Jump to content

Obavezno osiguranje AO


tino

Recommended Posts

evo ,i ja sam iskoristio akciju. Sve 5

Hvala Tino :cool::D:00009019:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Mogu samo reći da sam nakon mjesec dana cijenkanja osigurao AO i KO sve skupa za 3800kn, sve full...s 50posto, a za usporedbu prošle godine je samo kasko bio 2650kn :angry: i veli mi lik da je to kao na placu, moraš se cijenkati :lek:

Link to comment
Share on other sites

Di iskamcit jeftinije obavezno AO?77kw , ZG , 50%.

Link to comment
Share on other sites

Pa Jadransko ti ima bonove do čak 300kn.....

Link to comment
Share on other sites

Trebam registrirati skuter x-max 250ccm. Novo vozilo. Max bonus koji mogu dobiti u startu?

Link to comment
Share on other sites

Pa Jadransko ti ima bonove do čak 300kn.....

Za kaj su bonovi, za gorivo?

 

Gdje se može dobiti toliko, zainteresiran sam, rega mi je za nešto više od mjesec dana. :D

Link to comment
Share on other sites

ja sam u jadranskom prosle godine dobio 300 kn popust

al sam imao 100% pa sam i s tim platio 4100 kn osnovno osiguranje

a ove godine cu vidjet jel se moze dobit kaj extra

Link to comment
Share on other sites

Trebam registrirati skuter x-max 250ccm. Novo vozilo. Max bonus koji mogu dobiti u startu?

 

Ako ti je ovo prva registracija i do sad nisi imal vozilo te kategorije sa bonusom, na žalost, počinješ sa punom premijom koja ti je za 250ccm 798kn ili ako želiš još osigurati vozača i putnika još 58kn dodatno.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Mene je osiguranje prije mjesec za 55kW ispalo 1600kn za cash dok na polici piše 1763kn. Sljedeće godine će to biti niže, posalo sam informativni upit Generali osiguranju da mi naprave izračun povodom najnovijeg spuštanja cijena i odgovor je bio da identična polica sada košta 1397kn. Vjerojatno će to biti još i niže kada agram grupacija i ostali izađu sa svojom cjenicima.
 

Link to comment
Share on other sites

za polo 55kw u ovaj utorak napravio policu

sa 50% 1300 kn na 10 rata

osigurani vozac i putnici.

ici ce cjene osiguranja još dole

Link to comment
Share on other sites

euroherc mi dao dva bona po 100 kn za INU, he-he.

Lika prije mene vratio s tehničkog zbog xenona u Gnojfu 3, a ovaj napravio cirkus, derao se i glamio, ali ga nije pustio. Moji xenoni u leći prošli, iako mi je napomenuo da me nebi trebao pustiti, ali budući je cutof savršen pustio me

Link to comment
Share on other sites

za polo 55kw u ovaj utorak napravio policu

sa 50% 1300 kn na 10 rata

osigurani vozac i putnici.

ici ce cjene osiguranja još dole

Ako se radi o PU tablicama onda je to stara cijena bez sniženja.

Za sada jedino Generali ima novi cjenik, ostali će navodno od 01.10. 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ja sam prije 5 dana u euroheca platijo 1850 kn osiguranje umjesto 2170 kn,treba im reči smo da imate bolje ponude onda počnu zvat šefove da odobre popust,meni super ,ali mi se nesviđa to što se mora čovik cjenkat ko na tržnici

Link to comment
Share on other sites

ja sam prije 5 dana u euroheca platijo 1850 kn osiguranje umjesto 2170 kn,treba im reči smo da imate bolje ponude onda počnu zvat šefove da odobre popust,meni super ,ali mi se nesviđa to što se mora čovik cjenkat ko na tržnici

 

 

ja ignoriram ostale "ponuđače" koji me doslovno proganjaju dva tjedna prije isteka. Da ne  pričam na koje sve načine dolaze u kontakt.

ustvari se volim zabaviti na račun toga pa im več onda nabrajam koje kakve pogodnosti koje dobijem u Croatiji :D

to ih doslovno proganja pa me zovu i drugi put nebi li ponudili nešto exstra. Za taj poziv imam asa u rukavu koji ih ubija :cool:

 

i tako me polica osiguranjau Croatiji za 55KW s 50%bonusa košta 1200kn..  :spin: 

Link to comment
Share on other sites

ja ignoriram ostale "ponuđače" koji me doslovno proganjaju dva tjedna prije isteka. Da ne pričam na koje sve načine dolaze u kontakt.

ustvari se volim zabaviti na račun toga pa im več onda nabrajam koje kakve pogodnosti koje dobijem u Croatiji :D

to ih doslovno proganja pa me zovu i drugi put nebi li ponudili nešto exstra. Za taj poziv imam asa u rukavu koji ih ubija :cool:

i tako me polica osiguranjau Croatiji za 55KW s 50%bonusa košta 1200kn.. :spin:

Meni frend u Croatiji,ja vrlo zadovoljan,a šogorica u Eurohercu.Ne kuži zakaj neću k njoj,i ne voli me baš zato,haha.

A vezano za Generali,zelene karte su im malo problem.,

Link to comment
Share on other sites

Prije par tjedana, tj manje od mjesec dana, u Generali-ju - 55kW/2002g./1398ccm, dvije godine bez štete = 1.030kn + opcija 40kn za auto asistenciju u inozemstvu. Zeleni karton dobio regularno, kao i uvijek prije.

 

Navodno da su se ostale kuće udružile protiv Generalije, i sada Generali ima probleme sa izdavanjem Zelene karte, ali o tome neznam ništa konkretno.

Edited by DarioGTI
Link to comment
Share on other sites

iskreno boli me k... kako se zove moj osiguranik - bitno da je naj jeftiniji (iako iman jako dobre kolege u croatiji, jadranskom, allinazu ,,,,,prošlu god sam uzeo osiguranje za motor u euroherc pokazao na jeftiniji)! 

 

Kad uzimam kasko, onda ne mislim puno CROATIA! Sorry ali iskreno

Edited by stanislav
Link to comment
Share on other sites

Vidiš Stanislav stvar bi se skroz na drugu stranu okrenula kad bi se uvelo da štetu uvijek isplaćuje tvoje osiguranje, a ne ono od onog tko je kriv kao što je praksa u nekim zemljama. Tada bi i te kako birao osiguravatelja koji je najbolji po kvaliteti isplate, nikako najjeftinijeg. Poslije osiguranja to međusobno riješe.

Iako sam i ja na EH zbog cijene i 200kn bona na Ina pumpi, puno draže mi je bilo čuti da plavuša koja me čuknula otpozadi ima Croatia nego Eurohercegovina osiguranje

Sent from my mobitel, debeli prsti sitna tipkovnica

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.