Jump to content

clio 2 konektor osvjetljenja stražnje tablice


Stardust

Recommended Posts

Ima li netko rješenje za konektor?

naime strunulo mi sve u kontaktima unutra u lampi i u konektoru  te se nije dalo razdvoji pa sam to potrgao.

konektor nigdje nema posebno za nabaviti ili ako ima onda je u kompletu s nečim i to je bolesno skupo.

ako netko ima viška koji nek se javi ili ako ima kavo rješenje bio bih zahvalan.

 

Link to comment
Share on other sites

I meni to bilo, otkinija konektor, kupija led trakicu, upasa je u kućište di žarulja stoji, provuka žice spojija direkt žice bez konektora, dobro sve skupa izolira, i super.

Link to comment
Share on other sites

I meni to bilo, otkinija konektor, kupija led trakicu, upasa je u kućište di žarulja stoji, provuka žice spojija direkt žice bez konektora, dobro sve skupa izolira, i super.

:yeah: :yeah:

Link to comment
Share on other sites

Na mom auu je isto tako bilo propalo jedno grlo, direkt zalemio, izolirao i radi dvije godine.

Link to comment
Share on other sites

Cijelo kućište 

OE Renault 7700410754 - 150kn

 

Raspoloživo do kraja tjedna.

 

Lp

Tomislav

Link to comment
Share on other sites

da, hvala na savjetima. možda se nisam dobro izrazio.

dakle meni je ovo kućište OK. kupio novo. ali je problme u konektoru na žici u kome je strunula žica iz utičnice i zaglavila.

jedino mi je rješenje očito ova varijanta s lemljenjem direkt žice u utičnicu jer utikač je zaglavljen ostatkom žice iz stare utičnice.

:-)

mislio sam da možda netko ima samo taj utikač. to mi je najelegantnije rješenje. al mi se čini da bude to moralo ići silom pa ću ubaciti ledicu odma.

 

Link to comment
Share on other sites

da, hvala na savjetima. možda se nisam dobro izrazio.

dakle meni je ovo kućište OK. kupio novo. ali je problme u konektoru na žici u kome je strunula žica iz utičnice i zaglavila.

jedino mi je rješenje očito ova varijanta s lemljenjem direkt žice u utičnicu jer utikač je zaglavljen ostatkom žice iz stare utičnice.

:-)

mislio sam da možda netko ima samo taj utikač. to mi je najelegantnije rješenje. al mi se čini da bude to moralo ići silom pa ću ubaciti ledicu odma.

 

Probaj na otpadu negjde pogledati. Toga sigurno ima i ne vjerujem da bude skuplje od 10kn

Link to comment
Share on other sites

Na mojem cliu su kontaki oksidirali, pozelenili sve. Već sam 2x čistio i špricao s kontakt sprejem i opet nakon par mjeseci ista priča. Kako to izolirati da ne oksidira dalje?

Bilo bi lijepo kad bi netko tko je spajao direkt ili stavljao ledice dao neke slike da vidimo kako to izgleda.

Link to comment
Share on other sites

Ja bih još skinuo po kila kositra i zagrijao s upaljačem i bio bih 3 minute prije gotov. :D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.