Jump to content

Renault 19 Europa


vargaosijek

Recommended Posts

Pozdrav svima!!
Jaaako dugo nisam bio ovdje. Još se uvijek nisam snašao po pitanju topica i ako sam krivo postavio nemojte mi zamjerit.
Evo ovako. 
1. želim saznati nešto više o svome autu
                R19 1998 europa: 1.4 RNA  52kw   ?? RNA? 

               gdje god dodjem kupiti dijelove za ovaj motor nitko ga u računalu nemoze naci. Dodjem platit osiguranje pri registraciji lik nemoze naci moj auto.  Zašto? jel ovaj motor rijedak? 
2.Dal netko ima polovne dijelove za ovaj auto? :) 


Pozdrav svima! 

Link to comment
Share on other sites

Hvala na odgovorima. Moze li mi neko nesta vise napisat o motoru.. npr: mane? :)
 

Link to comment
Share on other sites

Imam ga vec jedno 6 mjeseci. Unutra je plin.
Promijenio sam svjecice i radi super. 
Jel on ima hidro podizace?

Link to comment
Share on other sites

Ima ga moj stari. Kupio ga polovnog sa 190.000 km, a sada ima cca 220.000. Motor je ok toči-vozi ulje ne troši i ne dimi

Kočnice su mu serijski bile katastrofa, mislim na prednje.

Nakon što su stavljeni dislovi od clia II (samoventilirajući) auto normalno koči.

Link to comment
Share on other sites

Nema. Moras da mu stelujes ventile. To je stari dobri Cleon.

Dal kojim slučajem znaš na koliku mu se šteluju ventili? :)

 

 

 

 

Ima ga moj stari. Kupio ga polovnog sa 190.000 km, a sada ima cca 220.000. Motor je ok toči-vozi ulje ne troši i ne dimi

Kočnice su mu serijski bile katastrofa, mislim na prednje.

Nakon što su stavljeni dislovi od clia II (samoventilirajući) auto normalno koči.

pa nemam pojma.. ja sam mu promijenio diskove i pločice i ok je.. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Vargaosijek

 

Pozdrav svima!!
Evo ovako. 
1. želim saznati nešto više o svome autu 

 

 

Ne vidim dobro al ako su ti tablice kad si kupio auto bile OS548FA pitaj što te zanima...prevalio sam s njim oko 100tkm  haha

Edited by ivan-os
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

kako se pokazala ta 19icu turske proizvodnje??sutra idemo pogledat jednu europu ,pa  ono dal se isplati to uzimat pošto ih baš i nema na cesti..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Da ti budem iskren nikad bolji auto nisam imao haha..   Osim što hrđa, loši podizači stakala.. ostalo neuništivo! 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

405.000km presao,na 395.000korpa,lamela prvi put mjenjao.

Udoban,limarija onako..Kupljen sa 120.000km.Nikad nista,ulje filtere i sitnice...

Edited by Coacar
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.