Jump to content

Smrad u kabini


Clio Zg

Recommended Posts

Kao sto rekoh smrad.Svako jutro ili podne kad upalim auto iz ventilacije mi prvih 15ak min uzasno smrdi po benzinu.To mi se sad po prvi put desava.Sta mi je cinit??

Link to comment
Share on other sites

Iskreno nemam pojama jer se nekuzim bas previse to.Ovu god.su mi mjenjali samo ulje i filter i filter zraka, drugo nisu nista cackali sto se tice motora.

Link to comment
Share on other sites

obično iz te cijevi smrdi na uljne pare i benzin, a starija auto bolje dišu kad se ona izvadi pa provjeri da nije to netko skinuo. A osim toga da se ne preljeva benzin na karburator, pogledaj malo po motoru. 

Link to comment
Share on other sites

Ma ne meni ne tak jako,dok uključim grijanje malo zasmrdi i to je sve,tebi onda nije baš nice u kabini.

Link to comment
Share on other sites

meni je smrdilo dok mi je bio auspuh probusen

od kad sam ga zamijenio prestalo je

Link to comment
Share on other sites

meni je smrdilo dok mi je bio auspuh probusen

od kad sam ga zamijenio prestalo je

e vidiš može i to biti..

Link to comment
Share on other sites

E vidite moj dela sasvim normalno al smrdi.

Jel se kuzi ko u Clio da mi to malo pogleda??

Edited by Smuchac
Link to comment
Share on other sites

Od kud dolazi ta cijev

sa poklopca ventila, obično "L" oblik, širina prsta i nataknuta je na kućište filtera zraka odozdo, bez stezaljki i kopči

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.