Jump to content

Renault fluence 1.5 dci


gsustek

Recommended Posts

Dobar dan, jutros sjednem u auto(vani parkiran), i normalne radnje, kljuc u bravu, okrenem, sacekam, stisnem kvacilo, pokusam mjenjac u ler staviti, inace je u prvoj parkiran, kad ono neide mjenja lijevo desno, mogu samo prvu i drugu ubaciti, prema desno NEIDE....

 

odvezem se 150 metara, ugasim parkiram auto....dodjem za 15 minuta, iste radnje, ali sada mjenjac ide u desno...

 

 

 

WTF? Se to kome dogodilo?

 

p.s. jucer su mi zamijenili lijevi sa desnim, prednje amortizere.

 

da li imam sajle za šaltanje brzina ili kao na R19 imam šipke?

Link to comment
Share on other sites

koliko dugo ga vozis?

 

3 god je sad, imam cca 50000km.

Tu imaš jedan interesantan video o sličnom netipičnom kvaru na fiesti.

Dok je bio hladan auto se normalno šaltao, a dok se zagrijao nikud nikam.

Video se zove "Fiesta kommt nicht in die Gange"

 

http://www.vox.de/cms/sendungen/auto-mobil.html

Edited by vlovrec
Link to comment
Share on other sites

Oho još netko prati autodoktore na vox! Zakon emisija, to treba i nama, da se javiš nekom kad imaš gadan problem.

Sumnjam da je to kod njega problem jer Renault ima drugačiji sistem nego kod te Fieste.

Link to comment
Share on other sites

Oho još netko prati autodoktore na vox! Zakon emisija, to treba i nama, da se javiš nekom kad imaš gadan problem.

Sumnjam da je to kod njega problem jer Renault ima drugačiji sistem nego kod te Fieste.

 

 

Je dobri su,svašta se tamo može naučiti i imaju interesantne testove.

 

@gsustek: Jel si ti kupio novi auto ili rabljeni? Nekako mi se to previše sra*** čini za nov auto.

Da nije bio slupani možda? Sve mi to liči na neke mehaničke kvarove koji bi se nakon udesa mogli pojavljivati (lupanja,getriba...)

Link to comment
Share on other sites

Dobar dan, jutros sjednem u auto(vani parkiran), i normalne radnje, kljuc u bravu, okrenem, sacekam, stisnem kvacilo, pokusam mjenjac u ler staviti, inace je u prvoj parkiran, kad ono neide mjenja lijevo desno, mogu samo prvu i drugu ubaciti, prema desno NEIDE....

 

odvezem se 150 metara, ugasim parkiram auto....dodjem za 15 minuta, iste radnje, ali sada mjenjac ide u desno...

 

 

 

WTF? Se to kome dogodilo?

 

p.s. jucer su mi zamijenili lijevi sa desnim, prednje amortizere.

 

da li imam sajle za šaltanje brzina ili kao na R19 imam šipke?

Sajle su u pitanju -to se dešava kod nižih temperatura

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.