Jump to content

INFO Clio Sport 197/200


_vts_

Recommended Posts

Znam auto i vlasnika,a ovo nebi uzeo ni kao poklon[emoji2957][emoji2957][emoji2957]


Sent from my iPad using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa neznam šta vi vidite a ja ne, osim što mu prednji branik malo visi... možda poznajete auto ali vizualno to je to... + ono što saznaš naknadno :)

Link to comment
Share on other sites

Pa neznam šta vi vidite a ja ne, osim što mu prednji branik malo visi... možda poznajete auto ali vizualno to je to... + ono što saznaš naknadno [emoji4]

Kad ti tako kazes onda mora da je auto [emoji108]


Sent from my iPad using Tapatalk
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Svi imaju neka saznanja,bilo bi korektno da se onda ista i podijele sa ostalima ili barem onima koji su zainteresirani za auto.Evo jel @homer napisao i podijelio slike sa onim meganima isto u temi gdje se traze takvi auti?

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam napisao da auto nebi uzeo ni da mi ga pokloni...Auto nije odrzavan kako spada,znao je stajat mjesecima u kvaru jer eto skupo za odrzavanje...Lak i unutrasnjost tuga,felge 18 necu komentirat...Ako uhvatim vremena poslikam stanje pa postam slike...


Sent from my iPad using Tapatalk

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

a jbg.. ti su najgori uzmeš auto koji je za kurče... a onda si cigan...  dobro očigledno znate povijest auta.... 

Link to comment
Share on other sites

Imas na forumu od Mladena, motor slozen na novo, gdje ces bolje

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@theman.e4 bježi od tog auta koliko te noge nose. Prije je ovako izgledao, promjenio valjda milion vlasnika.

Kad je bio kod ovog pojedinca, redovno je dobio gasa a nekad i blokadiranje na hladno.

Screenshot_20200709-103317~2.jpg

Edited by Optimista
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, f7p said:

Imas na forumu od Mladena, motor slozen na novo, gdje ces bolje

jbg... daj mu link.. ja ga ne mogu nać

Link to comment
Share on other sites

On 09. 07. 2020. at 1:46, theman.e4 said:

Pozdrav.

Jel zna neko nesto o ovom autu, mozda bili tu neki bivsi vlasnici il tak sto. :) Vjv ga idemo pogledat ja i prijatelj drugi tjedan al evo pitam cisto tak ak ko sta zna, od viska glava ne boli. :D

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-clio-2.0-16v-sport-oglas-30223346

evo cisto o mom autu prije nego sto je otisao mladenu, a ne pise na forumu mozda jasno:
- nove kape i lezajevi amortizera (08/2019)

- novi set kvacila, svi novi lezajevi getribe i druga getriba, zamasnjak uzeo od cardaka (isto TL024)

- novi senzor radilice

- oil catch can da se niti ne vidi da je tamo, dosta dobro izgleda haha

- gornji i donji powerflex nosac motora

- ovjes je bio u savrsenom stanju kod mene, niti jedna kugla nije imala lufta, nove stangice kratke i duge (kako god se zvale :D )

- tapecir cijelog krova unutra presvuceno u alkantaru

- presvuceni volan u perfo kozu u kombi s glatkom, posto se stari ljustio

- zadnji bokovi dampirani

- sve kopce u unutrasnjosti su skinute, namotane teflonskom trakom i utisnute natrag unutra, tako da od iza npr. nema cvrcaka niti malo...bilo je naprijed

- oko radija sve kopce pricvrscene i oko segmenta kazaljki

- novi akumulator 06/2019 - Beren Gold s garancijom od 2 3 godine, (cak imam i racun negdje)

- nove bobine i svjecice u 08/2019

- 10/2019 novi termostat i novi antifriz

- kugla mjenjaca renault sport (ona aluminijska koja bude ugodno vruca na suncu za 100e :) )

- presvucene folije na vratima izvana (one crne)

- auspuh je originalni, ali je na flanđu slozen jer je bio prije gore scorpion

- gume su bile nove, a ukupno nisu napravile 15tkm

i onda je mladen nanovo slozio motor cijeli sa hrpom i senzora jer kada je otisao remen onda se radila dijagnostika dosta senzora i bili su van tolerancije

 

Vjerujem da ima jos i ponesto 

Trenutno da je best buy, vjerujem da je.. i jos ga je kolega mladen regao frisko

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Zrmi RS said:

Lezajevi u mjenjacu koliko kostaju?

A oko 1000kn 1200kn u lager commercu...samo treba cekat za dobar dio njih (bar sam ja morao)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, majki2901 said:

A oko 1000kn 1200kn u lager commercu...samo treba cekat za dobar dio njih (bar sam ja morao)

Marka?

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Zrmi RS said:

Marka?

Zrmi...i da ti velim "marku", razmes kao marija u krivi k...isto kao i ja...

Ugl kod lezajeva, ali lager commerc inace nema shit robu (kolko sam ja cuo), ali inace svaki lezaj ima svoju "sifru" pod kojom je definiran tip izrade (kuglicni, iglicasti...), tolerancija, nacin podmazivanja itd.... nema tu previse filozofije... i kad stignu, provrtis i vidis jel valja

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Moj ce vjerojatno uskoro na oglas. Pa prije borbe s pacijentima ako ima koji forumas da je zainteresiran neka se javi.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, soe said:

Moj ce vjerojatno uskoro na oglas. Pa prije borbe s pacijentima ako ima koji forumas da je zainteresiran neka se javi.

Evo da se ne tlacis sa pacijentima dam ti ja 3milje i ostane mi ispred kuće 😝

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, laci said:

Evo da se ne tlacis sa pacijentima dam ti ja 3milje i ostane mi ispred kuće 😝

Moze, za prvu ratu dovoljno 😊

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.