Jump to content

TAPECIRANJE VOLANA


mcquinn

Recommended Posts

Bok,

volan na mom Cliu II presvučen je u kožu, ali to nakon 9 godina izgleda katastrofa.

Tražim preporuku za nekog dobrog i povoljnog tapetara.

Našao sam na forumu dosta topica, dosta njih je staro pa sam započeo novi...

Unaprijed hvala, Matija.

Link to comment
Share on other sites

i meni treba kontakt, ali dajte samo preporuke za one koje ste isprobali, one fore čuo sam od susjeda nam nikome ne trebaju

Link to comment
Share on other sites

nisu mi radili volan, ali su mi radili sjedala i super ispalo. kolegi oko mjenjača i povoljni su. Vitrum, Jarun, 01/3634083

Link to comment
Share on other sites

nisu mi radili volan, ali su mi radili sjedala i super ispalo. kolegi oko mjenjača i povoljni su. Vitrum, Jarun, 01/3634083

Zval sam vitrum prije dva-tri tjedna. Kozni volan je sad 500kn a skaj 350. Bas i nisu najpovoljniji. Al da rade dobro to vjerujem.

Trebalo bi neki group buy napraviti i probati za 10-ak komada nekak dogovoriti jer vidim da svako malo neko trazi pa da se spusti cijena kolko tolko. Bilo di.

Edited by tino
Link to comment
Share on other sites

I ja sam čuo za njega da kvalitetno radi. Mislim da više ne radi u fušu nego da je dao otkaz na poslu i radi samo ovo.Nazovi i pitaj :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Topici jesu stari, ali majstori su ostali isti. Moj favorit (nakon 3 godine korištenja) je i dalje Boris Beraković iz Sv. Nedjelje. Možda je bio 50 kn skuplji od ostalih, ali i dalje je jedan od najboljih

Link to comment
Share on other sites

MATUS - daleko najskuplji ali je i najbolji, samo prava koza, cijena oko 800 kn

VITRUM - jako dobar, nedostaje onaj finish touch kod linije konca, cijena oko 350 za umjetnu kozu i oko 500 kn za pravu

DOMI (Oldschool forum) - jako dobar, brz, tu i tamo koja greska ali se trudi, cijena oko 400 kn za pravu kozu

Link to comment
Share on other sites

U Rijeci kod Pol-a (gledao za svog clia. Nemam kožu serijski ali se guma volana počela ruliti kao grejning na gumama of F1) je 700,00 kn (koža i rade odlično)

Edited by dci
Link to comment
Share on other sites

U Rijeci kod Pol-a (gledao za svog clia. Nemam kožu serijski ali se guma volana počela ruliti kao grejning na gumama of F1) je 700,00 kn (koža i rade odlično)

Preskupo je to

Link to comment
Share on other sites

DOMI (Oldschool forum) - jako dobar, brz, tu i tamo koja greska ali se trudi, cijena oko 400 kn za pravu kozu

Mislim da je cijena 300 kn, tako je bar meni bilo ako se dobro sjećam. Uz moje glazbene želje koje je odlično odsvirao.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam tražio u Splitu i ispod 100 € neće nitko ni pogledat. Bolje zaboravi

Link to comment
Share on other sites

Skini volan i pošalji ga za Zagreb.

Ja sam se odlučio za dotičnog Domija pa stavim slike u utorak kad mi to sredi.

Ja sam tražio u Splitu i ispod 100 € neće nitko ni pogledat. Bolje zaboravi

Link to comment
Share on other sites

@Frenchkey odlicno volan kod tebe izgleda, znas mozda radi li doticni majstor i tapeciranje sjedala (recaro bocnice, vide se lagano tragovi koristenja i bas me bode u oci)

Nema mi druge nego kad budem isa do Zg-a, sve skupa rjesit.

Nije mi za i potrosit koju kunu vise samo da to izgleda kako triba, mrzin fuseraj.

Link to comment
Share on other sites

Frenč, volan izgleda fantastično.

Moj je lagano počeo sjajiti, jedva čekam da se "koža" počne raspadati, pa da i ja napravim nešto slično!

Link to comment
Share on other sites

Dati 500 kn mjesečno za cigarete nije skupo, ali tapecirati volan za te pare? Bogme preskupo, je, je

Link to comment
Share on other sites

Ja sam svoj pretapicirao u vitrumu. Nisam htio pravu kožu jer ona posjaji s vremenom. Kako čovjek kaže ova je dugotrajnija i ne zahtjeva nikakvo održavanje pa ćemo vidjet sad. 350 kn je bilo jer sam imao posebne zahtjeve inaće je 300.

post-2752-085674500 1351458354_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja se namjeravam za rodendan, dakle za 2 mj pocastiti , tj Megana pocastiti tapeciranjem kod tog Jensa.

Nemogu reci da mi nije drago, a volan se doslovno guli.200k km i znojne ruke .. samo na lijevom dijelu doduse di je ruka stalno.

Cuo sam se vec s njim , veli da ispod 350 nemre.

Mali je problem sto mi trebaju kola svakodnevno, al bum nekak vec..

Isto hocu rupicastu kozu ovu.

Prva ideja je bila alkantra, al rekao je da to bas nejde na everyday aute.Reko ok. 500kn je mozda malo previse za tapeciranje za moj ukus , pretpostavivsi da se za manje novce da kupiti cijeli volan ???

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.