Jump to content

Koliko je prešao vaš Renault?


filipbabok

Recommended Posts

Prevetivno su mjenjani leteci lezajevi na 200.000 i 400.000 km a ovo drugo uobicajeno kao sto si naveo plus granicnici vrata, ventilator kabine, akumulatori, prekidac brave 5-tih vrata

 

To su oni Lulićevi taxi Megani karavani. U svakom slučaju impresivno☺ 

Link to comment
Share on other sites

Clio baš neki dan okrenuo 150.000km.  Za dva tjedna će biti 9god i cca 115.000km kako je kod mene.

Sad sam tek skužio pisajući ovaj post da sam četvrtinu života proveo s ovim autom :geek:

Link to comment
Share on other sites

Clio 115.000 u 8 godina. 

Link to comment
Share on other sites

Prije tjedan dana okrenuo 150.000km u 11.5god. Vrijeme je za još jednu izmjenu remena i vodene pumpe.

Link to comment
Share on other sites

Stari Mego Classic 1.4e, kod mene od početka evo u 20 godina prešao 350k, na motoru dirano: jednom brtva glave. Još uvijek ne troši ulje, mijenjam ga svako 10k

Poslano sa mog Lenovo P1a42 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Megan karavan  II 1.9 dci,130 ks.Ima tek 109 000 km ako nije skidano.Kupio ga sa 86 000 km.

Link to comment
Share on other sites

Ćaća okrenio 400, vidit cemo koliko cr sin

Šlapatalk

Link to comment
Share on other sites

Sad kad ga sin okrene za 180 tj na krov :)

Šalim se, naravno ;)

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Svaka čast. Čekam pola kruga i onda mora ići slika 0km :)

Link to comment
Share on other sites

Čestitam, [emoji106]

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ćaća okrenio 400, vidit cemo koliko cr sin

 

Šlapatalk

 

 

Nije toliko kilometraža šta me fascinira nego stanje auta. Jbt pa ovi satovi kao da su jučer iz tvornice izašli. 

Link to comment
Share on other sites

To je to! Meni preostaje još 80t km do 400t :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Sad kad ga sin okrene za 180 tj na krov [emoji4]

Šalim se, naravno [emoji6]

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Jezik pregrizo

Šlapatalk

Nije toliko kilometraža šta me fascinira nego stanje auta. Jbt pa ovi satovi kao da su jučer iz tvornice izašli. 

A bas si mislim kako je prašina po vratu volana :)

Šlapatalk

Link to comment
Share on other sites

Jezik pregrizo

 

Šlapatalk

 

 

A bas si mislim kako je prašina po vratu volana :)

 

Šlapatalk

 

 

Daj malo info: prve karike gore? Jel išla kakva polugeneralka? Koje po redu kvačilo? Anlaser repariran? Alternator? P.s. obrišem i ja satove ali su oni opet stari. Tako izgledaju jel su 2004 stilo i 2008 corsa. Tvoji stari su "noviji"od mojih ?

Edited by dado_sk
Link to comment
Share on other sites

Baš sam ga htio pitati, jer sada može reći.

Priznaj ovom napaćenom narodu koliko te puta ostavio na cesti, koliko se puta vozio na šlepi, koji je motor po redu unutra, ležajevi, sjedala i ono ne manje bitno, da li si sredio klimu na kraju jer znam da je od početka bilo problema sa radom iste?

Link to comment
Share on other sites

ajmo redom:

polugeneralka i slična otvaranje motora, nikad rađeno. Prije 50-ak tisuća mijenjana brtva glave i ispušna grana usput jer je šprungala, ali nije puštala

kvačilo, prvo zamjenjeno na cca 300 tkm, sadašnje ima 100 tkm na leđima

anlaseru podmazane piksne ove zime jer je za hladnijih jutara sporije povlačio bendix natrag

alternatoru prije 2 godine promjenjene četkice, ništa više

klima, to si nešto pomješao, klimu nemam, nažalost (da imam išao bi plin u njega pa dok se ne raspadne)

zadnji amortizeri, spone, veliki kiler prije 5 godina, mali kiler na jesen

i to je uglavnom to, ne mogu se sjetiti više, pitajte ako sumnjate na još što...

Ulje svakih 10 tkm, ne nadolijevam u međurazmaku, svjećice ste vidjeli kada sam ih mijenjao nakon 60 tkm, suhe ko barut, lagano smeđkaste

Izvana se vidi da je krov izgubio boju, guli se bezbojni lak, na zadnjim rubnjacima po par nabubrenih mjesta veličine 2 kn. Ostatak uredan i bez hrđe kao i podvozje.

 

a evo i jedna slika bez prašine ;)

 

f75c76b527a8b9568520b30e6b4c1f0e.jpg

 

Šlapatalk

 

 

Edited by frenchkey
Link to comment
Share on other sites

Brzo ti nabijaš kilometre i dalje! Mogao bi od Renaulta tražiti da im budeš ambasador kad tako lijepo paziš i reklamiraš auto.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Vidim popucalo ti je na volanu ovaj "spoj" kod airbaga i trube..  Meni se neki dan načelo.. Znak da se približavam 400k :bigl::bigl:

Link to comment
Share on other sites

da i tu ne trubi, ne znam jeli zbog toga, uglavnom pritišćem donjio gumb

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.