Jump to content

Obavezno osiguranje AO


tino

Recommended Posts

tek sad vidim ovo. da, radi besplatno ali ti piše tamo 3x40 kn, odnosno skine ti 3 ostale "privilegije". radio sam špur prije kojih mjesec dana
Kud mi to prije nisi reko... ja pljunuo 200kn pred mjesec ipo [emoji24]
Kak mislis skidaju ostale 3 privilegije? Ako radis spur onda ne mozes vise gume mjenjati ili?
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Fr4n said:

Kud mi to prije nisi reko... ja pljunuo 200kn pred mjesec ipo emoji24.png
Kak mislis skidaju ostale 3 privilegije? Ako radis spur onda ne mozes vise gume mjenjati ili?

znači, imaš zamjenu guma, pregled svjetala, pregled motora i još neke takve gluposti (za Start članstvo) i onda ti skine pregled svjetala, motora i još nešto, odnosno cifru koja pokriva špur (150kn kod nas u Kž) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja imam europu...al j**es ga uopce ne koristim nista.

Gume su mi na felgama...sam doma zamjenim ??

Link to comment
Share on other sites

Ja isto imam gume na felgama i Europu, bome sam zaboravio da to postoji sa zamjenom guma tak da bum im bome odvezao da zamijene, a spur Koloperu nakon toga.. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Slikajte policu osiguranja i vozačku...šaljite na mail,whatsupp ili PM

Ajmo forumaši...Renault grupacija najbolja premija :yeah:

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Ako nekome treba najjeftinija AO polica nek mi se slobodno javi, na whatsapp pošalje podatke o vozilu i na koga će glasiti polica, garantirano najbolja cijena

Osobno nemam nikakve koristi od toga da vam proslijeđujem najjeftiniju policu AO, tu sam da nekome pomognem ako mogu

Tko ne vjeruje, molim da zaobiđe ovaj post

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Primjer: polica AO za Opel Astra 81kw 2017g

Screenshot_20230321-123708_WhatsApp.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Vec par godina imam CO policu AO i osiguranje bonusa, pomoc na cesti i osiguranje, -50% klasika. Prosle godine je bilo 200€ a sad 250€ mamicu im njihovu. Pa to je poskupljenje 25%..

 

Screenshot_20230529_150417_WPS Office.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prošle godine euroherc platio 1370 kn (181 euro) za Lagunu sa 58% bonusa (uzimam uvijek osiguranje svih putnika i bonus protekt)

Ove godine identična polica sa 60% bonusa ispada 255 eura...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prosle godine ~200 eura.

Ove godine ~250 eura.

Uvjeti police:

50% bonus

+pomoc na cesti

+cuvanje bonusa

+osiguranje putnika

 

Ista osiguravajuca kuca (Adriatic), ista polica, Megane 2 1.6 16V.

Edited by zveroboy
Link to comment
Share on other sites

Pa to je sasvim ok s obzirom da su svi digli cijene.... a ova žnj osiguranja koja su uvijek bila jeftinija sad su došla u rang (cijenovni) ovim boljima pa sad osobno ne bih kod njih više ni radio policu.... zanimljivo meni samo 5% od sto skuplje ove godine.

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

Cijela rega me ispala 380€, prosle godine je bila 2500 kn, sad je 50€ vise, znaci samo odiguranje je poskupilo.

 

Link to comment
Share on other sites

Upravo produžio osiguranje za Focusa (AO + Kasko s franšizom), prošle godine me identična kombinacija izašla 2746,87kn, ove godine je to 2736,38kn (363.18€).

Ugovoreno kod Laqo (CO), 50% bonus, dodatno popusti 5% na jednokratno plaćanje, 5% na kilometražu, 20% na kasko za ugovaranje uz AO, i kod za 15% popusta na kraju kod plaćanja svega.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

prvi put čujem da je netko ove godine platio manje nego prošle

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, frenchkey said:

prvi put čujem da je netko ove godine platio manje nego prošle

 

Možda je lani uzeo kod Croatie ili sličnog a ove godine kliknuo Kompare i uzeo Savu ili AS itd.

Link to comment
Share on other sites

Laqo (Croatia Osiguranje), i ove i prošle godine (a i prethodne), isti uvjeti.

Samo sam htio pokazati da osiguranje ne mora ići gore, ako ide uvijek ga možete promijeniti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mene je Laqo ove godine iznenadio ponudom. Bila je poprilično skuplja u odnosu na prošlu godinu. 

Na kraju na Kompare uzeo najjeftiniju za ono što tražim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je Kompare top...javim se drito gospodinu Darku Martiću (čovjek godinama vec tamo, prvu policu mi on slozio i odtad se njemu javim uvijek) i za pola sata je polica na mailu i u sustavu, za koji dan pošta donese i nikakvih problema nikad. Obvezna polica mi ionako nije bitna kod koga je.

Link to comment
Share on other sites

I meni je Kompare top. Pred četri godine obavezno bilo 700 i neku kunu 84kw. Ove godine 120€ 

Link to comment
Share on other sites

Koristio sam jedno vrijeme Kompare, ali onda sam skužio da Laqo ima jeftiniju ponudu za isto

A Kompare valjda ne surađuje s Laqo 🤷

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Laqo mi je uvjek skuplje za 13€ u odnosu na Savu preko Komparea a meni obavezno ništa ne znači tako da uvjek idem na povoljniju ponudu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Govorit o franšizi u zagradi sudjelovanje u šteti kao povoljnijoj cijeni kaska u Laqo je u najmanju ruku smješno... za neupucene 😀

Edited by macan
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zašto bi bilo smiješno, molim te objasni da se i ostali smijemo? Ako u slučaju štete sudjelujem sa tipa ~350€, a osiguranje mi je jeftinije tih ~350€ godišnje. Svi ostali uvjeti su isti kao i regularan kasko, a i kod regularnog kaska sudjeluješ na 2. i ostalim štetama unutar godine dana.

Ako je šteta na autu manja od 350€, popravim sam, ako je više od toga, na razini godine mi dodje na isto.

Na dva auta koji već 7+3 godine nisu trebali kasko, poprilična ušteda.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.