Jump to content

Obavezno osiguranje AO


tino

Recommended Posts

Ico-Zg, ja se ispričavam, u pravu si :/ malo sam i ja otegnul pošto ti je istek u 8. mjesecu a pošto su stalno neke izmjene nisam htio trčati pred rudo.

Evo me na PM.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Slikajte policu osiguranja i vozačku...šaljite na mail,whatsupp ili PM

Ajmo forumaši...Renault grupacija najbolja premija :yeah:

Link to comment
Share on other sites

Sredio policu sa forumašem Tino. Bio je solidno povoljniji od ostalih (a uvijek si dam truda i tražim najpovoljniju ponudu). dok god bude najpovoljniji budem mu klijent

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Također, 3. sreća i Tino je i meni sredio policu obaveznog osiguranja + par sitnica koje sam tražio.Riješili u 2-3 poziva sve.

Link to comment
Share on other sites

daj malo detaljnije kolko para, kaj sve uključuje itd...? 

Ja budem trebal sljedeći mjesec :D 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

I ja se javio Tinu, u par poruka se dogovorili te riješili policu AO s par dodataka, ispalo povoljnije od ostalih pa čak i od Komparea.

Preporuka svakome tko je iz Zagreba i okolice.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nema povoljnije nego u moje prijateljice Dijane Barabe iz Komparea. :)

Link to comment
Share on other sites

Upravo riješio  sebi za zlatnoga , 96kw ,ZG 50% , 1400 premija.   Ak nekom paše , PM

Link to comment
Share on other sites

Čitam postove i meni se nitko od vas koji pišete niste javili da vam napravim ponudu.

Upravo riješio  sebi za zlatnoga , 96kw ,ZG 50% , 1400 premija.   Ak nekom paše , PM

Hrvoje za tvog megana kod mene 1220kn sa putnicima i mini kaskom gratis.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

pozdrav ekipa...

postoji li nekakva stranica gdje mogu provjeriti da li je novi kupac prebacio auto na sebe?

 

hvala :hey:

Link to comment
Share on other sites

logiraš se u egrađani, pa potražiš MUP i tamo ti nudi opciji ispisa kojih auta si vlasnika. pa ako niej na popisu onda je preneseni

tako sam ja pogledao

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Planiram uskoro kupiti novi auto i možda riješiti se starog, ali neko vrijeme bi ih sigurno još imao paralelno. Kako ide stvar s osiguranjem, koliko je komplikacija da se bonus za premiju oisiguranja sa starog prebaci na novi?

Jer koliko mi je poznato, na drugi auto ne dobiva se odmah isti bonus nego nekih 25%, barem je tako nekad bilo?

Edited by Alen
Link to comment
Share on other sites

Planiram uskoro kupiti novi auto i možda riješiti se starog, ali neko vrijeme bi ih sigurno još imao paralelno. Kako ide stvar s osiguranjem, koliko je komplikacija da se bonus za premiju oisiguranja sa starog prebaci na novi?

Jer koliko mi je poznato, na drugi auto ne dobiva se odmah isti bonus nego nekih 25%, barem je tako nekad bilo?

ja sam duplicirao maminu policu i dobio 50% ...ali s**nje mi je bilo kada sam prodao auto i kupio drugi te je došla rega drugoga više nisam imao 50% nego opet od 25 30 nastavljao dizati. To je kao pomoć neka da taj period paralelno dok se tvoja polica diže imaš odmah tj plaćaš odmah 50% . Nije ni meni bilo jasno kako mi mozes dati 50 pa uzeti ...ali su mi rekli da sam svoje pravo na to iskoritio na prošlom auti. Sad sam na nekih 40 45...i jbg pomalo . Da sam to znao drugacije bih odigrao.

Link to comment
Share on other sites

Kad smo kupovali clia,  mojih 50% prenio sam na suprugu jer je ona kao zaposlenik banke imala dobre uvjete za kredu. Kupili jedan auto, radili u istom mjestu, slično radno vrijeme, nije mi isplatilo imati dva auta. 8 godina bio sam bez auta, kasnije sam kupio još jednog i od nje dobio samo 25%, to sam nagurao negdje sad do 45 ili 50%, tu negdje. Sad bi kupio novi auto pa me zanima koja je shema da taj veći bonus prebacim na novi auto, a na stari koliko dobijem?

Link to comment
Share on other sites

Alen poslao sam ti poruku privatnu.

Javi se

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

pozdrav ekipa, bliži se registracija moje lagunice pa da vidim tko što nudi...

uglavnom, laguna 3 2.0 dci 110 kW...ZG tablice, i imam maksimalni bonus, u eurohercu je išao čak do nekih 65-70%.... molim cijenjene ponude

Link to comment
Share on other sites

pozdrav ekipa, bliži se registracija moje lagunice pa da vidim tko što nudi...

uglavnom, laguna 3 2.0 dci 110 kW...ZG tablice, i imam maksimalni bonus, u eurohercu je išao čak do nekih 65-70%.... molim cijenjene ponude

hvala nikome na ponudi :nezna:

idem tražiti dalje :wavey:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

hvala nikome na ponudi :nezna:

idem tražiti dalje :wavey:

Pišem po neznam koji put...

Slikajte policu osiguranja i vozačku...šaljite na mail,whatsupp ili PM

Forumaši...Renault grupacija najbolja premija :yeah:

095/9009-024 Kugla

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Jel se to meni čini ili su poskupile police obaveznog osiguranja ove godine ?

Ili je Tino radio odličan posao i koliko sam skužio, nažalost otišao iz tog biznisa :(

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.