Jump to content

Clio garancija i navlake?


Zele

Recommended Posts

Evo dva pitanja u jednom ekipa. Najprije garancija, pošto mi je ovo prvi auto koji još ima tvorničku garanciju na hrđu, dali to još vridi, s obzirom da sam drugi vlasnik, i auto se ne servisira više u ovlaštenom servisu, ima nešto hrđe iznutra haube, prednje i zadnje pa bi to rješija, a bilo bi super kad bi izvuka na garanciju.

I drugo, jeli neko naručiva navlake tipske za njega, jel zadovoljan i koliko para, kod koga itd itd;)

hvala unaprid

Link to comment
Share on other sites

Ne vrijedi, uvjet za ostvarenje jamstva  je da je vozilo popravljano i održavano u ovlaštenom servisu!

 

Jbga

Link to comment
Share on other sites

ne vjerujem da hrđa može izbiti u tako malo vremena osim ako je imao karambol i naknadno lakiran.

Link to comment
Share on other sites

Evo dva pitanja u jednom ekipa. Najprije garancija, pošto mi je ovo prvi auto koji još ima tvorničku garanciju na hrđu, dali to još vridi, s obzirom da sam drugi vlasnik, i auto se ne servisira više u ovlaštenom servisu, ima nešto hrđe iznutra haube, prednje i zadnje pa bi to rješija, a bilo bi super kad bi izvuka na garanciju.

I drugo, jeli neko naručiva navlake tipske za njega, jel zadovoljan i koliko para, kod koga itd itd;)

hvala unaprid

Šta ti točno imaš? Kakvu hrđu? Površinsku? Zaboravi na ovlašteni, oni su dali 12 godina garancije na prohrđavanje a ne na hrđanje! I imaš neznam točno koliko, mislim 5 god, garanciju na boju i lak. To ti je to. Ah da i još treba bit održavan u ovlaštenom.

Tek onda čovjek shvati da garancije zapravo ni nema al jednostavno nemaš izbora, uzmi ili ostavi.

Ako imaš extra pitanja na tu temu pitaj Mercedes vlasnike, oni su sa hrđom na Ti.

Link to comment
Share on other sites

ne vjerujem da hrđa može izbiti u tako malo vremena osim ako je imao karambol i naknadno lakiran.

To je i moje mišljenje jer globalno gledajući Renault ima dosta dobru zaštitu od hrđe.

Link to comment
Share on other sites

Iskreno i ja sam se iznenadija, slikam jedan dan pa stavim slike. Ovo je sol napravila, auto je vozila žena, i pranje joj je očito bilo strano, pogotovo poslije zime, jer sam u 5misecu toliko soli opra sa unutarnjeg djela haube da je to ajme, auto je jedno vrime vožen zimi relacija Split Zagreb, i siguran san da je to od zapuha kako se iza nekog vozi. Ostatak auta je super, ka novi(osim šta su na krovu ptičija govanca izjela lak, ali se ne širi) ma nije to tako strašno pod haubom još, ali ako se ne sanira moglo bi bit.Provjerite malo unutarnje rubove hauba, pogotovo kontinentalci da vas ne iznenadi ;) al moguce da je kriv ovaj loš lak šta sad stavljaju na Renolke, il šta bi rekli u narodu, To je ta godina he he

Link to comment
Share on other sites

Čim ptičji drek uništava lak to je onda Reno sfušo, jer iako su boje i lakovi na vodenoj bazi to se ne smije događat. Na mome isto ptice seru i još ga redovno perem miniwashem relativno blizu (pragove pogotovo) i nikakvih problema sa lakom. Zato mi čudno da stalno neke žalbe na lak i ptičja govna.

Edited by Victor
Link to comment
Share on other sites

Pticja govna nagrizaju svaki lak

sve zavisi koliko to vremena stoji na autu

ako je auto tretiran voskom to je još jedna zaštita

i treba stajati još duže vremena da nagrize.

Keramicki lak je otporan na ta sranja i jako otporan na grebanja...

dan nakon lakiranja na njemu se može ispolirati tockica od prašine

nakon toga gotovo, kasnije se može polirati samo ono sta je nanešeno na njega

ali to je nešto specjalno i neide tvornicki na auto od 100-200.000 kuna

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.