Jump to content

Laguna kožna sjedala!


Ivan0107

Recommended Posts

Dakle ovako... Imam u ponudi kožna sjedala za 150€ i naprijed i nazad.. Da li je to opravdana cijena ili nije (vozačev sic ima i naslon za ruku). U odličnom su stanju, crne boje. 
Jako sam zagrizao za to i mislim da ću ih kupiti, no međutim problem je taj što se nalaze na Laguni karavan. Pa bih vas molio, tko je možda upućen da li će mi odgovarati na moju običnu? Unaprijed hvala!

Link to comment
Share on other sites

Ne vidim razlog zašto ne bi odgovarala, samo ako ne kupiš kožne obloge na vratima, onda nisi napravio ništa.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam isto protiv pune koze.Nije ugodno ni ljeti ni zimi na njoj.Tako kazu oni koji imaju...

Dobar kompromis je napola koza kao sto je to slucaj u mojoj laguni

renault-laguna-grandtour-2.2-dci-slika-2

 

Vrlo ugodno okruzenje i za oko i za kicmu... :happy2:

Link to comment
Share on other sites

Kolega ako nisi neki "fetisist" i palis se na kozu onda to zaboravi..

Koza je zimi hladna ( nema veze ako ima i grijace) dok se ugrije/s vec si dobio upalu mokracnih kanala..

Drugo po ljeti (pogotovo crna a i druge boje) nemozes  sjesti ako si u sorcu ili bez majice, vjeruj da se koza (tvoja) moze od topline zaljiepiti za sic.. Nazalost okusio osobno!!

Koze je lijepa ali samo za vidjet, ostalo nula..

Jos jedno ako si tip koji se iole znoji, znaj da ces na toj kozi uvijek biti mokar..Kada izadjes van ako ti bude "guza" mokra i dr.ti se smijali, sjeti se ove teme.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Super je jos na kabriu imati kozu... Kad sjednem u auto ruke drzim na volanu i da nista drugo ne dodirujem. No kad jednom znoj probije, nije bed. hehe

Link to comment
Share on other sites

Dakle ovako... Imam u ponudi kožna sjedala za 150€ i naprijed i nazad.. Da li je to opravdana cijena ili nije (vozačev sic ima i naslon za ruku). U odličnom su stanju, crne boje. 

Jako sam zagrizao za to i mislim da ću ih kupiti, no međutim problem je taj što se nalaze na Laguni karavan. Pa bih vas molio, tko je možda upućen da li će mi odgovarati na moju običnu? Unaprijed hvala!

Problem je jedino što vani možeš kupiti cijelu Lagunu tog godišta za 200€ pa ju lijepo dovezi doma i skidaj što god ti treba

Link to comment
Share on other sites

Ja imam punu kožu u laguni zajedno s električnim grijanjem sjedala. Preko iste sam bio prisiljen staviti navlaku (anatomska iz lidla) jer jednostavno nije ugodno, ljeti se previše znoji dok je zimi hladna (gijanje sjedala proradi tek za 5 min kad se već smrznem).

post-11381-0-72488000-1383207713_thumb.j

Edited by usrmaatre
Link to comment
Share on other sites

Puna koža jedino ako imaš grijanje i hlađenje sjedala. I to jedino u autu u kojem to možeš uključit preko daljenskog. :p Znači otpadaju svi auti ispod milje kuna.

Inače kombinacija alkantara/koža. Tkanina/koža kombinacija meni nije inače nije lijepa. Al to je stvar osobnog odabira.

Edited by IcyTexx
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Osim estetike, izdržljivosti, čistoće auta i održavanja, drugih pluseva nema

Edited by pokra89
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Bok svima,novi sam i naišao sam na ovu temu,neznam dali je još aktivna ali evo pišem i ja imam isti problem,zagrizao sam i ja na kožna sjedala na struju i grijanje/hlađenje.Naime imam dvije lagune 1 (x56) jedna je 97 god a druga 95 god.U ovoj od 97 god sam dobio knjigu,nešto kao uputstva ali na njemačkom a on mi nije jača strana.To uputstvo obuhvača lagunu 1.6 ; 1.8 i 2.0 obični i 16v motor i karavan verziju grandtour kako piše i unutra sam našao da ima u nekojoj od tih verzija sicevi na struju pomicanje i grijanje/hlađenje pa trebam konkretnu pomoč tko ima takvu verziju auta da ima takve siceve?Na prednjoj strani te knjige je slika crvene renol lagune karavanke i piše lijevo okomito grandtour a ispod piše laguna....nadam se da netko možda ima takvu knjigu pa znade o čemu pričam?Zato eto milim za pomoč

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.