Jump to content

Megane 2 ph1 original brisači


vlado112

Recommended Posts

Kakvi su original brisači na megane 2 ph1, aero ili obični? na mom su bosch aero ali je onaj držač brisača obični sa kukom, nije bajonet kao na novijim autima. Valeo ili Bosch su oko 300 kn (aero), da li oni mogu na taj nosač sa kukom, vjerovatno bi trebali biti adapteri sa njima u kompletu??? neznam šta da kupim, jer na tu kuku mogu i klasični brisači i dosta su jeftiniji, kod mene je vjerovatno prvi vlasnik stavio te aero umjesto običnih jer je nosač obični sa kukom na kraju, bar ja tako mislim.

Link to comment
Share on other sites

Kupio danas kod tokića champion aero retro, 265 kn oba, obične ima od boscha 225 kn, kaže da su po kvaliteti podjednaki

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Pozdrav! Da ne otvaram novu temu;

Ima li jeftinijih brisača za megane 2007, original su valeo ili bosch koji su preko 300kn?? Može li se na tim brisačima zamjeniti samo gumica?

Link to comment
Share on other sites

Ja ih kupujem u Interspara za 30 Kn (sve su veličine ista cijena). Znam da se po kvaliteti nemogu mjerit sa tim koje si naveo, ali brate mili nefali im ama baš ništa. Kad prestanu dobro brisat idu u škovace i kupim nove.

Link to comment
Share on other sites

Ja ih kupujem u Interspara za 30 Kn (sve su veličine ista cijena). Znam da se po kvaliteti nemogu mjerit sa tim koje si naveo, ali brate mili nefali im ama baš ništa. Kad prestanu dobro brisat idu u škovace i kupim nove.

i ja imam te iz interspara

i strugali su samo po zimi dok se nisu malo zgrijali

a sad kad nije tak zima brisu ko i svaki drugi

Link to comment
Share on other sites

Kod mene bosch aerotwin na laguni i yarisu. Na oba auta original su bili obični s kukicom. Aerotwin dođe s adapterima za razliku od Valea gdje posebni treba kupiti adaptere.

Link to comment
Share on other sites

Kupio danas kod tokića champion aero retro, 265 kn oba, obične ima od boscha 225 kn, kaže da su po kvaliteti podjednaki

 

evo nakon godinu i par mjeseci brišu i dalje dobro ali škripe dosta u hladnije vrijeme

Link to comment
Share on other sites

Ja  sad uzmem u Kauflandu one "mi3" tak nekak za 39 kuna i rade odlicno, imao i valeo za 300 kuna , jesu bolji ali ne toliko koliko su skuplji

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.