Jump to content

Clio mk1 zamjena dijelova


Tomica

Recommended Posts

Imam priliku za malo novaca kupiti Clia mk1 sa električnim podizačima stakala, električnim retrovizorima, blokadom motora itd...

 

Da li sve navedeno mogu ugraditi u svog "standardnog" Clia i na što sve moram obratiti pozornost?

 

Molim Vas za mišljenje i komentar...

 

LP

Link to comment
Share on other sites

moguce je

najbolje ako imaš kompletan auto skidaš sa jednog i montiraš na drugi

pažnju obrati na to da bude isti motor jer može biti razlike u struji

ali ako imaš volje i to se da pripasati

Link to comment
Share on other sites

onda nemaš problema samo prebacuješ sa jednog na drugi

ako nisi siguran gdje sta ide slikaj aparatom, crtaj, obilježavaj da ti bude lakše

da kad rastaviš da nebude gdje to ide

Link to comment
Share on other sites

Heh heh, jučer je stigao Clio, pa smo se danas prijatelj i ja  bacili na demontiranje. Odmah što sam primjetio je da neće odgovarati  ona plastika što se šarafa na vrata i na kojoj se nalaze prekidači za podizanje stakala... Moj Clio je sa trojim, a ovaj sa petorim vratima. Ali nema veze, malo bušenja i bit će O.K. Možda stavim prekidače na ručku s kojom se zatvaraju vrata, kao na novijim pilama... :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Trenutno odustajem od  "projekta", ima drugih stvari na autu. A ionako mi neće skoro ništa pasati jer je moj Clio s trojim, a ovaj sa petorim vratima. Ali znam da na auto otpadu u blizini ima 19ica sa trojim vratima pa ću pogledati što sve ima...

Link to comment
Share on other sites

jel ima centralno zaklucavanje taj clio

Čini mi se da sam vidjeo pločicu sa elektronikom, skinuta je i moram ju potražiti. Javim ti se!   :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Uspio sam namontirati podizače, pa me zanima da li bi prekidači trebali svjetliti u mraku, jer moji ne svjetle!?

 

I još me zanima da li se podizači mogu podići do kraja jednim pritiskom na prekidač, jer sada moram držati prekidač pritisnut dok se staklo diže?

Link to comment
Share on other sites

Najvjerojatnije nemas impulsne podizace pa moras drzati.Vjerojatno svijetle,pogledaj si zaruljice u njima.

I daj neke slike.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jučer dok sam čistio auto htio sam spustiti staklo da se malo auto lufta, kad ono staklo samo ide, tj. samo sam jednom pritisnuo prekidač!!! Nekad radi, a nekad moram držati prekidač pritsnutim...

 

Inače mi ne svjetle ni prekidači za maglenke i ona tri za grijače stakla i sl. Vjerojatno da negdje gubi kontakt ili sl....

Link to comment
Share on other sites

 

 

Inače mi ne svjetle ni prekidači za maglenke i ona tri za grijače stakla i sl. Vjerojatno da negdje gubi kontakt ili sl....

Najvjerojatnije su ti žarulje pregorile

Link to comment
Share on other sites

pogledaj žaruljice u prekidačima one često izgaraju,a šta se tiče podizača renault ima sistem da kad jednom kratko stisneš prekidač staklo se spušta/diže do kraja a kad držiš malo duže se otvara/zatvara dok ne pustiš prekidač - meni je tako funkcioniralo na R19 i sad na coupeu ;)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.