Jump to content

INFO Twingo RS


Blue_Fatal1ty

Recommended Posts

Pozdrav svima! Ma, pratim forum ali nisam ga zato dignuo. Idem na jedno drugo rjesenje, pa ce mi RS ostati za kasnije. Ono je bilo daleko ispod njegove vrijednosti.

 

Bome je bilo da.

Se smije znat šta se uzima?

Link to comment
Share on other sites

Novi Clio 200 EDC. Dobio sam ponudu koju nisam mogao odbiti ( onako mafijaski ). Zato se sada krpam na sve strane da ne uvalim Twinga pod racun. Ostat ce u normalnoj ponudi.

Link to comment
Share on other sites

daj kad ga kupis (ili prije :zubo: ) javi se za kavu, nema nas puno u ka, ali smo druzeljubivi :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Đir u novom RS-u vrijedi bar pivu, a ne kavu...

Link to comment
Share on other sites

Ma nema frke. Kad ga preuzmem, nademo se ( da vidim vas Ka-Renault-ovce ). I ostali su naravno pozvani !

Link to comment
Share on other sites

iju, ak me neko zna, onda zna da me boli kuki za krug :zubo: 

bitno da se druzimo (inace u KA, kava = piva , "kava" je samo da ne ispadnemo seljacine usred bijela dana :) )

Link to comment
Share on other sites

iju, ak me neko zna, onda zna da me boli kuki za krug :zubo: 

bitno da se druzimo (inace u KA, kava = piva , "kava" je samo da ne ispadnemo seljacine usred bijela dana :) )

 

hahah joooj al i ljepo ljude znaš nasmijat! :D

Kad si u zg pa da platiš kavu? :zubo:

Link to comment
Share on other sites

ne kenjaj :zubo: 

idem cesto u zg, al na aerodrom samo i moram odma nazad ic, tak da tesko da bum bas u centru duze, ak budem, zovem :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

kaj kineze razvažaš? :D

 

može javi se svakako!

Link to comment
Share on other sites

ako nije razbijan nemoj razmisljati nego uzimaj i uzivaj, super je auto, ja sam ga imao 2 godine.

Link to comment
Share on other sites

ako nije razbijan nemoj razmisljati nego uzimaj i uzivaj, super je auto, ja sam ga imao 2 godine.

Imao si novi EDC dvije godine?

Link to comment
Share on other sites

ne, twingo rs.

 

ne mislis da bi bilo malo cudno da sam imao dvije godine auto koji je izasao pred par mjeseci?

Edited by luksa
Link to comment
Share on other sites

Pa covjek kaze da uzima Clio IV RS EDC pa mi je bio cudan tvoj post. ;)

Link to comment
Share on other sites

odnosio se na temu, twingo rs...

 

nema veze, to ti je kad pisemo iza ponoci kad sav posteni svijet spava... :p

Link to comment
Share on other sites

bio danas u ZAK-u. Procjenili moj RS ( kataloski ) na 56000 kn ( oprema,godine, km), a u verziji pologa za novi Clio, otkupili bi ga za 45-50 t. Twingo je ocuvan, redovito odrzavan kod njih, bez ikakvih nedostataka.

Link to comment
Share on other sites

bio danas u ZAK-u. Procjenili moj RS ( kataloski ) na 56000 kn ( oprema,godine, km), a u verziji pologa za novi Clio, otkupili bi ga za 45-50 t. Twingo je ocuvan, redovito odrzavan kod njih, bez ikakvih nedostataka.

 

Ako bi ga za 50 otkupili nije ti to opće loša ponuda.

Link to comment
Share on other sites

Da, nije losa, ali mislim da to vise vuce na 45 nego 50. Takav autic ima vrlo malu klijentelu, i sami su mi rekli da bi ga vrlo tesko prodali obicnom kupcu. Moras biti zaljubljenik u takve aute da bi ga uzeo. Jos se premisljam. Imam par dana fore.

Link to comment
Share on other sites

Da, nije losa, ali mislim da to vise vuce na 45 nego 50. Takav autic ima vrlo malu klijentelu, i sami su mi rekli da bi ga vrlo tesko prodali obicnom kupcu. Moras biti zaljubljenik u takve aute da bi ga uzeo. Jos se premisljam. Imam par dana fore.

 

Eto vozi mojeg na procjenu ako dobiješ sličnu lovu samo se zamjenimo :D

Link to comment
Share on other sites

:-) kako kaze reklama "samo lova" ! ufff, budem odlučio u sljedecih tjedan dana, a tko zna , mozda se netko javi. Sad je cijena opet pala.

Link to comment
Share on other sites

Kak tebe služi 133???

Slabo nas izvješćuješ...

Ide... Evo bas ljetuje u Splitu :)

Ubijaju ga lose ceste... Cak se i s potrosnjom urazumio!

Link to comment
Share on other sites

Ide... Evo bas ljetuje u Splitu :)

Ubijaju ga lose ceste... Cak se i s potrosnjom urazumio!

 

Kakva je potrošnja?

Link to comment
Share on other sites

Eto bas si st nasa za mjerit potrosnju. Uzbrdo, semafor, krenes pa opet semafor, nizbrdo pa semafor.. dodjes na brzu cestu pa kamera itd

Link to comment
Share on other sites

Ide... Evo bas ljetuje u Splitu :)

Ubijaju ga lose ceste... Cak se i s potrosnjom urazumio!

 

da kakva ti je potrosnja, meni se uvijek kretala, po ZG, oko 10... cuo sam neke price da moze manje ali nije islo

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.