Jump to content

Mogu li s ovim svjetlima proći tehnički


snek

Recommended Posts

Možeš li bez ikakvih problema imam ih i ja već 3 godine i nisam imao nikakvih problema.

;-)

Link to comment
Share on other sites

Pitao sam autoprocentar jer oni imaju prodaju potpuno ista svjetla i odgovorili su mi da svjetla imaju homologacijske oznake te da se može proći bez problema.

Slijedeći tjedan idem na tahnički pa ću vidjet.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Jel se moze proci tehnicki s ledicama za osvjetljenje tablice?

Link to comment
Share on other sites

Pa normalno jbte u kojebtehnicke vi idete? Ja imam i drl naknadno stavljen i ledice u poziciji i tablicama i dive se autu a idem u najstrozi tehnicki koji svi zaobilaze.

Link to comment
Share on other sites

Samo pitam, negdje sam tu na forumu procitao neki dan da je pao tehnicki zbog ked rikcerc svjetla, pa reko mozda je mislio na svjetla za tablicu... e fala, bar nekaj dobrog.

Link to comment
Share on other sites

Samo pitam, negdje sam tu na forumu procitao neki dan da je pao tehnicki zbog ked rikcerc svjetla, pa reko mozda je mislio na svjetla za tablicu... e fala, bar nekaj dobrog.

to je borny bio

al nije pao na tehnickom nego je isao na dane tehnicke ispravnosti i onda su mu rekli da sa tim ne bude mogao proci tehnicki

Link to comment
Share on other sites

Hvala. Vidis, kad trebas nest naci nikad neide. Jel su mu rekli za te zaruljice za tablicu? Jer je pisao cini mi se svjetla za rikverc. Ako to ne prolazi vadim ih van i vise ne vracam.

Link to comment
Share on other sites

Ledice u tablici prolaze. Nisu mi sada ništa rekli, a ni na redovnom.

Sada su kakali samo zbog ledica u rikvercu koje ću izvaditi kako striček ne bi bio u napasti iznuđivati 100kn :D

Više me zanima hoće li što reći za osvjetljenje pod nogama u kabini, ostalo mi isključeno kada sam bio na besplatnom pregledu.

 

A ledice u rikverc ću sigurno vratiti. Puno bolje osvjetljavaju od žarulja, a bitno mi je to da ne pogodim stup od nadstrešnice.

Edited by borny
Link to comment
Share on other sites

Ledice u tablici prolaze. Nisu mi sada ništa rekli, a ni na redovnom.

Sada su kakali samo zbog ledica u rikvercu koje ću izvaditi kako striček ne bi bio u napasti iznuđivati 100kn :D

Više me zanima hoće li što reći za osvjetljenje pod nogama u kabini, ostalo mi isključeno kada sam bio na besplatnom pregledu.

 

A ledice u rikverc ću sigurno vratiti. Puno bolje osvjetljavaju od žarulja, a bitno mi je to da ne pogodim stup od nadstrešnice.

koje si stavio, jel možeš poslikat kak to svijetli, to sam i ja mislio al nikako da se odlučim koje da stavim

Link to comment
Share on other sites

Al' što vole trkeljati za gluposti... Da je to nešto ozbiljno, pa bih shvatio, ali trkeljaju za LEDicu za rikverc.

Link to comment
Share on other sites

I ja kazem, kao da vozis konstantno u rikverc, borny mojne brinuti za unutrasnjost ja je na prosla dva auta nisam imao, to po meni nema nikakve veze sa tehnickom ispravnoscu vozila.

Link to comment
Share on other sites

Ledice u tablici prolaze. Nisu mi sada ništa rekli, a ni na redovnom.

Sada su kakali samo zbog ledica u rikvercu koje ću izvaditi kako striček ne bi bio u napasti iznuđivati 100kn :D

Više me zanima hoće li što reći za osvjetljenje pod nogama u kabini, ostalo mi isključeno kada sam bio na besplatnom pregledu.

 

A ledice u rikverc ću sigurno vratiti. Puno bolje osvjetljavaju od žarulja, a bitno mi je to da ne pogodim stup od nadstrešnice.

a kaj bi ti srali za to, ja to iam na laguni serijala, da nesmije bit tam, nebi to ugradivali... no sikiriki :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

koje si stavio, jel možeš poslikat kak to svijetli, to sam i ja mislio al nikako da se odlučim koje da stavim

 

http://www.ebay.com/itm/2X-1157-2057-P21-5W-T25-3528-102-SMD-LED-Car-Brake-Stop-Tail-Light-Bulb-White-/130888173812?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item1e798b08f4&vxp=mtr

 

Mogu slikati, ali po danu se ne kuži toliko, a po noći mi preblještavo ispadne.

Link to comment
Share on other sites

 

Mogu slikati, ali po danu se ne kuži toliko, a po noći mi preblještavo ispadne.

 

Da nisi maznuo sa aerodroma reflektore za navođenje zrakoplova, ne bi blještalo ! :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Ako imas lece i stavis xenone mozes pro bez problema ili skidanje?

Link to comment
Share on other sites

ovisi di ides na tehnicki, ak je noviji auto i ima lece i 4300K, to se ni ne kuzi i pretpostave da je serijala i nis ne seru , ak je sad far s lecom na cliu 1 iz 98, skuzit ce , a sad ovisi kakve je volje gospon na tehnickom

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Pisem ovdje a da ne otvaram novi topic..pao mi je bicikl tj.rucka guvernala na zadnji far te imam malu rupicu koju sam prekrio prozirnim selotejpom da mi voda ne ulazi u far.

Jel prolazim tehnicki tako?

post-11408-14359264832799_thumb.jpgpost-11408-14359265202562_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Prolaziš bez problema. Bude li ti postavljalo pitanja uvijek možeš reći da si naručio novi sa ebaya, i da čekaš da stigne.

 

Prije tehničkog stavi novi, friški selotejp da nema tih zračnih mjehura.  :D

Edited by DraganST
Link to comment
Share on other sites

[emoji6] Odlican savjet, napravicu tako!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.