odmah se ugasio. Vjerovatno se nesto rasulo u getribi. Auto je nevozan i ide jedino na slepi
Evo i druga strana medalje...ne poznam niti prodavača niti tog kupca,a niti mehaničara...samo da se vidi i druga strana priče.7ace6f19a804d53cfa6eba6ceed24842.jpg7c7d7c59ce456ea191e978a5c4d4a99c.jpg
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ako je ovo istina, o ostavljanju auta. Suzdržat ću se i samo reć LOL. Pa nebi mi svejedno bilo bratu ostavit auto na 4 dana bez moje prisutnosti.

Edited by Optimista
  • Thanks 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pa tvom bratu ja nebi ni sliku auta ostavio 4 dana :laugh:

  • Like 3
  • Haha 9
Link to comment
Share on other sites

Znaci doktori vec znaju sta nevalja na autu kojeg su s kamiona vidjeli? Jebenica. Sta BB su jedini koji znaju aute radit?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.