Jump to content

Kako da izvadim sjedalo van?


Clio Zg

Recommended Posts

Pozz!!

 

Danas mi je pukla jedna strana naslonjača na prednjem vozačevom sicu.Pa me zamnima kako da ga odvojim od vodilica da si ga lakše mogu povarit.Radi se o clio1..ak neko ima kakva iskustva rado bi ih poslušao.

Hvala!

Link to comment
Share on other sites

Na Clio II odvijes 4 vijka sa vanjske strane. Dakle vijak prolazi kroz pod i s donje strane skines PVC čepove i odvijes matice. Tada sjedalo ide skupa sa vodilicama van.

Edited by mata73
Link to comment
Share on other sites

To sam već danas pokušao al nisam uspio jer imam s jedne strane dva toreks vijka a s druge strane neka dva glupa vija bez glave.Pa sam pokušao kako ti kažeš od ispod al neuspješno.Pa me zanima ova druga opcija dal se da odvojit od vodilice nekako?

Link to comment
Share on other sites

ak nemas doma torax dodji do mene imam ti ja nekaj ak ti budu dosta veliki

Link to comment
Share on other sites

mozda su druga dva unutra u lajsni pa se tak odsarafi

Link to comment
Share on other sites

odreži/pobrusi glave od ta 2 šarafa,izvadi sjedalo i kad vracas kupis 2 normalna sarafa ili uzmi sječač i čekić i popustiti će sigurno

Link to comment
Share on other sites

Hvala decki, mata je bio naj blizi.Uz samu cijev auspuha se nalaze ta dva vijka i evo punac upravo vari naslonjac.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.