Jump to content

Megane 2 zaključavanje - problem


marinho25

Recommended Posts

hvala ti puno sto se trudis pomoc ali kod mene nazalost to ne funkcionira cim stisnem gumb za unutarnje zakljucavanje a vrata su otvorena brava ne zakljucava cuje se klik ali u prazno dok cim zatvorim vozaceva normalno zakljuca ali cim ih otvorim sve se opet otključa...s**nje....cak sam i probao otvorit bunker pa kroz njega stapom stisnut gumb:) ali ista stvar sva vrata moraju bit zatvorena inace ne funkcionira(ne zakljucava) unutarnja tipka za zakljucavanje..

Zadrzi dugme na centralnoj konzoli malo duze, pa ce se sve zakljucati. Drzi duze od pet sekundi.

Prvo sam pomislio da ti je kartica u "restricted modu", ali ocigledno imas problem sa UCH.

Edited by Brainmind
Link to comment
Share on other sites

Zadrzi dugme na centralnoj konzoli malo duze, pa ce se sve zakljucati. Drzi duze od pet sekundi.

Prvo sam pomislio da ti je kartica u "restricted modu", ali ocigledno imas problem sa UCH.

Brainmind neznam sta da ti kazem osim svaka ti dala-ako nisi ozenjen:) svaka cast..evo s otvorenim vozacevim sam stisnuo centralno dugme drzao i nakon 5,6 sekundi su se zakljucala suvozaceva , s kljucicem zakljucao vozaceva i evo nakon 5 dana auto ce provest noc zakljucan a ja mogu mirno spavat..hvala ti!!! nego sta mislis da je uch a ne kartica..kako to mogu rjesit? Edited by marinho25
Link to comment
Share on other sites

Svaka cast Click. Uvijek spreman sa Renault tips & tricks :respect:

Link to comment
Share on other sites

Prvo probaj sa karticom kod nekog od boljih bravara. Ja bih za pocetak napravio novu, to je negde do 100 evra van Renault mreze. Definitivno treba da imas dve kartice, tako da to nije bacen novac.

Ako ne resis problem, onda ga dalje treba traziti u UCH, ali to nije jeftino i nije lako.

 

P.S. Hvala za ovo "davanje"... Obozavam tips @ tricks, a postoji i nacin da se auto zakljuca direkt na bravi, ako zakaze akumulator, pa centralno ne radi uopste.

Edited by Brainmind
Link to comment
Share on other sites

Treci put citam temu i trazim korisnika "click" kojemu se zahvaljujete. Gdje je uteko? :D

Link to comment
Share on other sites

Eto tocno ovaj iznad tebe. Citaj potpise. Hehe

Link to comment
Share on other sites

Brainmind, previously known as Click :00009019: :00009019:

 

Izgubio/zaboravio sifru, pa sam se registrovao na novi nick :cool: 

Edited by Brainmind
Link to comment
Share on other sites

Znam da si postojao al da sad više ne postojiš,nisam. :aua:

P:S Gledao sam s moba a potpise mi ne prikazuje...

Edited by Smuchac
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.