Jump to content

INFO Clio Sport 197/200


_vts_

Recommended Posts

20 hours ago, Optimista said:

R27 i još LY.. baš dobitna komba.

 

Fina oprema, recaro, bodykit, aftermarket auspuh... bomboncic, ali jbg...

Link to comment
Share on other sites

Ima li ko slike ili da se točno zna šta je bilo autu 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 9 months later...
  • 4 months later...

Ekipa, tu negdje u bespućima foruma sam naletio na par postova, koje vise ne mogu pronaći, gdje sam vidio da su neki članovi upućeni u RS vozila u BiH. Konkretno, mene zanima jedan Clio RS 200 iz Sarajeva, mat sivi (Sport Auto Editon ili ti ga Ange et Demon za francusko tržiste). Ima li netko vise info o vozilu, vlasnik mi se preko telefona činio ok. Ako netko ima info da se prodaje još neki uredan clio 197/200 nek tu napiše. Hvala

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Oprezno s ovim.. ima preko 200tkm i bivši vlasnik je vozio kamen u njemu

Screenshot_20230718_180120_Facebook.jpg

  • Like 1
  • Thanks 3
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
33 minutes ago, El.komandante said:

E da je cup bi bio interesantniji duplo

Cup nema klimu koliko znam. Ljeti onda baš i nije neki daily driver, jebiga (osobno mi je to deal breaker). Kao drugi auto za gušt, to svakako.

Link to comment
Share on other sites

Cup koliko ja znam je ovjes koji je u toj zadnjoj iteraciji zlatni i recaro skoljke unutra...klima mislim da nema bas nikakve veze s tim i sumnjam da postoji 200 bez klime a da ju netko nije skinuo da bude jos brzi 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pravi CUP nema klimu i mislim da pravog Cupa ni nema u hr, mozda se takav nije ni prodavao tu, nemam pojma.

Kod nas su cup pack samo. A razlika je u amortizerima federima, u debljini prednje balans stange i u boji prednjih celjusti i Sasija je ista kao non cup... Samo na "pravom" cupu je sasija kao kruca.

 

Recaro je bio doplata u svim varijantama cup i non cup

Edited by Goran_
Link to comment
Share on other sites

On 18. 07. 2023. at 18:02, Vranda said:

Oprezno s ovim.. ima preko 200tkm i bivši vlasnik je vozio kamen u njemu

Screenshot_20230718_180120_Facebook.jpg

 

Jel to ovaj?

 

https://www.facebook.com/marketplace/item/3653372998225792/?ref=search&referral_code=null&referral_story_type=post&tracking=browse_serp%3A84195cff-6649-4644-8d16-efe389b0fad6

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
7 hours ago, M12 said:

jel ima uopće kakvih primjeraka da su koliko toliko uredni na prodaju?

Tražiš auto za svaki dan, kombinacija svaki dan/staza ili samo staza? Ako je ovo zadnje, onda znam jedan.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, direstraits said:

Naravno 

Ali nemaš tu lovu 😁

probaj možda se iznenadiš 😅

2 hours ago, VedranSB said:

Tražiš auto za svaki dan, kombinacija svaki dan/staza ili samo staza? Ako je ovo zadnje, onda znam jedan.

vikend auto tražim,  daily  je službeni P3008 gorivo  i  sve ostale gadarije  na firmu

Link to comment
Share on other sites

A baš je gadan taj redizajn, još nema ni xenone, ova linija prije je daaaleko bolja! 

  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.