Jump to content

INFO Twingo RS


Blue_Fatal1ty

Recommended Posts

Evo moj ide ispod 10 po ljeti. S punim pređem 430 pa cak do 450 km. Uglavnom grad i nesto malo otvorena. Po zimi pada na ispod 400 km.

Link to comment
Share on other sites

Koprivnica -Split autocestom 430 km pa toci... Starom cestom (u toleranciji zakona) uspio napraviti 670 km! Grad nemoze ispod 10 nikako!

Link to comment
Share on other sites

sve preko 130km/h po autocesti je velika potrosnja. sigurno da bi se sa pazljivom voznjom moglo po gradu spustiti ali mislim da nitko od nas nije zato rs-a uzeo.

Link to comment
Share on other sites

Koprivnica -Split autocestom 430 km pa toci... Starom cestom (u toleranciji zakona) uspio napraviti 670 km! Grad nemoze ispod 10 nikako!

Ti nemas 50l tank goriva? Ili imas?

Link to comment
Share on other sites

Koliko si se brzo vozil po autocesti???

Zašto pobogu sa Twingom RS na autocestu i to još do Splita??? A stara cesta je kao stvorena za taj auto...

Link to comment
Share on other sites

Pa nećeš divljati kroz naselja, ima mjesta gdje se možeš fino popeljati... Ja zadnjih deset godina putujem prema Zadru i nazad starom cestom i još nigdje nisam popušio kaznu, a na mjestima se vozim debelo preko 100 km/h... Kroz naselja oko 15-20 iznad ograničenja

Link to comment
Share on other sites

Koliko si se brzo vozil po autocesti???Zašto pobogu sa Twingom RS na autocestu i to još do Splita??? A stara cesta je kao stvorena za taj auto...
Ona je imala viziju :) A brzina je bila od 90-190... Prosjek negdje oko 140... Uglavnom daleko je isplativije starom cestom! Naravno Ak ne popiješ kaznu!
Link to comment
Share on other sites

Pa starom cestom pobereš onda kazni da si se mogao AC-om vozit godinu dana

 

Istina. Jednom jesam i sad više ne pretječem prek pune crte.    ;)

 

Ona je imala viziju :) A brzina je bila od 90-190... Prosjek negdje oko 140... Uglavnom daleko je isplativije starom cestom! Naravno Ak ne popiješ kaznu!

 

I moja je imala viziju da joj se neda vozit 5 i pol sati do Zadra po staroj cesti. Kladim se da bi mi prosječna potrošnja bila 8L. Ovak sam se vozil po autoputu 130 pa troši 9,5 L al nikakvog gušta.

 

Sljedeću godinu ću ja imati viziju... i misiju. Stara cesta, a ko neće nek ide autobusom.    :D

Link to comment
Share on other sites

Po snijegu i ledu je manje trosio do Splita starom cestom... Sad je spalio more benzina + cestarina... A jos da sam upalio klimu di bi mu bio kraj! Stara cesta majka... Stanes,popijes kavu pojedes nesto i gustas!

Link to comment
Share on other sites

Pa starom cestom pobereš onda kazni da si se mogao AC-om vozit godinu dana

svaki drugi put sam ostavil 300kn il 100-200 za dobru volju... a pazil sam na brzinu, dosta je tih 15 prek ogranicenja... malo skoci do 20-ak prek i eto ga! svaki drugi te pusti, al oni ostali ti naplate il se pocaste ruckom... nakon par godina takve voznje prebacil sam se na enc i AC od-do... financijski isto, vremenski daleko isplativije... pogotovo ljeti dok su guzvetine

Edited by pere
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Evo da update-am info za moje RS "mašinice". Clio je stigao u ZAK i trenutno je na malom zahvatu farbanja ( nesto po mojoj želji ) a Twingo je na izlaznim vratima. Najvjerojatnije do kraja tjedna. No, da ne ureknem...

Link to comment
Share on other sites

I to je to. Twingo ode u Zg, a Clio RS danas izlazi na cestu. Jedna info koja me jako iznenadila: ja sam prvi PRIVATNI kupac Clia 4 RS u Hrvatskoj ! Tako su mi rekli u Renault-u.

Link to comment
Share on other sites

najs :dobroje: cestitam! i obavezno poslikaj i otvori novi topic i predstavi auto :) da imamo i prvi privatni review :)

Link to comment
Share on other sites

I to je to. Twingo ode u Zg, a Clio RS danas izlazi na cestu. Jedna info koja me jako iznenadila: ja sam prvi PRIVATNI kupac Clia 4 RS u Hrvatskoj ! Tako su mi rekli u Renault-u.

 

Cestitke! Eto zujalice jeaaaaaaa

Link to comment
Share on other sites

Hvala na cestitkama !!! Evo, koji dan da ga malo "ispipam" i dobijem osjećaj, da rjesim osiguranje i registraciju, pa otvorim topic, i mozemo se naci jedno popodne na Danima Piva, da okrenem rundu za RS-a. :-)

Link to comment
Share on other sites

cetvrtak, cuga, Rozga :lool: i zabava :dobroje: PM imas, javi :)

Može cetvrtak, ali ajde malo prije sve one gužve. Oko 5 - 6 dok je još dana i nema toliko ljudi.

Rozga me baš ne puca u pjevackom smislu. Cuga, poprićamo, bacite oko na RS.... No problemo !

Link to comment
Share on other sites

ma kakva rozga majke ti, zaebavam se :)

mozemo onda oko 18h u cet, mozemo gore u KA555 na kavu (parking, a nema zive duse), pa da vidimo malo...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.