Jump to content

Obavezno osiguranje AO


tino

Recommended Posts

napravio osiguranje (sava) preko kompare neka akcija  cijena je bila par kuna niža nego prošlogodišnja od Tina (koji žalost više ne radi)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

koji razred snage, koje osiguranje i koa rega 

sama cijena ne govori ništa

Edited by goran_sch
Link to comment
Share on other sites

Dobio ponudu za xsrau danas.  550 kn gola polica. 50 posto + mojih HRVI 20 posto. Jel mogu gdje bolje?

Link to comment
Share on other sites

Doplatio bi za vučnu službu ali ne u Croatiji. Ta je za k...c. moram platiti vuču pa njima račun nositi i moliti onog gore da će platiti.  Budem se za Euroherc raspitao. Oni imaju oryx

Link to comment
Share on other sites

Doplatio bi za vučnu službu ali ne u Croatiji. Ta je za k...c. moram platiti vuču pa njima račun nositi i moliti onog gore da će platiti.  Budem se za Euroherc raspitao. Oni imaju oryx

Možda uzmem ovaj jeftilen od police a kupim oryx posebno. 200 kn je. 

Link to comment
Share on other sites

Bolje uzmi HAK , za 220 kn.

Hak šlepa do prvog majstora. Neću to. Hoću da mogu birati. Oryx šlepa 2500 kn. Ne pitaju gdje dok ima novca. Preko toga plaćaš

Link to comment
Share on other sites

HAK mi je ispred zgrade skupio auto kada se raspala lamela + kosara + zamasnjak. Propao mi kuplung 300 m od kuce.

Dosao je covjek u manje od pola sata kada sam ga zvao. Pitao gdje auto ide. Mislim inicijalno telefonski samo da se zna prioremit kolko je vremenski zauzet.

Vozio je u Jezdovec, 20 km od mene.

Vozio bi u PM da sam mu rekao da tamo vozi. Tak da ono, ne znam bas da je nesto striktno.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Hak šlepa do prvog majstora. Neću to. Hoću da mogu birati. Oryx šlepa 2500 kn. Ne pitaju gdje dok ima novca. Preko toga plaćaš

Nije istina,isto voze kao i Oryx a imaju bolje majstore,brži su i ima ih više.

Vozio bi u PM da sam mu rekao da tamo vozi. Tak da ono, ne znam bas da je nesto striktno.

Meni se HAK sa šlepom popeo do planinarskog doma Alan i rekao da vozi gdje želim.Naravno uz moju doplatu ako premašim cifru iz članstva.

Link to comment
Share on other sites

Meni se HAK sa šlepom popeo do planinarskog doma Alan i rekao da vozi gdje želim.Naravno uz moju doplatu ako premašim cifru iz članstva.

Eto, ista iskustva i ja imam.

Svakako pozitivna sa HAKom, ako to generalno moze biti pozitivno iskustvo, trebati njihove usluge.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

U oryxu nije važno čiji je auto koji je krepao. Osiguranje i usluga je na tvoje ime. Jel tako i u haku? Na stranicama jaka piše šlepa do najbližeg majstora. Iz vašeg iskustva očito nije tako. Mogli su i sami tako napisati

Edited by dado_sk
Link to comment
Share on other sites

U HAK-u isto nije članstvo na auto negona vozača tj obitelj, bitno samo da se osoba s članstvom nalazi pored auta u trenu dolaska šlep-službe.

Također, i u mom slučaju je HAK vozio po želji, ne do najbližeg majstora.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Da. Koristio nekoliko puta. Samo provjeri imaš li u blizini njihovog partnera koji to radi.

Edited by borny
Link to comment
Share on other sites

Za sve zoves glavni HAK telefon. Ja cak mislim da mozes i onaj bas za poziv kad si stao. I za svaku uslugu te oni pitaju gdje si da ti daju tebi najblizeg njihovog partnera.

Za bilo koju uslugu.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

moj kolega baš neki dan koristio hak vučnu da dofura rastureni auto od prijatelja di smo šarafali nazad doma...plus još šta imaš zamjenu guma, plus špur plus još koje kakve pizdarije u STP odnosno kod njihovog partnera

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 19. 09. 2018. at 17:17, Fr4n said:

Jesi siguran da HAK radi spur? Besplatno kao i zamjenu guma ili ne?

tek sad vidim ovo. da, radi besplatno ali ti piše tamo 3x40 kn, odnosno skine ti 3 ostale "privilegije". radio sam špur prije kojih mjesec dana

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.