Jump to content

Centralno zakljucavanje


bgostic

Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • frenchkey

    22

  • DraganST

    11

  • Mladen

    7

  • Domba

    5

Top Posters In This Topic

Posted Images

Rastavih ovog kineza i nađoh mjesto predviđeno za transpoder. Malo silikona da ne šuška i to je to.

post-138-13931458416514_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

blank ključ stigao, Pele ga narezao za 20 kn, auto pali. Jedina mana, kod paljenja kut zahvata za kućište nije baš zgodan, dakle ključ se okrene nekako na nož i ne sjeda dobro između 2 prsta.

 

post-138-0-40029000-1395431888_thumb.jpg

post-138-0-37146000-1395431894_thumb.jpg

post-138-0-47608500-1395431898_thumb.jpg

post-138-0-80491100-1395431903_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ne, prebacio sam ampulu s kodom u ovaj ključ

Tapatalk & SwiftKey bez naočala

Link to comment
Share on other sites

Bitno da radi, a nemaš dodatni privjesak.

Edited by mata73
Link to comment
Share on other sites

Doslo relativno ljepo vrijeme pa bi se sutra upustio u ugradjivanje centralnog zakljucavanja. Zanima me da li mogu ukrasti struju od autoradija, tj od onog za memoriju stanica, jel neznam odakle bih uzeo struju.

Link to comment
Share on other sites

možeš, bitno da je stalno napajanje bez obzira dali je ključ u bravi. Preporučam struju s prekidača za centralno ili upaljača, mada može i bilo što drugo

Link to comment
Share on other sites

Nemam centralno. Sve ugradujem. Tj motorice i jedinicu pofotkam ako nekome. treba.

Ai gotovo sam uvjeren da upaljac izgubi struju ako nema kontakta. U tom dihelu mi najblize i najlakse memorija autoradija.

Link to comment
Share on other sites

Onda idi na to. A možeš povući i direkt kabel s akumulatora s osigurčem na sebi

Tapatalk & SwiftKey bez naočala

Link to comment
Share on other sites

Slozio... Uzeo struju od memirije radia. Gepek nisam pokusao... Moram prvo vidjeti kako radi brava i da li mogu.

Uglavnom postavljanje instalacije je daleko najgori dio. Montaza motorica ide lagano.

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.