Jump to content

Problem sa strujom Clio II


lucky77

Recommended Posts

Na kocenjima mi se pali lampica od maglenke i ZADNJI BRISAC ???!!! Kada otkljucavam auto blicaju mi zmigavci, pozicije i trece stop svijetlo.I kada prebacim u rikverc i stisnem kocnicu, pale mi se zmigavci. Moze li mi ko objasnit jeli ovo normalno i koji je ovo vrag?

Link to comment
Share on other sites

Probija ti negdje masa. Pogledaj na zadnjim lampama konektore i grla od zarulja. 

Link to comment
Share on other sites

Probija ti negdje masa. Pogledaj na zadnjim lampama konektore i grla od zarulja.

Odvest cu ga u elektricara negdje da mi to vidi, ne razumijem ti se previse u to. :)

Link to comment
Share on other sites

I da ne otvaram novu temu.. na vecim brzinama mi prozor ako je malo otvoren pocne zvizdat a ako je zatvoren pusta zrak.. i takoder se na ubrzanju cuje nekakav zvuk na lijevoj strani. Jel moguce da je to od vrata ili je nesto kraj lijevog kotaca?

Link to comment
Share on other sites

ja sam danas samo malo povijao kontakte na zadnjim lampama da ima bolji kontakt  jer mi se palila lampica od zadnje maglenke kad sam stisnuo kocnicu

sad se vise nista ne pali kak sam to povijao

Link to comment
Share on other sites

Ma da ne otvaram novi topic bezveze.. kasnije sam se sjetio da i o prozorima pitam.. :-)

Link to comment
Share on other sites

Lucky, malo baci oko na metodologiju foruma, bitno je koristiti search (jer kvarova na Cliu 2 smo imali svih vrsta), a kad se otvaraju novi topici staviti ih u pravi podforum (ovo ću premjestiti u dijelovi, održavanje i problemi) i dati naslov koji ima smisla - npr. nasumično paljenje žaruljica... Ako hoćeš sve o svom autu u jednom topicu, predstavi auto u multimedija / naša vozila pa tamo piši što te muči.

Link to comment
Share on other sites

ja sam danas samo malo povijao kontakte na zadnjim lampama da ima bolji kontakt  jer mi se palila lampica od zadnje maglenke kad sam stisnuo kocnicu

sad se vise nista ne pali kak sam to povijao

jeli moguče da  radi toga ne može upalit auto,jer u zadnje vrijeme mi se pali lampica od maglenki kad stisnem kočnicu,kad ubacim u rikverc i kad upalim sva četri žmigavca,auto nekad neče da zavergla i kad zavergla neče da upali ,odnosno upali posle tri četri minute verglanja.

Edited by lore
Link to comment
Share on other sites

nisam probao upalit auto sa tim svim upaljenim

ne znam kak ti imas al kod mene ide cijela ploca van i na njoj su zarulje

i ima na 2 mjesta kontakte

onaj dan kad si ti napisao ja sam samo malo povihaso kontakte i nije se palila zaruljica maglenke

al mi se desilo to da kad sam imaso upaljena svijetla ,dao ljevi igavac i stisnuo kocnicu opet je pocela blicat zaruljica i i pistat

i na lampama mi je sve blicalo

onda sam prebacio na drugi kontakt i sve je bilo i redu

Link to comment
Share on other sites

Baš sam prošli tjedan imao problem sa masom na zadnjim lampama (palile su mi s emaglenke), ali auto je normalno palio.

Link to comment
Share on other sites

nisam probao upalit auto sa tim svim upaljenim

ne znam kak ti imas al kod mene ide cijela ploca van i na njoj su zarulje

i ima na 2 mjesta kontakte

onaj dan kad si ti napisao ja sam samo malo povihaso kontakte i nije se palila zaruljica maglenke

al mi se desilo to da kad sam imaso upaljena svijetla ,dao ljevi igavac i stisnuo kocnicu opet je pocela blicat zaruljica i i pistat

i na lampama mi je sve blicalo

onda sam prebacio na drugi kontakt i sve je bilo i redu

na koje kontakte tačno misliš?

Link to comment
Share on other sites

na koje kontakte tačno misliš?

u koji ustekas djek u lampi

 

samo mislim da ti imas drugacije od mene

 

ajd budem ti sutra poslikao tokom dana pa budes vidio kak ja imam

Link to comment
Share on other sites

u koji ustekas djek u lampi

 

samo mislim da ti imas drugacije od mene

 

ajd budem ti sutra poslikao tokom dana pa budes vidio kak ja imam

čistijo kontakte i opet ništa ,danas auto radi ubacim u rikverc počne radit desni žmigavac,a kad dam žmigavac nečuje se da radiono tik tak,jel moguče da su kontakti još uvjek problem

Link to comment
Share on other sites

čistijo kontakte i opet ništa ,danas auto radi ubacim u rikverc počne radit desni žmigavac,a kad dam žmigavac nečuje se da radiono tik tak,jel moguče da su kontakti još uvjek problem

probaj posprejat kontakt sprejem pa vidi

ak ne pomogne rastavi lampu pa vidi da ti se nije nesto spojilo 

 

ja sam samo spojio na drugi kontakt i sve je bilo u redu

 

post-13537-0-84564000-1381600611_thumb.j

post-13537-0-65148900-1381600646_thumb.j

 

evo ga slike kak je kod mene

 

vidi se da ima na 2 mjesta kontakte

i svejedno mi je na koji ustekam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ista stvar i kod mene, ubacim u rikverc ili stisnem kočnicu pali mi se kontrolka od svjetala za maglu, a ako rade prednji brisači pali se i zadnji brisač.

Probao sam stiskati kontakte i sprejati sa kontakt sprejom ali i dalje isto, mislim da je problem u kontakt ploči - nosaču sijalica jer kad sam stavio svjetla od drugog clia to se više ne događa.

Na toj ploči se ne vide nikakva oštečenja ili bilo kaj drugo pa mislim da mi je jedina opcija kupiti nove

Link to comment
Share on other sites

Jucer prema meni ide coach i tinjaju mu duga svijetla a kratka na pola snage. Popravljajte te spojeve dok niste zapalili auto. :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Vito ja sam ima identican problem rjesija ga stiskanjem kontakta na livoj zadnjoj lampi, od tad je sve dobro.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.