Jump to content

Clio mk1 profilirana sjedala


Tomica

Recommended Posts

koliko sam ja upoznat to nisu orginal sjedala iz clia 1,,u biti nisu uopce ni od jednog renaulta. traži si sjedala od renault 19 1.8 16v,pašu ti na vodilice i profilirana su a i puno lijepši i udobniji od ovih sa slike

Link to comment
Share on other sites

Ova na slici šta tražiš mi bacaju na neku japansku šemu ,uzmi od Renaulta original je uvijek original ,ja mislim da Clio 1.8 16v ima također sportska sjedala kao i R19 ;ako ne ista onda su slični 

2903.jpg

Edited by SpužvaBob
Link to comment
Share on other sites

to na slici su sjedala od ford fieste xr2 1991.g - 1995.g   :00009019:  al daju se napasirat i u clia iako ti je puno jednostavnije ić na sjedala iz clia 16v ili r19 16v koji pašu na šaraf i puno su bolja.........

Link to comment
Share on other sites

Tako je, sjedala sa slike su sa Fieste XR2i..ova iz R19 se meni osobno ne svidjaju nesto posebno, kao ni ova iz XR2i jer su glomazna skoro kao racing skoljke. Ono sto bih ja stavio u gotovo svaki old school auto su Recaro sjedala iz tih godina.. :D

 

05_new_seats.jpg

Link to comment
Share on other sites

imam u cliu 1 profilirana sjedala iz r19 16v i nebi ih mjenjao ni za najskuplje školjke ni za bilo šta drugo

Stavi par slika da mi to vidimo!!!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.