Jump to content

Molim pomoć za GTT


fface

Recommended Posts

gle htio bi original i formu i dezen sica jel naso na ebayu novu tkaninu za tapeciranje osim ako ne naletim na dobre siceve zadnje rade bi to kupio i pretapecirao, tak da u pricipu prioritet mi je vozacev sic jer meni je zaserafljen od 205gti i to bi bacio onda van....

originalne u dobrom stanju je lutrija za pronaći, svima su bokovi u banani(spužva i tkanina), zadnje siceve mladen ima u dobrom stanju...

 

btw. mislim da si mene bio jednom zvao za dijelove isto... (ako je tvoja 5ica srebrna iz istre)  ;) 

 

Link to comment
Share on other sites

Turbina t2 je dovoljna,mislim i t25 se zašarafi i super je ali t3 ce imati veliku turbo rupu...

 

Serijski klipovi drze snagu stvarno veliku,pa Hans juri na njima na PH i evo sezonu odvozio bez problema.

:D  :D  :D:ninja3:  

Link to comment
Share on other sites

:D  :D  :D:ninja3:  

 Slazem se da je ninđa,i da su skracivali klipove ali je serijala i klipovi i klipnjace i blok i kosuljice cilindra!

Link to comment
Share on other sites

ma da, samo kaj sam bez svih mogucih brojeva telefona ostao kaj sam imao, nasao sam si i dihtung glave i covjek je bio korektan i reko uzet cu i onda jeb... najvise sam sebe sj... jer meni je taj dihtung vise znacio nego njemu novci i tak, gle sorry... fakat nije namjerno... da iz istre je auto samo kaj auto nije svejstan da ja imam vise strpljenja s njim nego on inata i da cu ga zrihtat....kaj se tice siceva bitno mi je da imam bilo kakav sic jer na ebay sam nasao spuzve i tkaninu pa bi dao sloziti, nije mi bitno nist neg da je od gt-a i kak izgleda....

Link to comment
Share on other sites

Kaj si atmo blok uredio,sa mehanickim spanerom lanca?

 

Jel ti glava sigurno od turbaka?

Link to comment
Share on other sites

sorry na tome kaj kasnim sa odg.  je glava je od turbaka, a stavit cu tvoj spaner pase gore raspitao sam se, ima predvideno i za obadva... cujemo se za blok i dihtung

Link to comment
Share on other sites

pa di si ga samo nasao, svaka cast, jesu svi su djelovi na na broju ide polako, jel sve perem cistim, farbam od dijelova a i posao uz to pa ide polako... al sigu

lanac i spaner je novi org. nasao pospremljenog doma...

Link to comment
Share on other sites

Pa daj malo predstavi auto,otvori u projektima,podijeli koju sliku...

 

Ako zapnes,najmanji je problem da ti se pomogne sa uploadom slika ili kakvim objasnjenjem.

 

Jesu sjedala stigla u ZG vec?

 

Ako jesu,da dojurim jedan dan malo do tebe.

Link to comment
Share on other sites

jesu stigla su u petak odmah ili subotu... dodi pogledaj nemoj previse ocekivat, meni su super jel drugih nemam a s obrirom da imam platna dat cu si ih sredit ....moramo dihtung rjesit...

 

ne volim previse pisat o auto jel polako to slazem koliko finacijski i vremenski mogu... a vidio si kakav je jos me sram metat neke slike onaj najiskrenije

Link to comment
Share on other sites

Pa limarijski je uredan,ali pratiti iz dana u dan kako GTT napreduje iz nule je neprocijenjivo!

Link to comment
Share on other sites

moja se slaze ako mene pitas, vidio mladen danas... polako ali sigurno... kad imas gt nikad ti niceg nije dosta zato pitao za taj auto... bez brige biti ce slika... cak me 

 

mladen nagovara da otovorim projekt al malo mi glupo kaj ja znam, koga zanima pitat ce, doci ce.... 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.