Jump to content

kupnja renauilt megana II 1,9dci


alen_solin

Recommended Posts

koliko je često mjenjano ulje... najjjjjjvaznije....radi ulja stradavaju radilice i turbine jedino kaj se na tim motorima  kvari

Link to comment
Share on other sites

A kako će znati koliko često je mjenjano ulje? One kartice ispunim sam da sam mjenjao svakih 5000 km pa ti sad vjeruj.

Link to comment
Share on other sites

nema tu nekog PS...moze bit ispravan i krepat 200km dalje...i treba nac dobar primjerak jer ovi sto se sad vrte po oglasnicima su šrot...najbolje na poznato i ovisi sto te točno zanima, sta smije i nesmije imat  :D

Link to comment
Share on other sites

bla bla bla... naravno i novi televizor moze krepat i mobitel .kod  ranaulta bilo tko ko je redovito radio servis mimo ovlastenog svakih 10000tkm i 15000 na njemu nece iz cistog mira otici radilica tj. lageri isto tak i turbina... zasto kod volva a da ne govorimo i mitsubishia pogotovo dci napravi 300000 bez turbina jeb... i radilica .... samo zato kaj je servis na svakih 10000 tak i to je to nitko ne moze to osporiti ko se malo kuzi u aute

Link to comment
Share on other sites

zato moj auto koji je u oglasniku nije štot kak velis... kad su bas svi ili tvoj kad ga se jednog dana odlucis prodat

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.