Jump to content

Renault 5 loše pali


znonegte

Recommended Posts

pozdrav renolaši iman problem sa paljenjem renola.prominija sam drugi alnaser i nove cetkice stavija  i opet isto.nekad upali bez problema iz prve a inace okrenes kljucem on napravi samo tik,pa tako 20 puta pa zavrti i upali,ako nece tako probam u 3 brzini malo ga gurniti da okrene malo klipove probam na kljuc opet  isti zvuk ne vrti nego samo tik.a nekad upali kad mu to napravim.jeli imao ko takav problem??

Link to comment
Share on other sites

kad sam ga kupija ima je problema sa time.kupija polovni alnaser od frenda njemu je super palija.ja sebi namontira jedan dan u redu bilo,i onda opet po starome,jeli moguce da je do brave.

Link to comment
Share on other sites

A jesi li pregleda ožićenje anlasera. Uzemljenje i signal. Možda ti negdi masu gubi.

A i braju nije teško zaminiti. Tribala bi pasati sa svake petice. Tako ćeš barem isključiti bravu.

Na tom autu me je redovito zajebavalo ožičenje. Kad god je bija ovakav neki "bezvezan" kvar uglavnom se stvar riješavala kontrolom i intervencijom na ožićenju.

Edited by petak
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

rijesen problem bilo je do automata.kupija još jedan alnaser za dijelove od mareka

Link to comment
Share on other sites

rijesen problem bilo je do automata.kupija još jedan alnaser za dijelove od mareka

 

To je i mene bilo zayebavalo na onoj crvenoj petici od Gemelija...kod Konte san bija odvea auto i nešto je prominia na anlaseru...

Link to comment
Share on other sites

Na tom autu treba limariju riješiti pod hitno, ako se dobro sjećam

Dobro se sjećaš!

 

Vlasnik je kod kupovine upoznat sa svim i plan je ovo lito to urediti.

Da li će ići tim putem ili ne, viditi ćemo

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Također imam problem s paljenjem..novi si kablovi i nove svijećice te nove brtve karburatora i kada se motor zagrije nakon 5 min.sto bude ugašen vergla 30 sec. da upali,a dok je hladan pali ko mina.Procitao sam da elektromagnetski ventil pomaže pi*ki*a paljenju ljeti ali ga mnogi miču..a i nemam ventilator karburatora..dali netko zna vise o tom ventilu ili je imao sličan probem

 

Ovaj ventil?

 
 

post-15940-0-69644600-1415367595_thumb.j

Edited by ante_crni
Link to comment
Share on other sites

Ima tu decki sa Gtt-ima sto ce znati vjerojatno samo da vide temu..

Edited by dadox
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.