Jump to content

muckanje/buckanje goriva u tanku?


newbie

Recommended Posts

znam, naslov je glup, al kak drukcije da velim :zubo:

ima ko ideju zasto, kako, i jel normalno?

 

 

radi se o laguni 3 karavan...

Link to comment
Share on other sites

Pa ako je tank velik, a goriva u njemu ima malo,ne vidim u cemu je problem, a zavisi i gdje je tank, ako je skroz ispod auta, nema šanse da se cuje...

 

p.s. mozda ti i zelis nesto cuti pa ti svakakve gluposti padaju na pamet :dada:

 

pomiri se da je s autom sve ok :happy:

Link to comment
Share on other sites

ma nisam nikad cuo to u autu pa zato pitam (a u zadnjih pol godine sam se navozio svega i svacega)... i neam pojma gdje je tank, nisam uopce gledao....

nije meni nikakav problem (vozio sam clia 2, muzika na najjace ili sredi ispuh i nema zvukova), sam me zanimalo jel normalno il hebe neki odzracnik ili tak nekaj :)

mora bit ajnc-a pa ko pita, ne skita :)

Link to comment
Share on other sites

Moja cura je imala sličan problem s Opel Astrom, samo se njoj šasija napunila s vodom, kad bi zakocila čulo se kao da ima lavor s vodom u autu i sve ja bučkalo, nitko nije znao gdje voda ulazi a unutra u autu je sve bilo suho :-)

Na kraju su samo probusili par rupica negdje dolje ispod desnog praga da ta voda ima kuda izlaziti :-)

"A JE TO" majstor...

Link to comment
Share on other sites

ma nisam nikad cuo to u autu pa zato pitam (a u zadnjih pol godine sam se navozio svega i svacega)... i neam pojma gdje je tank, nisam uopce gledao....

nije meni nikakav problem (vozio sam clia 2, muzika na najjace ili sredi ispuh i nema zvukova), sam me zanimalo jel normalno il hebe neki odzracnik ili tak nekaj :)

mora bit ajnc-a pa ko pita, ne s :)kita

 

Čuje se i na Cliu II kad nemaš muziku na najjače i normalan ispuh.. ne brini ;)

 

Kad je tank na pola i kad naglo staneš i ugasiš auto tad je baš ono... kao kad nosiš stalak za suncobran napola pun vode  :D

Link to comment
Share on other sites

To ti je fičr :D

Moraš samo naučiti razlikovati zvukove pa procijeniti koliko ima goriva!

Link to comment
Share on other sites

Izvadiš zadnja sjedala u Cliu pa se čuje i bućkanje i pumpa goriva. Skroz normalna stvar, no te preocupes. :)

Link to comment
Share on other sites

Jesi siguran da ti bućka gorivo u tanku? Meni na Laguni 2 je ušla voda u zadnja vrata i to je bućkalo. Savršeno razumijem o čemu pričaš jer je totalno glup osjećaj to slušati dok voziš.

Link to comment
Share on other sites

nisam navikao na ovako tih auto pa cujem bedastoce... ne smeta me, al reko da vidim jel normalno ili ne...

bum provjerio odvode na vratima iza za svaki slucaj, a mogo bi i natocit za vise od 100kn :zubo:

Link to comment
Share on other sites

nema veze, ne dira me to sto se cuje, mislio sam da je neki odzracnik zastopan ili tako nesto, bitno da je mehanicki sve 5 , tnx momci :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

znaci, danas mi nije dao vrag mira i iso sam vidit sta je... preglasno je to bilo (a ja sam jako tolerantan na cvrcke)...

dakle, ne radi se o gorivu vec o vodi u zadnjim desnim vratima... onaj dihtung (guma) s donje strane je previse bila stisnuta uz odvode za kisu i pritisnula ih, malo otpustio gumu i ispalo valda 3L vode...

sad se nis necuje :)

Link to comment
Share on other sites

Sad naspi u vrata betona, da više ne ulazi voda .

Tak su to radili na starim autima.

Edited by mata73
Link to comment
Share on other sites

Interesantno. Kod mene se uvijek culo, a posebno kad je rezervoar pun.

Možda i ti imaš negdje vode u autu!? ;-)

Link to comment
Share on other sites

provjeri si vrata,cimaj ih dok su otvorena pa slusaj :)

al meni se bas jako culo,sad cu vidit oce se ista cut,zasad ne

Link to comment
Share on other sites

znaci, danas mi nije dao vrag mira i iso sam vidit sta je... preglasno je to bilo (a ja sam jako tolerantan na cvrcke)...

dakle, ne radi se o gorivu vec o vodi u zadnjim desnim vratima... onaj dihtung (guma) s donje strane je previse bila stisnuta uz odvode za kisu i pritisnula ih, malo otpustio gumu i ispalo valda 3L vode...

sad se nis necuje :)

 

i've told you  :D

Link to comment
Share on other sites

jep :zubo:

nisam iso odma provjeravat jer se skroz malo culo, al nakon ovih kisa se pocelo bas dosta cut, pa reko da vidimo...

susjed me malo cudno gledao s komentorm "buju ti zarđala vrata"  , rekoh: " a sta ces kad nije svabo" , on: "a istina vrag te jeba" .... :lool:

Link to comment
Share on other sites

Meni se na krampini dost čuje makar imam debelu izolaciju po podu i tepih,vjerojatno zato jer je limeni tank,da je plastični se ne bi ziher tak čulo.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.