Jump to content

Zimske gume za Clio 2


sax

Recommended Posts

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • borny

    13

  • lucky77

    12

  • scenicRXE

    11

  • dalibor s

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sava je ok za normalnu voznju. Losa po suhom, uzasna po mokrom, ali fenomenalna po snijegu!

Link to comment
Share on other sites

Bilo je dosta rasprava o zimskim gumama ovdje na forumu. Vidim da opet počinju :headbang: :headbang:

Moraju svake godine ponovit da je "najskuplje najbolje", da ne bi zaboravili. Tu se mora i naglasit da ništa nije dobro osim Michelina i Good Year-a, a nedaj Bože stavit Savu ili nešto što je čak duplo jeftinije od "brand-name" proizvođača, a isto će poslužiti normalnom vozaču.

Edited by DarioGTI
Link to comment
Share on other sites

^^ onda lijepo kazes, do te i te cijene trazim gume, trebaju mi za to, to i to... kakvo pitanje, takav odgovor...

Link to comment
Share on other sites

Continental TS800 50000 kilometara osobni nenadhebivi ultimativni hardcore test os makadam, os blato, os snijeg ili smog naravno i po ljeti za ovu gumu dam ruku u vatru u toj dimenziji.

Link to comment
Share on other sites

Goodyear UG8 , michelin alpine A4 ili tako nesto... nemoj kleber krisalp ili savu :zubo:

 

kaj fali kleberu? na tri auta ga imali, po alpskim snjeznim cestama se ponasal bolje nego ultragrip...

Link to comment
Share on other sites

imao sam kleber krisalp (neki broj) , boze sacuvaj kakva je ta guma bila po kisi...

ljudi moji, ne pada stalno snijeg od 10mj do 2mj... treba gledat i mokru cestu po niskim temp, a i suhu... tu su mi se jako dobro pokazale UG7+, dok su sava s3, kleber krisalp pokazale ocajno...

stari ima na kia soul michelin Alpine A4 i vrhunska je... nemogu direktno usporedit sa UG7+ jer su na totalno razlicitim autima, ali ta guma je zakon i po kisi, i suhom i snijegu...

Link to comment
Share on other sites

Kolega koji je tražio savjet je iz Rijeke,Baš i nema snijega tamo tako da pretpostavljam da mu je prioritet ponašanje gume na mokrom...

Link to comment
Share on other sites

stavi šta hoceš za po RI i sava je ok

ako tebaš i ljetne možeš staviti cjelogodišnje pa si miran.

ja se vozim stalno na ljetnim gumama fulda ecocontrol.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam prosle godine uzeo savu za corsu. Skroz sam zadovoljan. Odnos kvalitete i cijene je skroz u redu. Naravno,govorim o normalnoj gradskoj voznji. Bilo je dosta snijega i bljuzge u sisku pa je vozeno u svim uvjetima.

Link to comment
Share on other sites

imao sam kleber krisalp (neki broj) , boze sacuvaj kakva je ta guma bila po kisi...

ljudi moji, ne pada stalno snijeg od 10mj do 2mj... treba gledat i mokru cestu po niskim temp, a i suhu... tu su mi se jako dobro pokazale UG7+, dok su sava s3, kleber krisalp pokazale ocajno...

stari ima na kia soul michelin Alpine A4 i vrhunska je... nemogu direktno usporedit sa UG7+ jer su na totalno razlicitim autima, ali ta guma je zakon i po kisi, i suhom i snijegu...

a ja neznam kak se ti vozis, ali ja sam doslovni svaki drugi vikend relacija u gorskom kotaru tokom cijele godine i nikad nisam dosel u nikakvu upitnu situaciju glede drzanja guma na cesti u bilo kojim uvjetima...

Link to comment
Share on other sites

e vidis, prvi dio recenice je kljucan... kad se pita za gume, treba se sto vise info dat, za sta ce ti trebat, kak se vozis, kolko para itd itd itd... dok se to ne razjasni, nastane 17 stranica rasprave, a za nis....

Link to comment
Share on other sites

otiđi u Vulkal, za keš dobiješ 25% popusta i isto ti ispadne kao i u Slo

gledao sam na njhovoj stranici i nisu sve gume na popustu

samo su neke

jedino ak daju na sve a da ne pise tam

Link to comment
Share on other sites

za znati kako neka guma

drži treba kao prvo imati ispravno auto.

znaci amortizere, trap da je ok.

ako je auto prošlo tehnicki to neznaci da je ispravno

Link to comment
Share on other sites

Iako imam za Michelin gume necu ih uzet jer mislim da su precijenjene i da ima jos jako dobrih guma za manju cijenu

savu necu sigurno jer mi se nisu pokazale ok

U dimenziji 175/65/14 cijena do 500 kn po gumi je ok

Link to comment
Share on other sites

pa michelin je negdje oko 450kn/gumi, isto kao i GY ... ak se ne varam, neznam napamet, ali 100% su ispod 500kn/gumi

Link to comment
Share on other sites

nisu ti to za Zagreb gume.

te gume su neki kompromis između ljetne i zimske gume

vecinom za primorske gradove i gradsku vožnju.

te gume su gore preko zime od bilo koje zimske a

preko ljeta gore od svake ljetne gume.

meni bi recimo bile ok vozim vecinom po gradu kratke relacije par km mala brzina kretanja

snijeg ako i padne traje 1 dan, najviše je bitno da su dobre na mokroj cesti

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.