Jump to content

INFO Twingo RS


Blue_Fatal1ty

Recommended Posts

ja ga znam vidat po gradu, laganini se vozi, ak se ne varam, neki vojnik... dodi, dogovori pregled u zaku, popij kafu samnom i tak bus najbolje znao :zubo:

Link to comment
Share on other sites

ne gledas to valjda za sebe?

 

 sta da ti kazem sad... :zubo:

 

vuce me to sta ma rs podvozje, a usput manje km neg moj. regan 1 god i tak...

Edited by Blue_Fatal1ty
Link to comment
Share on other sites

A nema ni automatksu klimu i jos manji auto. OK Rs je ali kad vidim tu unutrasnjost....nema sanse. Pa tvoj je super auto.

Link to comment
Share on other sites

Nekako je bas sladak RS, onako za ženu ;-)

Instrumenti su mu uzasno smjesteni, na sredini, a brojac okretaja stoji sam za sebe kao da ga je netko naknadno stavija. Nikako mi se to ne svidja.

Isto mi je kao bmw x6, imao bi ga ali ga nebi vozija. Dao bi ga zeni ili curi da ga vozi a meni je dosta samo ga gledat ;-)

Link to comment
Share on other sites

A nema ni automatksu klimu i jos manji auto. OK Rs je ali kad vidim tu unutrasnjost....nema sanse. Pa tvoj je super auto.

 

rucnu klimu sad imam. unutrasnjost mi je prolazna. Super je moj al neak mi twile bolji za o grobniku.

pa preveliki si za taj auto :D

 

mrš :D

Link to comment
Share on other sites

ma kak je twingo RS losiji od clia tce?? daj nemojte me zaebavat, to nisu ni slicni auti, ovjes na twingu i na cliu se nemre usporedit, kao ni motor... twile je jurilica dok je clio obicni gradski auto... faktor zabave je nemjerljiv takoder...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam isto jedno vrijeme ozubiljno razmišljao da zamjenim Clio za Twingo RS. Ovo kaj nema automatsku klimu najmanje mi je bitno kod automobila sa RS značkom i najboljim ovjesom za te novce...

Jedino, ja bi odmah sa 17-icama u oglas i nabavio bi lagane 16" kotače...

Šteta kaj u oglasu ne piše "moguća zamjena" jer čovjeku je hitno prodati auto radi dolaska novog...

To je dobro za ljude koji imaju keš jer mogu spustiti cijenu

Link to comment
Share on other sites

ma kak je twingo RS losiji od clia tce?? daj nemojte me zaebavat, to nisu ni slicni auti, ovjes na twingu i na cliu se nemre usporedit, kao ni motor... twile je jurilica dok je clio obicni gradski auto... faktor zabave je nemjerljiv takoder...

 

Faktor zabave jest mozda nemjerljiv ako gleda auto za čisti užitak i zabavu. U svemu ostalom kaska:ponuda prostora, unutrašnjost meni odvratna s tim instrumentima, prtljažnik. Meni osobno bi to zaista bio auto za ženu. Legica ima GT-a i ja jedva sjednem straga, a ona ajd barem ima automatku klimu pa to sve zajedno podigne nekkav dojam. Mislim neznam dogle će forsirat auto s digitalnim pokazivačem brzine, obrtomjerom ko šaka na oko i još šlag na tortu nema putnog kompa. Barem mislim da nema.

Link to comment
Share on other sites

Mjesta ima kao u cliu. Odozada i više jer su ovdje u pitanju sicevi koji se pomiču. Auto se registrira na 4 osobe. Bunkera ima koliko mi treba.

Jedini se problem javlja u obliku brzinske prodaje mojeg auta....

Link to comment
Share on other sites

Faktor zabave jest mozda nemjerljiv ako gleda auto za čisti užitak i zabavu. U svemu ostalom kaska:ponuda prostora, unutrašnjost meni odvratna s tim instrumentima, prtljažnik. Meni osobno bi to zaista bio auto za ženu. Legica ima GT-a i ja jedva sjednem straga, a ona ajd barem ima automatku klimu pa to sve zajedno podigne nekkav dojam. Mislim neznam dogle će forsirat auto s digitalnim pokazivačem brzine, obrtomjerom ko šaka na oko i još šlag na tortu nema putnog kompa. Barem mislim da nema.

e pa ti trazis totalno drukcije stvari od auta nego blue, vjerujem da je njemu bitno da je kolko tolko funkcionalan, a najbitnije da bude brzi za relativno male novce i da se zabavlja puuuuno vise nego u cliu, dakle, u voznji....

uglavnom, glupa je rasprava jer on oce mini hot hatch kojemu se znaju sve mane i prednosti...

Link to comment
Share on other sites

meni je taj auto bolji iz razloga jer da moj clio dođe na njegovu razinu treba ga čipnut i kupit ovjes. Twingo je odmah spreman za grobnik. 
Bolji je i iz razloga jer se može u njega ugradit plin na mjesto rezervnog kotača.

Edited by Blue_Fatal1ty
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ma twingo je odlična ulaznica u svijet RS-a, samo bojim se da ga se čovjek brzo zasiti i traži nešto što je pravocrtno brže. Ja bi možda radije potražio neki bolji primjerak 172/182 na tvom mjestu. Potrošnja nije ništa veća nego u Twinga, a performanse su kudikamo bolje. Jedino, nije tako prostran i praktičan...

Link to comment
Share on other sites

Kak tebe služi 133???

Slabo nas izvješćuješ...

Link to comment
Share on other sites

Da, vidis, Zrmi sad hoce automatsku klimu, hoce mjesta nazad, hoce portapak i hoce da ide. Jos malo pa ce htjet automatski mjenjac, bolit ce ga ledje pa ce htjet i zadnja vrata a ne coupe, te je zakljucak da je pravi auto za njega- Clio 200EDC.

Vratimo se na temu, kakav ti se pokazao Twingo? Kako ide, lezi, trosi?

Link to comment
Share on other sites

Narasla cijena! :D

Nije više zanimljiv! :zubo:

Edited by Blue_Fatal1ty
Link to comment
Share on other sites

Ma koji RS, za njega je VW Golf TDI sa puno Nm i dobrim ESP-om da mu guzica ne bježi...

Link to comment
Share on other sites

Ja se uopce nebi bunio na Golf 6 GTD :-)

Sada pajdi nije hitno pa je dignuo cijenu za 700ojra :-(

Link to comment
Share on other sites

Čim se rasplela rasprava o autu, odma cijena ide gore...

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima! Ma, pratim forum ali nisam ga zato dignuo. Idem na jedno drugo rjesenje, pa ce mi RS ostati za kasnije. Ono je bilo daleko ispod njegove vrijednosti.

Link to comment
Share on other sites

Moril jel ti mozda aludiras na mene? Kao prvo ako da onda me zaobidji, vec si u par postova se nadovezao na mene sto nisam komentirao. A kao drugo pa taj Golf je svakako bolji od tog clia. Meni barem guzica bjezi na 170+ sto bas nebih rekao za tvoj koji koliko ide jedva 160?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.