Jump to content

Kondenzacija pod haubom


marek VZ

Recommended Posts

Idem malo van posjetit auto nakon tjedan dana,dignem haubu kad ispod hauba mokra,onak zarošena,mokro mi gore po vodenoj,uglavnom svugdje ima koja kap po mašini kak valjda kapa sa haube.

Prvo sam mislil da mi pušta koje crijevo za pranje stakla u haubi al nije.

Jel to normalno,neka kondenzacija il kaj more biti?

Link to comment
Share on other sites

A i duže..do stare godine ništa haha..

A možda se napalil na susedinu toyoticu,hehehe

Link to comment
Share on other sites

Na betonu.Zakaj?

Nisam skzuio prije, ma nis pametno, samo pitam, jer bi u kombinaciji sa zemljanom povrsinom poceo prije ruzinaviti kroz odredeno vrijeme nego na betonu.

Link to comment
Share on other sites

Hrđati misliš?

Pa hrđavi je,malo,ipak ima 24 jare.

Stoji on i na travi i na betonu,kako kad.

Link to comment
Share on other sites

I meni je R19 puno više skupljao vlagu pod haubom nego Clio.

 

Pravilo je da poluzatvoreni prostor mora imati neku konvekciju zraka kako bi odvodio vlagu van. Brijem da to što R19 ima zatvorenu prednju masku baš ne pomaže.

 

BTW: ne moraš biti parkiran na travi, dovoljno je da si blizu travnjaka da ujutro auto bude sav mokar. Najgore je ljeti uz more kad rano ujutro auto izgleda kao opran prije brisanja krpom.

Link to comment
Share on other sites

To je samoperivi auto. :D

Da,i to,a moj još ima narivanu izolaciju(armaflex) na vatrozidu i ispod blatobrana,možda ga i to hebe..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.