Jump to content

Megane II strujanje vjetra na vratima


Drale

Recommended Posts

Imam Megane II Sedan, 2008.g. Extreme. Na brzinama većim od 100 km/h dolazi do izražaja zujanje vjetra čini mi se na lijevim prednjim vratima.

Jel ima netko rješenje, jer je jako iritantno ako idem na duži put?

Link to comment
Share on other sites

Koliko se sjećam bilo je govora o zujanju onih poklopaca senzora ispod kvake. Treba ih fiksirati da ne fućkaju. Ako nije to možda neka guma na vratima krivo stoji ili fali?

Link to comment
Share on other sites

Za to je nekaj bilo rečeno na forumu da se radi o nekom dijelu oko kvake,bude neko znal bolje..

Link to comment
Share on other sites

Koliko se sjećam bilo je govora o zujanju onih poklopaca senzora ispod kvake. Treba ih fiksirati da ne fućkaju. Ako nije to možda neka guma na vratima krivo stoji ili fali?

Ee,to.Iste minute,hehe
Link to comment
Share on other sites

Koliko se sjećam bilo je govora o zujanju onih poklopaca senzora ispod kvake. Treba ih fiksirati da ne fućkaju. Ako nije to možda neka guma na vratima krivo stoji ili fali?

 

 

 

To je bio problem na mojem Meganeu II Coupe dok sam ga imao, vibrirali su ti poklopci senzora...problem rjesiv za 5 minuta.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.