Jump to content

megan 2 leće


ivica38

Recommended Posts

Čajna led svakako zaboravi, to ima domet za maglenku, ali za kratko ne

Hmm... nebi se baš kladio!!

20170202_192140.thumb.jpg.89d089dddaf00920170202_192148.thumb.jpg.eda853d256bb0220170307_191757.thumb.jpg.1c3c65c8cc74d5

 

Link to comment
Share on other sites

da je to tako kako fotoaparat kaže, onda ne bi original led farovi imali po nekoliko skupina led žarulja, drivere, motore, i ogromna hladila, već samo jednu H7 s Alibabe ili ebaya.

Link to comment
Share on other sites

Ovo i po slikama izgleda kratko.. Slozio se ti ili ne.

Previse svjetla odma ispred auta premalo u daljini...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

da je to tako kako fotoaparat kaže, onda ne bi original led farovi imali po nekoliko skupina led žarulja, drivere, motore, i ogromna hladila, već samo jednu H7 s Alibabe ili ebaya.

Original (tipa Audi matrix) je priča za sebe. Ja sam se osvrnuo na jeftin upgrade koji ce dati vise svjetla na cestu. A to sam dobio s ovim led lampama. Nisam rekao da je bolje od ksenona ali je plug and play...nema balasta ni žica ni kemije - sve je pod plasticnim poklopcom i nevidljivo.

Ovo i po slikama izgleda kratko.. Slozio se ti ili ne.

Previse svjetla odma ispred auta premalo u daljini...

Ispred auta je 2x vise svjetla nego s halogenkama. I u daljinu i u sirinu i svakako. Ne slijepi ove iz kontra smjera...a farove sam stavio na -1 onim kotačićem jer je ovo bio testni đir pa sam se bojao da ce smetati.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam na bivšem autu radio kod Branimira, i nakon 3 godine svjetlilo ko novi farovi. Umjesto original d2s ubačene nove leće i h1, bixenon s tim da sam za dugo ostavio i halogen. Jedan od najboljih upgradeova, koristan tebi i drugima. Srećom pa na iduća 2 auta su leće sasvim u redu pa za sad nemam tih briga. . 3d26930698da757db40646b0e8db3050.jpg

U stvarnosti nije tako plavo kao što izgleda na slici. b0b17d0c10574d98c211e43ff462280d.jpg

Evo ovdje se malo bolje vidi.

Link to comment
Share on other sites

Philips ima za neka tržišta original led zamjenu za h4, ali za h7 nema. To dovoljno govori. H4 je u velikom reflektoru i daje manje lumena, svjetla, nego H7. Ova led moze jos i parirati h4 ali h7 ne.

Na prvoj slici ovo bljesti na mjesec

Edited by frenchkey
Link to comment
Share on other sites

Philips je poceo da radi sve i svasta i lagano postaje jednak aliexpresu... Ocite zele i taj dio trzista

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ugradnja bixenon projektora kod Branimira mi je druga najbolja investicija na autu (prva su parking senzori za 200 kn s ugradnjom)

Branimir odličan lik, radi brzo i kvalitetno, beš si da truda, detaljno ispolira farove, sve lijepo ugradi, zalijepi i očisti... i jako je korektan, žarulja mi je drapila nakon godinu i pol (daje godinu dana garancije), odem ja kod njega da kupim novu, a on mi ju zamijeni i kaže "nije smjela tako brzo pregoriti, to ti ide u garanciju"

Link to comment
Share on other sites

Tko je taj Branimir? Je li na forumu? Zna li tko koliko bi koštalo da mi na Cliu III sa lećama očisti leće? 

Link to comment
Share on other sites

Branimir Tubikanec aka Jens - 098 609 787

Lik ima radnju u podsljemenskoj zoni (mislim da je točan kvart Gornje Vrapče ili tako nešto), nazovi pa pitaj

Link to comment
Share on other sites

Tko je taj Branimir? Je li na forumu? Zna li tko koliko bi koštalo da mi na Cliu III sa lećama očisti leće? 

ako su lece prljave najvjerojatnije su izgorele i treba ih se reparirati

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.