Jump to content

Wtf!? Clio mk1


Tomica

Recommended Posts

Danas sam promijenio žarulju na prekidačima od grijanja, pregorela odavno. Promijenio sam i komplet plastiku sa šalterima, jer je moja pukla.

 

Prije sam mogao paliti grijanje/hlađenje bez kontakta ili ključa u bravici, isto tako i radio, takav je sistem bio od kad sam kupio auto...

 

Sada mogu uplaiti samo kada dam kontakt, na radiju se sat i postavke same resetiraju svaki put kad ga ugasim , svjetlo što se pali kada se vrata otvore sada svjetle samo kada dam kontakt, a auto dok je hladan nabija gas u leru par sekundi pa se sam ugasi.......

 

Nisam neki maher, ali to sigurno nije normalno.

 

Bemti...........

Link to comment
Share on other sites

Provjeri osigurače. Jesi napravio kakav kratki spoj? Jesu ti prekidači ispravni? Vrati stare nazad pa vidi jel se dešava...

Link to comment
Share on other sites

imas mozda onaj usb "charger" ? meni je on stvarao probleme.

Svaki put kad sam ga stavio u 12v utor,  uvijek je osigurac pregorio. (kratki spoj)

Provjeri jako dobro sa Multimetrom osigurace.

 

Probaj odpojit akumulatora i drzi ga otpojnog par minuta.

 

Sto se tice osvjetljenja, mozda ti se zaglavio onaj mali crni gumni pipak.

Dok otvoris vrata on se rastegne, a dok zatvoris se skupi

Link to comment
Share on other sites

Nemam chargera niti išta ukjučeno u upaljač. Moram ponovno sve skinuti i provjeriti žice od radija, a što se tiče šaltera mislim da oni ne bi trebali predstavljati problem jer ovako na golo oko mi se čini da su od same plastike, nema nikakve elektronike i sl.

 

Ali ću ipak vratit stare jer mi nije jasno kako se prije moglo paliti/gasiti bez kontakta...

Link to comment
Share on other sites

moguce da je negdje bio kratki spoj pa si to mogao paliti, ne bi se smjelo moci paliti bez kontakta
sto se radija tice, zamijeni crvenu i zutu zicu i pamtiti ce sve

Link to comment
Share on other sites

Promijenio sam osigurač, pregoreo je i radio radi... Sada mi svjetlo što svjetli kada otvorim vrata nikako ne svjetli...

 

U utorak imam tehnički pa definitivno odustajem...

 

Evo link pa pogledajte kako auto radi kod prvog paljenja dok je hladan i nakon što ga opteretim i popalim sve prekidače.

 

http://www.4shared.com/video/qCKgDbSD/SAM_1495.html

 

Ne znam koji mu je...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.